• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 17 Вересня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

У розважальних закладах Тернополя поліціянти і муніципальні інспектори влаштували рейд

Опубліковано: 16 Березня, 2021
A A
заклади розважальні

До 200 людей в одному закладі: провели рейд нічними клубами Тернополя.

У розважальних закладах Тернополя поліціянти і муніципальні інспектори влаштували рейд. Вони перевіряють, чи дотримуються там правил карантину, визначених постановою Кабміну.

Минулими вихідними ряд порушень зафіксували у нічних клубах і ресторанах міста. Попри заборону ці заклади продовжували роботу після 24.00, а їхні відвідувачі нехтували усіма вимогами карантину, пише ЗЗ.

“Ми належимо до помаранчевої карантинної зони, яка передбачає ряд обмежень. Ми з розумінням ставимося до людей. Коли є значні правопорушення ми робимо попередження, стараємося свою роботу проводити профілактично. Ми побачили у п’яти закладах міста Тернополя скупчення людей, в окремих місцях — до двісті осіб.  Перевірки проводилися після 24.00. Було дуже багато людей у нетверезому стані. Ми будемо продовжувати таку саму роботу і протягом тижня”, – зазначив начальник міського відділу поліції Сергій Осадца.

У разі виявлення порушень керівників розважальних закладів притягуватимуть до відповідальності. Порушникам загрожує стаття 325 Кримінального кодексу України, що передбачає штраф від тисячі до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі до трьох років.

Теми: діяльність закладівдотримання карантинунічні клубирейд поліціїрозважальні заклади

Перегляньте Також

Суспільство

В Україні продовжать карантин – у яку “зону” потрапить Тернопільщина

01.08.2021
завантажити ще
Наступний допис

Українських релігійних лідерів щепили проти COVID-19 залишковими дозами вакцини AstraZeneca (Covishield)

зброя

Назвався поліцейським і приставив дуло до живота: деталі нападу на дівчат у Тернополі

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Засновник медцентру віз пацієнта через кордони

    Як засновник медцентру у Тернополі віз важкого пацієнта через два кордони

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Історія незламного поліцейського з Тернопільщини Сергія Танасійчука

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник Ігор Слободян з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Грамоти вручили кращим працівникам Тернопільміськгазу з нагоди професійного свята

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Директора коледжу на Тернопільщині підозрюють у вимаганні хабаря

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На Тернопільщині засудили за ухиляння від мобілізації

На Тернопільщині засудили військовозобов’язаного за ухиляння від мобілізації

17.09.2025
Фестиваль пам’яті Героя Віктора Гурняка

На Тернопільщині відбудеться фестиваль пам’яті Героя України Віктора Гурняка

17.09.2025
В громаді поблизу Тернополя помітили вовків

В громаді поблизу Тернополя помітили зграю вовків

17.09.2025
На війні загинув захисник Віталій Петров

На війні загинув захисник Віталій Петров зі Збаражчини

16.09.2025
На фронті загинув захисник Михайло Кулик

На фронті загинув захисник Михайло Кулик з Монастирищини

16.09.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.