• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 13 Листопада, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Діти об’єднали Україну під час Всеукраїнського футбольного турніру, а переможці зустрілися у столиці

Опубліковано: 09 Вересня, 2021
A A
турнір
Впродовж серпня футбольні поля областей Півдня, Півночі, Заходу і Сходу України приймали турнір, який був організований ГО «Об’єднання«УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

Більш ніж 1500 юних футболістів по всій Україні боролися не лише за призові місця і нагороди, а й за унікальну можливість побувати на матчі відбору на Чемпіонат світу з футболу-2022 Україна – Франція, який відбувся 4 вересня, на НСК «Олімпійський», а також підтримати ХК «Донбас» у матчі Хокейної Ліги чемпіонів, який відбувся 5 вересня в столичному Палаці Спорту.

Всеукраїнський футбольний турнір був проведений у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Харківській та Закарпатській областях. Основна мета турніру – популяризація не лише футболу, а й здорового способу життя в цілому.

Сьогодні, в еру цифрових технологій і загальної залежності від гаджетів, підростаюче покоління зовсім перестало приділяти увагу спорту. Саме тому статистика «помолодшавших» хвороб, і не тільки в Україні, зашкалює.

«Здоров’я підлітків має стати частиною державних планів розвитку охорони здоров’я і предметом пильної уваги з боку відповідних держструктур. Це проблема загальносвітового масштабу. Згідно з оцінками ВООЗ, лише кожен п’ятий підліток у світі займається спортом. Необхідно, щоб активний спосіб життя пропагувався на найвищому рівні, в тому числі національними, міськими та місцевими лідерами, як засіб досягнення здоров’я і благополуччя дітей», – підкреслив Борис Колесніков, засновник громадської організації «Об’єднання «УКРАЇНА – НАШ ДІМ».

Усі юні переможці Всеукраїнського футбольного турніру, а їх було понад 400, зустрілися в столиці України, щоб не лише відвідати футбольний матч та хокейну гру, а і оглянути всі визначні пам’ятки та історичні місця Києва.

«Такі Всеукраїнські спортивні заходи не тільки прищеплюють любов до спорту, але і дають можливість підліткам поспілкуватися зі своїми однолітками із різних областей країни. Наші з вами діти – це майбутнє нашої країни. Ми повинні чути їх уже сьогодні, а вони, в свою чергу, повинні вміти комунікувати один з одним, щоб вміти скласти свою думку про Україну», – підкреслив глава об’єднання.

Як зазначив керівник Тернопільської обласної організації Святослав Півторак, це не остання акція, яку проводила наша ГО, адже діти наше майбутнє , і саме від них залежить в якому домі ми будемо жити . Адже УКРАІНА- НАШ ДІМ!

ГО «Об’єднання« УКРАЇНА – НАШ ДІМ» проводитиме Всеукраїнський футбольний турнір на постійній основі.

Теми: командиТурнірУкраїна – наш дімфутбольні

Перегляньте Також

У Чорткові організували футбольний турнір
NEWS

У Чорткові до Дня захисника організували футбольний турнір

06.10.2025
На Тернопільщині відбувся турнір ветеранів
NEWS

На Тернопільщині відбувся турнір ветеранів за Кубок правоохоронних органів

01.10.2025
У Подолянах організовують турнір для ветеранів
LIFESTYLE

У тернопільських Подолянах організовують турнір для ветеранів

30.09.2025
У Підгайцях відбувся футбольний турнір
NEWS

У Підгайцях відбувся футбольний турнір пам’яті Івана Потупи

08.09.2025
Шаховий турнір зібрав учасників у Тернополі
NEWS

Шаховий турнір зібрав понад сотню учасників у Тернополі

01.09.2025
У Подолянах організовують шаховий турнір
NEWS

У Подолянах організовують Всеукраїнський шаховий турнір

22.08.2025
завантажити ще
Наступний допис

Перший в Україні Дія.Центр відкрили на Тернопільщині — на базі ЦНАПу в Ланівцях

Тернопільські ТОРівці на гарячому затримали ймовірних "закладчиків" накотиків

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Двох захисників втратив Тернопіль сьогодні

    Одразу двох захисників втратив Тернопіль сьогодні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Графік відключення світла на Тернопільщині 8 листопада

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Директора обласного лісгоспу звільнили через мобілізацію

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! 7 листопада на Тернопільщині діятимуть графіки вимкнення електроенергії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільський поліцейський Степан Напора боронить країну від ворога

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Святослав Шевчук відвідав Тернопільщину

Очільник УГКЦ Святослав Шевчук відвідав Тернопільщину

13.11.2025
Уряд проігнорував вимоги громад

Уряд проігнорував вимоги громад і у держбюджеті-2026 позбавляє коштів муніципалітети

13.11.2025
виступить ВІА «Квартирник»

ВІА «Квартирник» і Валерій Вітер запрошують тернополян на вечір українського фанку

12.11.2025
У Байковецькій громаді браконьєри ловили рибу сітками

Браконьєри у Байковецькій громаді ловили рибу сітками

12.11.2025
На війні загинув захисник Олег Яцула

На війні загинув захисник Олег Яцула з Лановеччини

12.11.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.