• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 5 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

25 млн грн за ремонт міжквартальних доріг з міського бюджету одержить фірма 23-річного тернополянина

Опубліковано: 13 Квітня, 2023
A A
Затверджено бюджет Тернополя на 2026 рік

Бюджет. Ілюстративне фото

Тернопільська міськрада планує витратити 43 млн грн на ремонт і благоустрій міжквартальних доріг на території Східного та Центрального районыв міста. Більшу частину з цих грошей (24,7 млн. грн) отримає ТОВ «Країна Будсервіс», яке належить 23-річному тернополянину Володимиру Кіцану. Створена менше трьох років тому компанія уже отримала підрядів майже на 390 млн грн. Про це пишуть Наші гроші. Львів.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради уклало 5 квітня угоду з ТОВ «Країна Будсервіс» на 24,7 млн грн, яка передбачає ремонт і благоустрій міжквартальних доріг на території Східного району міста. Усі роботи мають бути завершені до кінця року.

ТОВ «Країна Будсервіс» була зареєстрована у 2018 році у Маріуполі. У грудні 2020 року компанія перереєструвалася у Тернопіль і її директором та засновником став тоді 21-річний тернополянин Володимир Кіцану. Компанія відразу ж почала успішно працювати з бюджетними замовниками, хоча раніше участі в державних тендерах не брала. Першим замовником «Країни Будсервіс» стало саме управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради, яке і досі залишається основним замовником. За неповні три роки діяльності компанія отримала підрядів майже на 390 млн грн.

Володимир Кіцану також володіє ще низкою будівельних підприємств, зокрема «Будівельною компанією Тернобудсервіс» та «Будінвест Тернополя». Свого часу Володимир Кіцану також встиг побувати членом правління обласної організації уже забороненої партії «Блок Володимира Сальдо».

Цікаво, що з аналізу тендерної документації різних структур мерії Тернополя, можна довідатись, що «Будінвест Тернополя» пов’язаний зі ще одним фаворитом управління ЖКХ – ТОВ «ТОМ-Інвестбуд», яке належить відомим у місті бізнесменам Віталію та Василю Мазурикам. Місцеві медіа пов’язують Мазуриків із мером Тернополя Сергієм Надалом.

Попри мільйонні підряди від мерії для власного підприємства, Віталій Мазурик, згідно з довідкою про працівників, офіційно працює головним інженером «Країни Будсервіс». Можливо, це пов’язано з тим, що з 2021 року «ТОМ-Інвестбуд» потрапила в «чорний список» АМКУ і не може брати участь у відкритих торгах.

Джерело: Наші гроші. Львів
Теми: автодорогибюджетГоловне

Перегляньте Також

Електронне голосування та нові ліміти: у Тернополі кардинально змінили правила «Громадського бюджету»
NEWS

Цифровізація та нові суми: у Тернополі затвердили оновлені правила «Громадського бюджету»

04.07.2026
Тернопільський мистецький коледж ім. Соломії Крушельницької випустив нове покоління митців
NEWS

Тернопільський мистецький коледж випустив 56 молодих фахівців

03.07.2026
Чотири тернопільські виші закріпилися у першій півсотні рейтингу «ТОП-200 Україна 2026»
NEWS

Тернопільські університети підкорюють «ТОП-200 Україна 2026»: детальний розбір позицій

03.07.2026
:ителька Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук відсвяткувала 100-річний ювілей
LIFESTYLE

Століття життєвої мудрості: громада Чортківщини урочисто привітала вчительку та довгожительку Євгенію-Владиславу Гайдук

02.07.2026
Мобілізували з діабетом та ожирінням IV ступеня: Омбудсман Лубінець заявив про грубе порушення ВЛК на Тернопільщині
NEWS

Скандал із мобілізацією на Тернопільщині: Чортківський ТЦК відправив на полігон чоловіка з букетом важких хвороб

02.07.2026
Інвестиція у майбутнє регіону: на Тернопільщині запрацював Регіональний молодіжний конгрес
NEWS

Старт Регіонального молодіжного конгресу Тернопільщини: молодь долучається до ухвалення державних рішень

02.07.2026
завантажити ще
Наступний допис
ТНПУ запрошує на “День універститету”

ТНПУ запрошує на “День універститету”

У Тернопільський коледж завітав молодший лейтенант капеланської служби: обговорили багато питань

У Тернопільський коледж завітав молодший лейтенант капеланської служби: обговорили багато питань

Свіжі публікації

У ТНМУ відбувся урочистий випуск лікарів-стоматологів

05.07.2026
Електронне голосування та нові ліміти: у Тернополі кардинально змінили правила «Громадського бюджету»

Цифровізація та нові суми: у Тернополі затвердили оновлені правила «Громадського бюджету»

04.07.2026
Освітня реформа в дії: тернопільська школа №19 офіційно стала академічним ліцеєм «Плеяда – 19»

Новий статус та трирічна старша школа: школу №19 у Тернополі реорганізували в академічний ліцей «Плеяда – 19»

04.07.2026

ЗУНУ відзначив 60-річчя: шлях інновацій та успіху

03.07.2026
Тернопільський мистецький коледж ім. Соломії Крушельницької випустив нове покоління митців

Тернопільський мистецький коледж випустив 56 молодих фахівців

03.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Екстрене попередження Зеленського: розвідка доповідає про підготовку масованого удару РФ

    Увага! Сьогодні ворог готує масовий удар по Україні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Скандал із мобілізацією на Тернопільщині: Чортківський ТЦК відправив на полігон чоловіка з букетом важких хвороб

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • ТНМУ очолив рейтинг медичних вишів України 2026

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільські університети підкорюють «ТОП-200 Україна 2026»: детальний розбір позицій

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студент Тернопільського мистецького коледжу виборов першість на престижному музичному конкурсі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.