• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 26 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

 Тернопільщина має найкращу динаміку зростання економічних показників в Україні

Опубліковано: 25 Червня, 2021
A A

Міністерство розвитку громад та територій опублікувало результати моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за січень-березень 2021 року. Моніторинг засвідчує, що найкращими за динамікою зростання економічних показників є Тернопільська, Чернівецька та Житомирська області.

Джерело  https://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/derzhavna-rehional-na-polityka/monitorynh/monitorynh-monitorynh/reytingova-otsinka-regioniv/analiz-soczialno-ekonomichnogo-rozvytku-regioniv-za-sichen-berezen-2021-roku/

Зокрема оцінка у моніторингу здійснювалась за показниками, які характеризують стан справ за 6 напрямами різних сфер соціально-економічного розвитку регіонів, а саме: відновлювана енергетика та енергоефективність, розвиток інфраструктури, ефективність ринку праці, фінансова самодостатність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, економічна ефективність.

Тернопільщина продемонстрували значний прогрес у порівнянні з першим кварталом 2020 року. Вона покращили свої позиції у рейтингу опинившись на 9 місці. Тернопільська область суттєво покращила свої позиції за рахунок розвитку будівельної галузі та збільшення індексу сільгосппродукції.

Відтак, на Тернопільщині спостерігається збільшення обсягу виробництва валової продукції сільського господарства на 10,6 %. Також, за підсумками січня-березня 2021 року, характерне найбільше зростання обсягу будівельної продукції (9,2 %), обсягу будівництва житла у 1,8 рази.

У напрямку інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічної співпраці збільшився обсяг освоєних капіталів. Відтепер цей показник становить більше як 2,1 % у Тернопільській області.

Також, за оприлюдненими даними, спостерігається позитивна динаміка темпів зростання доходів місцевих бюджетів у всіх регіонах України. Найбільший обсяг доходів місцевих бюджетів у розрахунку на одну особу населення регіону за січень-березень 2021 року зафіксовано у м. Києві (4,2 тис. грн), Дніпропетровській (2,6 тис. грн), Київській (2,5 тис. грн) та Полтавській (2,3 тис. грн) областях, а найменший – у Луганській (1,0 тис. грн), Закарпатській та Чернівецькій (1,1 тис. грн), Тернопільській (1,2 тис. грн), Івано-Франківській та Херсонській (1,3 тис. грн) областях.

Що стосується заробітної плати, то за 3 місяці 2021 року по Україні платня зросла на 8,5 % (у січні-березні 2020 року – на 11,3 %). Така динаміка була характерною для усіх регіонів, і у регіональному розрізі збільшення рівня реальної заробітної плати коливалося в межах від 4,2 % у м. Києві до 16,5 % у Тернопільській області.

Крім Тернопільської області, значне зростання реальної заробітної плати зафіксовано у Рівненській (на 15,5 %), Чернівецькій (на 15,0 %), Хмельницькій (на 14,2 %), Херсонській (12,2 %) та Донецькій (на 12,0 %) областях.

Теми: новини Тернопільщининовини Тернополятернопільські новини

Перегляньте Також

Змішувачі для ванної та кухні, від класичних до сучасних моделей.
NEWS

Змішувачі для ванної та кухні, від класичних до сучасних моделей.

13.03.2025
NEWS

Земля повертає небезпечні «дарунки» Другої світової війни

10.05.2022
NEWS

Перша робота не за спеціальністю: як її знайти?

31.08.2021
NEWS

Вибухи та постріли: у Чорткові показали реконструкцію до річниці переможного бою (Відео)

03.07.2021
NEWS

«Ви – творці сьогодення», – Михайло Головко привітав учасників форуму «Активна молодь»

02.07.2021
NEWS

Мер Тернополя вимагає повністю закрити кордон з Росією

02.07.2021
завантажити ще
Наступний допис
боротьба

У Тернополі ведуть боротьбу із "закладчиками" наркотичних речовин

випусний

У Тернополі майже 1000 майбутніх медиків отримали дипломи

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Біля Тернополя чули гудіння шахеда

    Біля Тернополя сьогодні чули гудіння шахеда

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Помер тернопільський податківець Сергій Господарик

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Очільник поліції Тернопільщини написав цікавий пост про ухилянтів і тих, хто намагається на них нажитися

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Іван із Тернопільщини після початку повномасштабної війни повернувся з-за кордону та вступив до лав Збройних сил

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільська компанія побудує асфальтобетонний завод на Закарпатті

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

ТНПУ запрошує на посвяту першокурсників

ТНПУ запрошує на посвяту першокурсників у студенти

25.08.2025
Воїни артилерійської бригади кличуть до себе захисників

Воїни 44 окремої артилерійської бригади кличуть до себе захисників

25.08.2025
У ЗУНУ організували показ фільму

У ЗУНУ організували показ фільму «Крила вільних»

25.08.2025
Операторів дронів на службу кличе Андрій Підлужний

Операторів дронів на службу до 11 армійського корпусу кличе захисник та співак Андрій Підлужний

25.08.2025
Дошкільнят навчатимуть першій допомозі

У Тернополі дошкільнят навчатимуть першій допомозі

25.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.