• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 4 Червня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Соціологія Рейтингу: 71,8 % тернополян підтримують мера Сергія Надала, інших – дещо більше похибки

Опубліковано: 06 Листопада, 2021
A A
Міський голова залишається незаперечним лідером і користується підтримкою двох третин тернополян.

Що кажуть люди

Головне.  71,8 % тернополян знову проголосували б за чинного міського голову Сергія Надала. Найближчі три конкуренти відстають на 65 % від міського голови. Про це пише соціологічна група Рейтинг

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”, оприлюднені напередодні. Компанія відома своїми точними замірами щодо результатів виборів різного рівня та часто проводить опитування громадської думки на замовлення урядів США, Швеції, Канади, а також міжнародних організацій.

Деталі.  Кандидати від “Батьківщини”, «Європейської Солідарності» та “Сили людей” набрали від 5 % до 3 %. Решта кандидатів набрало б менше 3 %.

Опитування проводилося 23-26 жовтня. Репрезентативна вибірка складає 800 респондентів, а похибка не перевищує 3,5 %.

nadal 1 02 11 21

Сумарно 72 % тернополян задоволені діяльністю міського голови Тернополя Сергія Надала. За рік, з грудня 2019 року, задоволеність діяльністю міського голови зросла на 10 %. Загалом, на 14 % покращилася за цей період оцінка роботи міської ради, де після місцевих виборів восени 2020 сформувалася більшість, що підтримує міського голову.

Лідерські позиції у вподобаннях тернополян на виборах до міської ради утримує і ВО “Свобода”, від якої висувався Сергій Надал. Якщо б вибори відбулися ближчої неділі, то націоналісти набрали б більше 32 %, та удвічі випереджають “Європейську Солідарність” (15,8 %) та “Слугу народу” (15,1 %). “Батьківщину” підтримують 8,8 % тернополян, що визначилися і готові голосувати. Голос — 4,2 %. “Силу людей” — 3,2 %.

nadal 2 02 11 21

Чому підтримують

Майже 60 % тернополян усіх вікових груп вважають, що за останній рік у місті покращилася ситуація, і лише 8 % – що вона погіршилася. 90 % переконані — що життя у Тернополі дуже комфортне, або скоріше комфортне. 57 % переконані — справи у Тернополі йдуть у правильному напрямку.

Тернополяни вважають, що найбільшого успіху міський голова досяг у вирішенні проблем ремонту та будівництва доріг, облаштуванні дворів та прибудинкових територій, реконструкції скверів та парків, розвитку вуличного освітлення, збільшенні кількості спортивних закладів.

Загалом результати опитування підтверджують результати цьогорічного муніципального опитування, зробленого на замовлення Міжнародного республіканського інституту, згідно результатів якого тернополяни позитивно оцінили роботу Сергія Надала.

Також соцопитування добре корелюють з рейтингом видання “Фокус”, згідно якого Тернопіль визнано найкомфортнішим містом для проживання.

Теми: надалрейтингТернопіль

Перегляньте Також

Вчора Тернопіль пережив кілька страшних ДТП
NEWS

Вчора Тернопіль пережив кілька страшних ДТП

28.05.2025
Наслідки ворожого удару ракетою по Тернополю
NEWS

Наслідки ворожого удару ракетою по Тернополю виклали у мережу

25.05.2025
У трійці цифрових лідерів України Тернопіль
NEWS

У трійці цифрових лідерів України Тернопільська громада

21.05.2025
Пожежа на Замковій забрала життя людини
NEWS

Пожежа в Тернополі на вулиці Замковій забрала життя людини

11.05.2025
Фото Суспільнe Тeрнопіль
NEWS

Спадщину польської шляхти та серця графів Потоцьких зберігають у Тернополі (відео)

27.04.2025
Коли виставлятимуть Плащаницю у храмах
LIFESTYLE

Коли виставлятимуть Плащаницю у храмах Тернополя

18.04.2025
завантажити ще
Наступний допис

Правоохоронці почали штрафувати працівників та відвідувачів закладів, які не мають сертифікатів вакцинації

Розкол Тернопільської «Компанії Добробуд»: чи не повториться доля пайовиків Щепановського?

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Припинять курсування чотири приміських потяги

    На Тернопільщині припинять курсування чотири приміських потяги

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Розшук! На Тернопільщині розшукують жінку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Троє працівників загинули в цистерні на тернопільському підприємстві

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник Василь Ющишин з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Купити продукцію броварні Опілля у Сполученому Королівстві

Де купити продукцію броварні Опілля у Сполученому Королівстві

04.06.2025
Дівчина долучилася до ЗСУ одразу після школи

Дівчина долучилася до ЗСУ одразу після школи

04.06.2025
У Тернополі виступить Володимир Шумко

У Тернополі з новим стендапом виступить Володимир Шумко

03.06.2025
Воїни 44 окремої артилерійської бригади

Воїни 44 окремої артилерійської бригади показали знищення ворога

03.06.2025
Тернопільські воїни збили ворожий безпілотник

Зі стрілецької зброї тернопільські воїни збили ворожий безпілотник

03.06.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.