• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 7 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

«Опілля» підтримало проведення ветеранського чемпіонату Тернопільщини з міні-футболу

Опубліковано: 12 Лютого, 2022
A A

6 лютого, у СК «Політехнік» відбулася фінальна частина чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів з міні-футболу у віковій категорії 40 років і більше. Змагалися шість команд. У неймовірній боротьбі перемогу в серії пенальті здобув колектив «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+». Корпорація «Опілля» підтримала проведення чемпіонату і надала своб продукцію для призів переможцям.

Спершу відбулися групові змагання, за підсумками яких по дві кращі команди з кожної групи виходили до півфіналу. Путівки до наступного раунду здобули ветеранські колективи Тернопільської міської ради та Теребовлі (з першої групи) і «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+» та ФК «Гаї Шевченськівські» (з другої групи).

У непростих півфінальних матчах путівки до фіналу здобули два колективи з Тернополя – мерії та «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+». У матчі за третє місце впевнену перемогу над теребовлянськими ветеранами здобула команда з Гаїв Шевченківських (Байковецької громади) – 7:2.

Фінальний поєдинок повністю виправдав свій статус. Впевнено матч розпочали фаворити – «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+». Спершу не дограв епізод гравець мерії Олег Колісник і Автанділ Гвіандізе замкнув дальню стійку (1:0). Згодом у простій ситуації помилився Олег Колісник і «агронівці» провели швидку контратаку за участю Ігоря Бадла, Романа Бардокіна, яку завершив точним ударом Богдан Іванців (2:0). Мали футболісти «Агрона-Агропродсервіс-Ветерана 40+» ще кілька гольових моментів, але не зуміли довершити справу до логічного закінчення. Натоміть ветеранам мерії у другій половині другого тайму вдалося вирівняти становище на майданчику. В одному з епізодів Ігор Олексюк точно пробив з-під Ігоря Бадла – м’яч від штанги залетів у сітку воріт (2:1). А на останній хвилині матчу Віталій Паперовський перехопив передачу від Ігоря Бадло і миттєво, а головне влучно пробив (2:2).

Оскільки це був фінальний матч, то в ньому обов’язково потрібно було визначити переможця. Командам довелося пробивати по три пенальті. В футбольні лотереї більше пощастило гравцям «Агрона-Агропродсервіс-Ветерана 40+», усі удари яких були влучними. Натомість у команди міської ради Андрій Романюк під час своєї спроби пробив вище воріт (до речі, Андрій з 4-ма забитими м’ячами став кращим бомбардиром фінальної частини чемпіонату). Власне цей неточний постріл у вирішив долю чемпіонства на користь «агронівців».

По завершенні фінального поєдинку в урочистій атмосфері подякував усім ветеранам за участь у чемпіонаті, класний футбол та неймовірні емоції голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Зіновійович Юрик, вручив командам призерам заслужені кубки та грамоти, а також призи від спонсора ветеранського чемпіонату Тернопільської області – ТМ «Опілля».

За матеріалами: ffternopil.com

Теми: опілляспонсориспортфутболчемпіонат

Перегляньте Також

Новий особливий смачний квас Опілля Чорний
LIFESTYLE

Новий, особливий, смачний квас “Опілля Чорний”

06.07.2025
Команда КДЮСШ переможці міжнародного турніру
NEWS

«КДЮСШ – БК Тернопіль-12» – переможці міжнародного турніру «Mediterraneo CUP»

03.07.2025
Руслан Пелехатий розповів про ветеранський спорт
NEWS

Ветеран з Тернополя Руслан Пелехатий розповів про ветеранський спорт

02.07.2025
Вкрали м’ячі під час благодійного турніру
NEWS

На Тернопільщині вкрали футбольні м’ячі прямо під час благодійного турніру

28.06.2025
Як зростає тернопільська пивоварня Опілля
NEWS

Як тернопільська пивоварня Опілля зростає попри виклики ринку

26.06.2025
Опілля підтримало проведення Олімпійського дня
NEWS

Опілля підтримало проведення Олімпійського дня у Тернополі

26.06.2025
завантажити ще
Наступний допис

13 лютого 2022 року: якою буде погода на Тернопільщині

Оприлюднено ретро світлину з зображенням одного з найвідоміших місць у парку Тернополя

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    На Тернопільщині чоловік самовільно почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Киянин і жителька Сумщини обікрали магазини в Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі з’явилися чотири нові автобусні маршрути

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Минула друга річниця загибелі випускниці ЗУНУ Зоряни Ковальчук

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Зборові на Тернопільщині посадовці міськради ошукали ветеранів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На фронті загинув захисник Михайло Підгребя

На фронті загинув захисник Михайло Підгребя з Тернопільщини

06.07.2025
Двоє бійців батальйону поліції удостоєні державної нагороди

Двоє бійців стрілецького батальйону поліції Тернопільщини удостоєні високої державної нагороди (відео)

06.07.2025
Новий особливий смачний квас Опілля Чорний

Новий, особливий, смачний квас “Опілля Чорний”

06.07.2025
2286 військовослужбовців отримали допомогу на спорядження

Від початку року 2286 військовослужбовців з Тернополя отримали від міської ради допомогу на спорядження

06.07.2025
На Тернопільщині стартує табір Гуркіт

На Тернопільщині стартує молодіжний табір Гуркіт

06.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.