• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 1 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Скасувати ПДВ на продукти харчування, – «УДАР Віталія Кличка» запропонував заходи зі зниження цін

Опубліковано: 10 Лютого, 2022
A A
продукти

Найбільше подорожчали цукор – на 88 % та соняшникова олія — на майже 90 %. Загалом продукти в Україні за минулий рік у середньому здорожчали на 20 %. У партії «УДАР Віталія Кличка» переконані, що ПДВ з джерела наповнення бюджету став джерелом корупції та додатковим фактором подорожчання продуктів харчування.

– ПДВ вже давно перетворився з важливого джерела наповнення бюджету на джерело багатомільярдної корупції, на якому гріють руки чиновники податкової та Мінфіну. Можливість у ручному режимі повертати чи не повертати ПДВ перетворює посадових осіб фіскальних органів на людей, від яких залежить безперебійна робота підприємств з мільярдними оборотами, – зазначили в партії «УДАР Віталія Кличка».

Через податкові «скрутки» держава регулярно втрачає до 60 млрд грн на рік, наголошують УДАРівці. З іншого боку, через ПДВ громадяни змушені переплачувати за продукти харчування 20 і більше відсотків, якщо врахувати корупційну складову.

Для захисту незахищених громадян експерти «УДАРу Віталія Кличка» пропонують запровадити нульову ставку ПДВ на соціальні продукти харчування, на житлово-комунальні послуги та енергопостачання для населення. Це дозволить реально знизити ціни на продукти харчування та житлово-комунальні послуги до 20 %.

– Йдеться про окремо визначений перелік «соціальних продуктів» – хліб, молоко, окремі види м’яса або на товарний ланцюжок для виробництва конкретних продуктів. Це також дозволить стимулювати попит на товари українського виробництва. Така практика існує в багатьох країнах Європи, – пояснили в «УДАРі Віталія Кличка».

Окрім того, за словами УДАРівців, доцільно скасувати ПДВ на всі продукти, вироблені в Україні. Заміна податку з обігу (ПДВ) на податок з продажу, що стягується в момент сплати за товари чи послуги, значно спростить життя українському бізнесу.

– Сьогодні настав час рішучих дій та нестандартних кроків. Влада не має права зволікати. Від її нерозважливості й некомпетентності страждають українські громадяни, а бізнес не має ресурсів для розвитку. Скасуванням ПДВ на продукти харчування влада продемонструє, що реально бореться з корупцією, а не наживається на ній, – підкреслили в партії.

УДАРівці наголосили, що закон, що знижуватиме ПДВ, стимулюватиме розвиток української економіки, а також дозволить реально знизити ціни на продукти харчування та житлово-комунальні послуги.

– Сьогодні добробут громадян та їхня захищеність від економічних негараздів є ключовим завданням для української влади. Йдеться не лише про безпеку, але й про виживання Української держави, – підсумували в «УДАРі Віталія Кличка».

Теми: здорожчаннякличкоподаткиподорожчання продуктів

Перегляньте Також

Тернопільська митниця стала лідером транзитних оформлень
NEWS

Тернопільська митниця стала лідером транзитних оформлень в Україні

29.07.2025
8 чиновників з Тернопільщини несвоєчасно подали декларації
NEWS

8 чиновників з Тернопільщини несвоєчасно подали декларації та отримали штрафи

27.07.2025
8 чиновників з Тернопільщини несвоєчасно подали декларації
NEWS

Від сплати кількох податків звільнені підприємці Тернополя, що постраждали внаслідок ракетних ударів

14.06.2025
Про виникнення податкового боргу у мобілізованих
NEWS

Про виникнення податкового боргу у мобілізованих та ветеранів

17.04.2025
Елітне житло заступниці податкового очільника Тернопільщини
NEWS

Елітне житло та розкішне авто зафіксували в декларації заступниці податкового очільника Тернопільщини

15.04.2025
Ринок землі
NEWS

Усе про податок на землю в 2025 році

18.12.2024
завантажити ще
Наступний допис

Герої живуть доти, поки ми про них пам’ятаємо! - тиха акція "Ангели пам'яті"

Юлія Тимошенко застерегла владу від втілення Мінських угод – «Навіть не думайте!»

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Біля Тернополя почало працювати сучасне харчове підприємство

    Біля Тернополя почало працювати нове сучасне харчове підприємство

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Чим загрожує містянам стихійна торгівля у Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Вважалися зниклими безвісти: підтвердилась загибель двох захисників з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільщиною пронісся руйнівний буревій з градом та зливами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Містичний захисник з’явився на вулицях Тернополя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Поблизу Бахмута загинув захисник Євген Рязанов

Поблизу Бахмута загинув захисник із Залозецької громади Євген Рязанов

31.07.2025
Тернополянин з позивним Іспанець

Тернополянин з позивним Іспанець на своїй, уже четвертій війні

31.07.2025
Географічний факультет ТНПУ

Географічний факультет ТНПУ дає унікальні можливості для відкриття світу та кар’єрного зростання

31.07.2025
Українські підлітки стали частиною терористичної мережі

Українські підлітки стали частиною розгалуженої терористичної мережі ворога

31.07.2025
Тернополянка Адріана Петрокушина готує трав'яні чаї

Тернополянка Адріана Петрокушина готує ароматні трав’яні чаї

31.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.