• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 7 Червня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

«Тернопільщина має позитивний досвід влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання», – Аксана Філіпішин

Опубліковано: 15 Червня, 2021
A A

У Тернопільській ОДА 11 червня відбувся круглий стіл на тему «Ситуація з дотримання прав дитини в умовах адміністративно-територіальної реформи».

«Ми всі розуміємо, що вироблена десятиліттями система у сфері захисту дітей потребує удосконалення. Основне наше завдання наблизити послуги до потреб дітей. Адже якщо в громаді трапляються випадки домашнього насильства, першочергово ми повинні з’ясовувати, де були діти, що з ними в цей момент відбувалося. Такий круглий стіл допоможе нам дати відповіді на багато запитань та напрацювати практичні навички», – зазначив заступник голови ОДА Віктор Устенко.

Участь у круглому столі взяли представники усіх 55 громад. А також Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина.

Як зазначила Аксана Філіпішина, Тернопільщина є позитивним прикладом у питанні ставлення до дітей. В області проживає понад 280 тис. дітей. З них майже 1 тисяча є сиротами або позбавленими батьківського піклування.

«Тернопільщина має позитивний досвід влаштування дітей-сиріт у сімейні форми виховання. Насамперед це опіка – найпоширеніша форма у регіоні. Оскільки діти, позбавлені батьківського виховання, залишаються у родині. Вони не вибувають зі свого біологічного середовища Також поширеним є влаштування дітей у будинки сімейного типу, прийомні сім’ї. Показник області складає 94 %, при середньому в Україні 92 %», – каже Аксана Філіпішина

Додамо, що це перший моніторинговий візит до Тернопільської області Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксана Філіпішина.

Теми: дитинародинасирота

Перегляньте Також

Підлітки били та тягали за волосся дівчину
NEWS

Учора в центрі Тернополя підлітки били та тягали за волосся дівчину

04.06.2025
У Тернополі безвісти зникла 12-річна дівчинка
NEWS

Увага! Розшук! У Тернополі безвісти зникла 12-річна дівчинка

22.04.2025
Микола знайшов родину у дорослому віці
NEWS

Микола знайшов родину лише у дорослому віці

25.03.2025
Блогерка Таня Пренткович стала мамою
LIFESTYLE

Тернопільська блогерка Таня Пренткович стала мамою втретє

19.03.2025
Не дбала про хвору дитину
NEWS

Горе-мати з Тернопільщини не дбала про хвору дитину й та померла

16.03.2025
Син військовослужбовця з Тернополя потребує допомоги
NEWS

Син військовослужбовця з Тернополя потребує допомоги на лікування

13.03.2025
завантажити ще
Наступний допис
не крадіть квіти

Священник з Тернопільщини просить не красти квіти з церковного двору

кров

Донори крові отримали відзнаки від Тернопільської обласної рад

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Припинять курсування чотири приміських потяги

    На Тернопільщині припинять курсування чотири приміських потяги

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Учора в центрі Тернополя підлітки били та тягали за волосся дівчину

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Розшук! На Тернопільщині розшукують жінку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув легендарний бойовий медик з Тернопільщини Дмитро Хома

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

44 ОАБр опублікувала відео сафарі

44 ОАБр опублікувала відео “сафарі” по ворожій техніці

07.06.2025
Чортків потонув під час аномальної зливи

Чортків учора потонув під час аномальної зливи

07.06.2025
Куди поділися водяні млини з парку Сопільче

Куди поділися водяні млини з парку Сопільче у Тернополі

07.06.2025
Традиції Троїцької поминальної суботи

Які традиції Троїцької поминальної суботи: особливі богослужіння

07.06.2025
Кіберполіція та БЕБ викрили масштабну схему

Кіберполіція та БЕБ викрили масштабну схему привласнення грошей з державної програми підтримки садівництва

06.06.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.