• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 6 Червня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

В тернопільському парку «Топільче» розпочали встановлювати 50-метровий флагшток під прапор України

Опубліковано: 17 Липня, 2021
A A
в парку

Відкриття флагштоку планують напередодні Дня незалежності. Про це повідомляє «Суспільне»

“Кошти обласного, чи міського бюджетів не використовуються. Наскільки мені відомо, роботи проводяться коштами меценатів”, – каже заступник голови облдержадміністрації Віктор Усенко.

На сайті міськради йдеться, що благодійному фонду “Розвиток Тернопілля” дали дозвіл на ремонт алеї із правом встановлення елементів благоустрою. Про те, що саме планують зробити – у публікації не йдеться. Контролювати виконання цього рішення має заступник міського голови Владислав Стемковський. Прийняли рішення на засіданні виконавчого комітету міськради 2 червня.

26288a7e3abf8c9b

“Про виконання робіт до виконавчого комітету звернулась така інституція, як фонд “Розвиток Тернопілля” з проханням за власні кошти, без залучення бюджетних коштів здійснити капітальний ремонт алеї в парку “Топільче”. Проєкт пройшов експертизу управління житлово-комунального господарства разом з КП парків. Детально ознайомлена, зауважень немає. Без залучення коштів громади міста Тернополя. Не заперечується”, – каже заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Представниця благодійного фонду “Розвиток Тернопілля” Аліна Лизун каже, що флагшток відкриють 23 серпня:

“Встановлення флагштоку встановлюється з нашої ініціативи, благодійного фонду, бо це є в майже усіх великих містах України, наприклад, у Львові. Цей флагшток, він буде найдешевший в Україні. Ми витрачаємось тільки на самі матеріали. Ми знаємо, що матеріали наш підрядник замовляли з Сум. Це тканина і все необхідне. А роботи ми шукали тих, хто зможе нам виконати безкоштовно”.

Журналісти запитали тернополян, яких зустріли біля місця будівництва, що вони думають про встановлення флагштоку.

“Я б краще, напевно, поставила якийсь дитячий майданчик новий”, – каже тернополянка Мирослава.

“Мені не подобається. Воно зовсім тут недоречне. Десь на початку, напевно, було б краще, при вході. А тут якось буде недоречним”, – каже тернополянка Надія Пелехат.

4ddc03c2f8c28695

Нагадаємо, 1 липня цього року на сайті неурядової організації, що займається аналітикою StateWatch опублікували матеріал про встановлення флагштоків в Україні. За їхніми даними, в січні цього року на селекторній нараді в Офісі Президента під головуванням Кирила Тимошенка кожній ОДА було доручено забезпечити встановлення найбільшого державного прапора України в області до Дня Державного Прапора з нагоди 30-річчя незалежності України. Відповідно до інформації, наданої на запити StateWatch обласними державними адміністраціями або знайденої у відкритих джерелах, очікувана загальна вартість реалізації такого проєкту становитиме 170,7 мільйонів гривень. Найдорожчим стане встановлення стели з державною символікою у Харкові. На це планують витратити 24 з половиною мільйона гривень.

Теми: 50 матріввстановлюють в паркунайбільший прапорРозвиток Тернопілляфлагшток

Перегляньте Також

найбільший флагшток
Суспільство

Невдовзі встановлять височезний флагшток для найбільшого в області прапора України

17.06.2021
завантажити ще
Наступний допис
Фестиваль

Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини» відбудеться 7-8 серпня 2021р.

У Тернополі встановлюють сучасне економне LED-освітлення

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Припинять курсування чотири приміських потяги

    На Тернопільщині припинять курсування чотири приміських потяги

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Розшук! На Тернопільщині розшукують жінку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Учора в центрі Тернополя підлітки били та тягали за волосся дівчину

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Троє працівників загинули в цистерні на тернопільському підприємстві

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

У Тернополі запроваджують зміни автобусних маршрутів

У Тернополі запроваджують зміни автобусних маршрутів з 25 червня

06.06.2025
Тернопільська біатлоністка стала амбасадором IBU

Молода тернопільська біатлоністка стала амбасадором IBU

06.06.2025
Тараса Савчука нагородили Відзнакою міського голови

Тернопільського медійника Тараса Савчука нагородили Відзнакою міського голови

05.06.2025
Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб

Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб

05.06.2025
Семеро людей опинилися в димовій пастці

Семеро людей опинилися в димовій пастці на Тернопільщині

05.06.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.