• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 16 Жовтня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Олександр Кацуба: Для мене повернення у державний сектор – табу

Опубліковано: 22 Травня, 2024
A A
Олександр Кацуба

Олександр Кацуба.

Відомий підприємець Олександр Кацуба, який в минулому працював менеджером таких державних підприємств як “Полтавагазвидобування”, “Чорноморнафтогаз”, НАК “Нафтогаз”, у матеріалі Подробиці розповів, чому не планує повертатися на роботу в державні компанії.

Головна причина – ті кримінальні провадження, які відкривали на Кацубу після того, як він полишив посаду у НАК “Нафтогаз”. Хоча згодом всі провадження було закрито і звинувачення було висунуто іншим людям.

“Я більше ніколи не планую працювати у державному секторі чи в політиці. Особливо коли мене зробили крайнім у справах інших людей. Бо все, що відбулося, забрало забагато сил і нервів у моєї родини й мене. От зараз слідство висунуло підозру іншим людям. Хоча ще 2015 року, коли по справі намагалися переслідувати мене, вже вийшло розслідування Bihus. Але щоб прийти до цього ж висновку довелося створити НАБУ і витратити 9 років”, — розповів Кацуба.

Довідка. Кацуба 2010 працював у “Полтавагазвидобуванні”. З 2010 до 2012 займав посаду заступника голови правління “Чорноморнафтогазу”. 2012 – 2014 став заступником голови правління НАК “Нафтогаз”. Кацуба завершить роботу у державному секторі у серпні 2014 року.

Олександр Кацуба — український підприємець, експерт у сфері енергетики, власник компанії АЛЬФА ГАЗ.

Теми: Александр Кацубаальфа газОлександр Кацуба

Перегляньте Також

Олександр Кацуба
NEWS

Alexander Katsuba: “For me, returning to the public sector is off-limits”

22.05.2024
Чим займається колишній ТОП-менеджер Нафтогазу Олександр Кацуба: приватний видобуток газу, фінансові послуги, волонтерство
NEWS

Чим займається колишній ТОП-менеджер Нафтогазу Олександр Кацуба: приватний видобуток газу, фінансові послуги, волонтерство

29.03.2024
Олександр Кацуба
NEWS

Блокада кордону з Польщею довела, що Україну чекає жорстка конкуренція за ринки ЄС, – Олександр Кацуба

27.02.2024
завантажити ще
Наступний допис
Фото Патрульна поліція ТО

У Тернополі п'яний водій скоїв ДТП та втік

Креатор-Буд відвідує Південну Корею

На завод LG Electronics у Південній Кореї приїхали працівники «Креатор-Буд»

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • графіки відключень електропостачання

    І на Тернопільщині вимикатимуть світло: запроваджують дві черги відключення електроенергії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • 10 закладів харчування у Тернополі долучилися до важливої кампанії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Тернопільщині активно затримують людей у військовій формі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Священник і блогер з Тернопільщини Олексій Філюк втрапив у халепу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув захисник Іван Лях з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Що чекає на Тернопільщину найближчим часом

Від графіків до блекаутів: що чекає на Тернопільщину найближчим часом

16.10.2025
У Класичному університеті відбувся безпековий вишкіл

У Класичному університеті Тернополя відбувся безпековий вишкіл

16.10.2025
Тернопільміськгаз закликали ощадливо споживати кубометри

У ПрАТ Тернопільміськгаз закликали ощадливо споживати кубометри

16.10.2025
Міфи про ризики використання активів РФ

Економісти розбили міфи про ризики використання активів РФ для України

16.10.2025
заходи безпеки в закладах загальної середньої освіти

Усі школи Тернопільщини обладнали тривожними кнопками виклику поліції

16.10.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.