• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 2 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Підсумки тижня в освіті за минулий тиждень: головні події

Опубліковано: 25 Травня, 2020
A A

ЗНО-2020: термометрія, маски, антисептики та дистанція. Оприлюднено вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні ЗНО та вступних іспитів до магістратури. Документ передбачає проведення низки заходів, що мають забезпечити безпечне проведення тестування.

МОН просить уряд відкрити заклади вищої освіти. Освітнє відомство звернулось до КМУ з проханням частково відкрити виші для проведення дипломної підготовки, лабораторних робіт, тренажерних занять та атестації, у випадках неможливості її проведення у дистанційній формі.

Президент: нам дуже складно знайти міністра освіти. В Україні відчувається кадровий голод, через що вакантними залишаються посади деяких міністрів. Про це, під час прес-конференції, сказав Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання щодо кадрової політики в країні.

В Україні створять центри професійного розвитку вчителя. Міністерством освіти розроблено проект Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників. Система центрів професійного розвитку має прийти на зміну існуючим методичним кабінетам.

Рішення щодо дитсадків кожен регіон ухвалить окремо. Уряд дозволив відновлювати роботу закладів дошкільної освіти з 25 травня. Рішення про відкриття дитсадків у кожній області ухвалюватиме комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

ДПА у формі ЗНО пройдуть всі випускники. У разі початку ЗНО 25 червня державну підсумкову атестацію будуть складати всі цьогорічні випускники. Про це, за підсумками засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій, повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Оприлюднений новий графік ЗНО-2020. МОН затверджений новий графік проведення зовнішнього оцінювання в 2020 році. Наказом відомства визначено графік проведення основних етапів зовнішнього оцінювання. Тестування розпочнеться 25 червня.

В Україні до 22 червня продовжено адаптивний карантин. Карантинні заходи, запроваджені в Україні, будуть продовжені. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від ситуації в кожному регіоні.

Учасники ЗНО отримають запрошення до 4 червня. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання незабаром отримають запрошення на тестування. Запрошення міститимуть інформацію про час, адресу і дату проведення тестування.

Заклади освіти отримають результати ДПА до 29 липня. Заклади освіти, учні яких братимуть участь у проведенні державної підсумкової атестації, отримають остаточні результати своїх випускників наприкінці липня. Відповідний графік затверджений оновленим календарним планом проведення ЗНО.

Освітній омбудсмен пропонує надати гарантії ініціативним директорам. Сергій Горбачов пропонує надати гарантії керівникам закладів освіти та органів управління освітою щодо непереслідування за ухвалення самостійних рішень під час карантину.

Як освіта виходитиме з карантину після 1 червня. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, згідно з якою в Україні до 22 червня 2020 року триватиме адаптивний карантин, однак деякі послаблення для закладів освіти все ж таки передбачені.

Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня. Пробне ЗНО з української мови відбудеться 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червня. Оновлені запрошення, у яких будуть зазначені адреси пунктів тестування, учасники тестування отримають через електронні кабінети.

Для вчителів віком 60+ встановлять гнучкий графік роботи. Після повернення закладів освіти до звичної роботи для вчителів віком понад 60 років буде встановлений гнучкий графік роботи. На заробітній платі працівників це не відобразиться.

МОЗ затвердило рекомендації для роботи дитсадків. В Україні затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти. Засновники та суб’єкти господарювання повинні врахувати їх при прийнятті рішень щодо відновлення роботи дитсадків.

 

 

Теми: дпазномоносвіта

Перегляньте Також

Тернопільський коледж увосьме випускає курсантів
NEWS

Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою увосьме випускає курсантів

27.06.2025
Українські мистецькі школи
NEWS

Українські мистецькі школи отримають понад 30 тисяч нових навчальних видань

24.06.2025
Лук’ян Войнарський створив робота для дослідження Марсу
NEWS

Вихованець Тернопільської Станції юних техніків Лук’ян Войнарський створив робота для дослідження Марсу

23.06.2025
Гроші отримав тернопільський академічний ліцей
NEWS

Гроші на майбутнє освіти отримав тернопільський академічний ліцей

05.06.2025
Склали новий рейтинг закладів освіти
NEWS

На Тернопільщині склали новий рейтинг закладів освіти

05.06.2025
Відійшла у вічність учителька Бережанського ліцею
NEWS

Відійшла у вічність учителька Бережанського ліцею Стефанія Плеш

05.06.2025
завантажити ще
Наступний допис

Нардеп Людмила Марченко разом з інвесторами з Туреччини планують створити національний парк на Тернопільщині

У Більче-Золотому медикам допомагають громадою

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Вікторія Ганиш. Фото навчального закладу

    На Чортківщині внаслідок ДТП загинула юна Вікторія Ганиш

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільщина вночі відчула російську атаку безпілотниками та крилатими ракетами (карта)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У ВАКС судитимуть колишніх високопосадовців Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Захисник із Тернополя Богдан Тремба помер після дев’яти місяців лікування

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополянка вбила доньку та намагалася покінчити життя самогубством

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На війні помер захисник Анатолій Свідер

На війні помер захисник Анатолій Свідер з Тернопільщини

01.07.2025
На фронті відійшов у вічність захисник Богдан Черняк

На фронті відійшов у вічність захисник Богдан Черняк з Лановеччини

01.07.2025
У ріці знайшли мертвим зниклого пенсіонера

На Тернопільщині у ріці знайшли мертвим зниклого пенсіонера

01.07.2025
Євген Шевцов

Криміналіст Нацполіції Євген Шевцов розповів про особливості своєї професії абітурієнтам ВНЗ МВС України

01.07.2025
Meest Shopping оставка

Meest Shopping: швидка та надійна доставка з магазинів Німеччини до України

01.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.