• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 3 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Через раптову хворобу помер молодий настоятель храму на Тернопільщині

Опубліковано: 21 Грудня, 2023
A A
Через раптову хворобу помер молодий настоятель храму на Тернопільщині

Через раптову хворобу на 38-му році життя помер клірик Тернопільської єпархії, настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці села Шупарка протоієрей Тарас Іщук. Серце отця Тараса перестало битися ввечері 19 грудня 2023 року, повідомляють у Тернопільській єпархії ПЦУ, пише Місто.

“Отець Тарас запам’ятається всім як добрий, щирий та відданий Церкві служитель Вівтаря, який своєю ревною працею на винограднику Христовому подавав приклад простого та чесного життя пастиря та християнина.

Нехай Господь оселить його душу в місці, де всі святі та праведні спочивають. Ми всі будемо молитися за упокій його душі.

Вічна пам’ять новопреставленому протоієрею Тарасу!”, – зазначили у єпархії.

Панахида за отцем Тарасом розпочалась о 17:00 сьогодні, 20 грудня, у Шупарці.

Заупокійна літургія (початок о 9:00) та чин похорону протоієрея Тараса Іщука – завтра, 21 грудня, там же.

 

 

Довідка. Протоієрей Тарас Іщук народився 19 вересня 1986 року у Тернополі. 2003 року закінчив місцеву ЗОШ №13.

З 2002 року прислуговував, а згодом дякував у храмі святого Миколая Чудотворця при будинку дитини “Малятко” в Тернополі.

2003 року вступив у Тернопільську духовну семінарію, яку успішно закінчив 2007 року.

Навесні 2008 року, напередодні Христового Воскресіння, був рукоположений у сан диякона архієпископом Тернопільським і Кременецький Іовом і за його благословенням був направлений на послух у храм св. вмч. Димитрія Солунського с. Сороки Гусятинського благочиння.

 

 

1 липня 2012 року був рукопокладений у сан священника архієпископом Нестором у тому ж храмі і направлений на служіння у храм святого Миколая Чудотворця при будинку дитини “Малятко”.

2017 року закінчив Волинську правослану богословську академію, магістр богослівʼя.

З вересня 2019 року ніс пастирське служіння на парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Шупарка Борщівського благочиння.

31 липня 2023 року нагороджений митрополитом Нестором правом носіння палиці.

Восени 2023 року з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрея Тараса Іщука нагороджено орденом Святителя Миколая.

Теми: Головнепомерпцусвященник

Перегляньте Також

Яскрава і стильна Лєра Мандзюк
LIFESTYLE

Яскрава і стильна Лєра Мандзюк 1 травня у Тернополі з новим вибуховим стендап-концертом

27.04.2026
Z-патріоти з Тамбовської області мимоволі стали спонсорами Збройних Сил України
NEWS

Російські «волонтери» знову профінансували дрони для ЗСУ

22.04.2026
Шанс на життя для сина захисника: Тернопіль збирає 2,9 млн доларів на порятунок Лук’яна Снітинського
NEWS

Битва за кожен рух: чотирирічному тернополянину Лук’яну Снітинському потрібна допомога у боротьбі з хворобою Дюшена

21.04.2026
День екологічних знань у світі ґрунтознавства
NEWS

У ЗУНУ відзначили День екологічних знань у світі ґрунтознавства

16.04.2026
86-річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка: відкриття Стели пам’яті героїв та урочиста академія за участі начальника ОВА
NEWS

86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

15.04.2026
Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні
LIFESTYLE

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
завантажити ще
Наступний допис
В автотрощі загинув захисник з Тернополя

На фронті загинув захисник Валерій Когут з Тернопільщини

Кличко розповів, що він відчуває через перебування у путінському «списку на розстріл»

Клички передали 100 дронів захисникам Авдіївки

Свіжі публікації

Тернопільські майстри універсального бою підкорили Європу та Світ: результати змагань 2026

Тріумф у міжнародному ринзі: тернопільські бійці привезли золото з Чемпіонату Європи та Кубку світу

02.05.2026
Волосковий татуаж брів

Волосковий татуаж брів як технологія природної корекції форми та густоти

02.05.2026
Небезпечні «подарунки»: поліція Тернополя попереджає про загрозу вибухонебезпечних предметів після атаки

Наслідки атаки на Тернопіль: поліція закликає до пильності через загрозу вибухівки серед уламків

02.05.2026
Тернопіль під вогнем: детальний аналіз масованого нальоту дронів та наслідків для інфраструктури

«Шахедний» шторм над Тернополем: деталі атаки, блекаут та тривожна статистика

01.05.2026
Захист молоді від ворожих пасток: СБУ та поліція проводять профілактику вербування у школах Тернополя

Як захистити підлітків Тернопільщини від вербування російськими спецслужбами розповідала СБУ

01.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Масована атака на Тернопіль 1 травня: десятки БпЛА, пожежі та інформація про жертви

    Чорний день для Тернополя: місто зазнало найпотужнішої атаки «Шахедів», є попередня інформація про загиблих

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Шахедний» шторм над Тернополем: деталі атаки, блекаут та тривожна статистика

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Атака ворога на Тернопіль: дрони пошкодили інфраструктуру та адмінбудівлю

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Освітній резонанс на Чортківщині: у чотирьох селах громади ліквідують середні класи

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополянка Марта Мороз підкорила Канадсько-український фестиваль

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.