• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 18 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Чому тернополяни досі купують на AliExpress

Проєкт “Жертводавці війни” є інструментом для досягнення виходу міжнародного бізнесу з росії

Опубліковано: 05 Серпня, 2024
A A
Зображення згенероване ШІ

Зображення згенероване ШІ

Наш проєкт “Жертводавці війни” створений спеціально для тих тернополян, які купують та не задумуються про наслідки своїх покупок. Гроші, витрачені на придбання товарів чи послуг компаній, які  не вийшли з ринку росії через довгий ланцюжок перетворень живлять економіку країни-агресора. Тож, купуймо зважено, шукаймо аналогів на відчизняному ринку, тим самим спонукаючи власну економіку розвиватися.

Будьмо гідними своєї країни, яка уже третій рік веде війну з 3,14-де-рашкою…

AliExpress у Росії: прибутковий бізнес на тлі війни…

Китайський технологічний гігант Alibaba Group Holding Limited у 2023 році оголосив про масштабну реструктуризацію свого бізнесу. Компанія розділила свою діяльність на шість основних напрямків, включаючи Cloud Intelligence Group, Taobao Tmall Business Group, Local Services Group, Global Digital Business Group, Cainiao Smart Logistics та Digital Media and Entertainment Group.

На території Росії найбільшого поширення набула платформа онлайн-комерції AliExpress, якою керує ТОВ «Алибаба.КОМ (РУ)». Незважаючи на міжнародні санкції проти Росії, компанія продовжує свою діяльність у країні.

У 2022 році річний прибуток ТОВ «Алибаба.КОМ (РУ)» склав 16,3 млрд рублів (приблизно $160 млн), що свідчить про значну фінансову вигоду від присутності на російському ринку.

Етичні проблеми та суперечливі аспекти діяльності

Діяльність Alibaba Group на російському ринку викликає серйозні етичні питання. У квітні 2023 року агентство Reuters повідомило про співпрацю китайської компанії Quzhou Nova, яка продає товари на платформах Alibaba, з Дебальцевським заводом металургійного машинобудування, розташованим на окупованій росіянами території України.

Компанія закуповувала мідний сплав у цього підприємства, що може розглядатися як непряма підтримка окупаційного режиму.

Крім того, Alibaba звинувачують у цензуруванні українського контенту, пов’язаного з російською війною.

У березні 2022 року компанія заблокувала профіль українського стримера Дмитра Ромашка на AliExpress, який мав понад 268 тисяч підписників, за допис про війну. При цьому проросійські дописи на платформі не видаляються, що свідчить про вибірковий підхід до модерації контенту.

Майбутні виклики

Продовження роботи Alibaba Group в Росії ставить під сумнів заяви компанії про соціальну відповідальність та нейтралітет у міжнародних конфліктах. Співпраця з підприємствами на окупованих територіях та вибіркова цензура контенту суперечать принципам етичного ведення бізнесу.

Цей короткий огляд стосувався лише китайського AliExpress. Будьмо уважні, коли купуєте товар, адже є компанії, що не полишили заробляти в руzzzzком мірє. І далі обов’язково буде…

Тут ми розносимо ще: Жертводавці війни: чи знають тернополяни, кому платять гроші.

Жертводавці війни: чи знають тернополяни, кому платять гроші

Теми: бізнесГоловнеекономікасанкціїСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Як перевестися на бюджет у медичних вишах: правила 2026
NEWS

Більше бюджетних місць на медицину: нові правила вступу у 2026 році

17.07.2026
«Його відставка — це крок назад»: відомий тернопільський ресторатор і боєць ЗСУ Тарас Ковальчук підтримав Михайла Федорова
NEWS

З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

16.07.2026
Телепортація у Тернополі: На «Східному» запрацювала перша експериментальна будка
NEWS

Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

15.07.2026
Наслідки негоди на Тернопільщині: у Великогаївській громаді досі тривають аварійні ремонти електромереж
NEWS

Боротьба з наслідками стихії: коли відновлять електропостачання у Великогаївській громаді

15.07.2026
Повернення через 150 років: як крихітна муха з Дністровського каньйону сколихнула науковий світ
LIFESTYLE

Таємниці прадавнього каньйону: унікальна знахідка на Тернопільщині повернула з небуття зниклий вид комах

14.07.2026
Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі
NEWS

Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

13.07.2026
завантажити ще
Наступний допис
Затримання підозрюваного. СБУ

СБУ та Нацполіція затримали лідера банди, яка на замовлення з рф підпалювала авто ТЦК

Фото Тернопільсько-Бучацька єпархія ПЦУ

Відійшов у засвіти Віталій Надал, батько очільника Тернополя

Свіжі публікації

Безпека та паркінг в одному проєкті: тернополянин зареєстрував петицію про укриття нового покоління

У Тернополі пропонують будувати укриття подвійного призначення

17.07.2026
Як перевестися на бюджет у медичних вишах: правила 2026

Більше бюджетних місць на медицину: нові правила вступу у 2026 році

17.07.2026
Майбутні медики: візит ВПО до центру симуляцій ТНМУ

Майбутні медики: візит ВПО до центру симуляцій ТНМУ

17.07.2026
Нові тарифи на воду: скільки платять в Україні та які зміни запровадили у Тернополі

Чому в Україні стрімко ростуть тарифи на воду: ситуація на Тернопільщині та інших регіонах

17.07.2026
Олександр Вільчинський

Олександр Вільчинський про казки свого дитинства, воєнні переломи та віру в перемогу у новому випуску проєкту «Такі часи»

17.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі

    Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Пекельно-ангельський вояж: чому вам обов’язково треба проїхати маршрутом Чортків — Сатанів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.