• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 6 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

У Тернополі ведуть боротьбу із “закладчиками” наркотичних речовин

Опубліковано: 25 Червня, 2021
A A
боротьба
Впродовж декількох годин працівники управління боротьби з наркозлочинністю Тернопільщини спільно з дільничними, громадськими організаціями та представниками реабілітаційних центрів знищили понад 60 написів на стінах, які вказували адреси інтернет-магазинів з продажу наркотиків.  

 

За словами начальника управління боротьби з наркозлочинністю в Тернопільській області ДБН НПУ Михайла Димиди, лише за 5 місяців цього року працівники управління виявили та викрили 4 групи, причетні до розповсюдження та виготовлення наркотиків через інтернет.

“Ця проблема для нас не нова, але в останні роки вона набула популярності через свою доступність. В центральній частині міста і в багатолюдних місцях з’являються написи, які скеровують на інтернет-магазини з продажу наркотиків”, — розповідає Михайло Димида.

Правоохоронці кажуть, що замальовування написів проблему не вирішить. Тож аби викорінити наркоманію, працівники управління боротьби з наркозлочинністю постійно відвідують із профілактичною метою школи, виші, зустрічаються з молодими людьми та пояснюють вчителям й батькам, як розпізнати симптоми і ознаки того, що дитина почала вживати наркотичні та психоактивні речовини.

У месенджері також створена група, до якої входять як правоохоронці, так і громадські активісти, муніципальна інспекція, представники ЖЕКів, ОСББ та місцеві мешканці. Як тільки в місті чи області з’являються нові рекламні написи щодо продажу наркотиків, учасники їх фотографують та скидають разом з адресою у групу, а балансоутримувачі їх знищують.

Детальніше — у сюжеті ГУНП у Тернопільській області:

Теми: боротьба з закладчикамизбутполіціяпоширеня наркотичних речовинправоохоронці

Перегляньте Також

Історія бійця стрілецького батальйону поліції Тернопільщини
NEWS

Історія бійця стрілецького батальйону поліції Тернопільщини з позивним Запал

03.07.2025
Євген Шевцов
Освіта

Криміналіст Нацполіції Євген Шевцов розповів про особливості своєї професії абітурієнтам ВНЗ МВС України

01.07.2025
Громадський транспорт під захистом поліції охорони
NEWS

Громадський транспорт Тернополя під захистом поліції охорони

27.06.2025
Офіційне повідомлення у відповідь на оприлюднену правоохоронцями інформацію
NEWS

Тернопільський обласний ТЦК видав офіційне повідомлення у відповідь на оприлюднену правоохоронцями інформацію

19.06.2025
Нацполіція викрила масштабну злочинну організацію
NEWS

Нацполіція викрила масштабну злочинну організацію у Кривому Розі

16.06.2025
Після тривалої хвороби пішов з життя Михайло Сіянчук
NEWS

Після тривалої хвороби пішов з життя консультант ГУНП в Тернопільській області Михайло Ярославович Сіянчук

11.06.2025
завантажити ще
Наступний допис
випусний

У Тернополі майже 1000 майбутніх медиків отримали дипломи

У Тернополі пішли з дому четверо дітей віком від 8 до 14-ти років - знайшли біля озера

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    На Тернопільщині чоловік самовільно почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Киянин і жителька Сумщини обікрали магазини в Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі з’явилися чотири нові автобусні маршрути

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Минула друга річниця загибелі випускниці ЗУНУ Зоряни Ковальчук

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Захисник із Тернополя Богдан Тремба помер після дев’яти місяців лікування

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

2286 військовослужбовців отримали допомогу на спорядження

Від початку року 2286 військовослужбовців з Тернополя отримали від міської ради допомогу на спорядження

06.07.2025
На Тернопільщині стартує табір Гуркіт

На Тернопільщині стартує молодіжний табір Гуркіт

06.07.2025
На Тернопільщині виявили арсенал зброї та наркотики

У приватному будинку на Тернопільщині виявили арсенал зброї та наркотики

06.07.2025
Авто потонуло разом із водієм

Під Кременцем авто потонуло разом із водієм

06.07.2025
Передчасно пішла з життя захисниця Галина Лащик

Передчасно пішла з життя захисниця з Монастириської громади Галина Лащик

06.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.