• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 30 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Геноцид: звірства російської армії в Україні (18+)

Опубліковано: 09 Січня, 2023
A A
Геноцид: звірства російської армії в Україні (18+)

Російські окупанти з першого дня повномасштабного вторгнення на територію України (24 лютого 2022 року. – ред.) вбивають, калічать і катують мирних громадян, ґвалтують жінок, дівчат і дітей, руйнують житлову інфраструктуру, мародерять.

Інформація про масштабні масові звірства російської армії сколихнула не лише Україну, а й увесь цивілізований світ 3 квітня, коли рашисти залишили окуповану Бучу Київської області. Проте трупи цивільних почали там з’являтись ще 11 березня, про що свідчать знімки з супутника.

Згодом відкрилась ще страшніша інформація про масові убивства та руйнування, вчинені російськими військовими у Бородянці.

А які ще жахіття відкриються нам і світу, коли ворога вдасться вибити, приміром, з Маріуполя, страшно навіть уявити…

Нові перехоплення розмов російських нелюдів: зґвалтували 12-річну дівчинку 

Поки одні окупанти тікають з Херсону, інші росіяни на тимчасово окупованій Луганщині показують своє «геройство» через нові воєнні злочини. Цього разу нелюди зґвалтували 12-річну дівчинку. А на окупованій Донеччині жертвою росіян стала жінка. У розпорядження СБУ потрапили два перехоплення, на яких рашисти розповідають про свої злочини. 

«Короче, вот эти военнослужащие, изнасиловали 12-летнюю девчонку, 10 человек, их найти не могут. И поэтому не выпускают в город никого», – розповідає дівчині окупант, якого нещодавно мобілізували в рф і чий підрозділ базується в Кремінній на Луганщині. 

Ще один «мобік» з-під Бахмута теж скаржиться на обмеження в пересуванні з цієї ж причини: «Ну короче, теперь ни в город, никуда не выедем…там дезертиры, короче, бабу изнасиловали. Либо, говорят, дезертиры мобилизованные, либо добровольцы». Стан жертв, як бачимо, росіян не цікавить. Для них важливо лише «выйти в город». 

Що ж, Збройні сили України зроблять усе, аби цей «вихід» для збіговиська ґвалтівників і мародерів був лише в один кінець. А ті, хто виживе, отримають законне покарання. 

Нагадують, що СБУ системно працює над виявленням воєнних злочинів рф. Слідчі Служби уже відкрили майже 16 тис. кримінальних проваджень за 438 статтею Кримінального кодексу України – порушення законів та звичаїв війни.

Джерело: Район.in.ua
Теми: ГоловнеСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Сергій Надал відвідав передову та вручив нагороди бійцям 105-ї бригади ТрО до Дня Незалежності та Дня Тернополя
NEWS

Сергій Надал на фронті нагородив бійців тернопільської 105-ї бригади ТрО

27.08.2026
Відновлення після ракетного удару: у Тернополі повторно шукають підрядника для ремонту будинку на вулиці 15 Квітня
NEWS

У Тернополі оголосили повторний тендер на відновлення будинку на вулиці 15 Квітня за 14,9 млн грн

26.08.2026
Марка «Лелека. Воля» передана до ЗУНУ: історія символу надії
NEWS

Унікальна марка «Лелека. Воля» відтепер у ЗУНУ

26.08.2026
Сергій Зюбаненко та спецпризначенці КОРД привітали з 14-річчям доньку загиблого поліцейського Олександра Вінічука
LIFESTYLE

«Пам’ятаємо та підтримуємо»: поліція Тернопільщини привітала з 14-річчям доньку полеглого бійця КОРДу

22.08.2026
«Сила та Воля»: у Теребовлі відбулися ветеранські спортивні змагання
NEWS

Спорт як спосіб реабілітації: у Теребовлі пройшли ветеранські змагання «Сила та Воля»

22.08.2026
Таємниці втраченого Тернополя: зруйнований виадук і річка Рудка під міськими бруківками
LIFESTYLE

Підземна річка та втрачений віадук: таємниця зруйнованого мосту Тернополя

21.08.2026
завантажити ще
Наступний допис
Підтвердилась загибель захисника з Тернополя

Двох зaхисників Укрaїни поховали на Тернопільщині

Попри війну, у Теребовлянській ОТГ культура – на часі: підсумки року (відео)

Попри війну, у Теребовлянській ОТГ культура – на часі: підсумки року (відео)

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

«На щиті» Герої Тернопільщини

«Ми маємо пам’ятати про кожного»: у Тернополі презентували книгу про захисників

29.08.2026
Євгеній Хмара

«Новий міністр оборони хоче перемогти — і має бачення, як це зробити»: The National Interest про Євгенія Хмару

29.08.2026
Стіл пам’яті: як вшановують героїв у Тернополі

Стіл пам’яті: як вшановують героїв у Тернополі

29.08.2026
Вчена рада ЗУНУ: старт нового навчального року

Вчена рада ЗУНУ: старт нового навчального року

28.08.2026
Урочисте засідання в ТНМУ: нагороди, дипломи та плани на рік

У ТНМУ підбили підсумки року та відзначили кращих фахівців

28.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • На вулиці Леся Курбаса у Тернополі виник конфлікт навколо авто ТЦК

    Інцидент на вулиці Леся Курбаса: у Тернополі близько 30 людей заблокували та пошкодили автомобіль ТЦК (відео)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День Незалежності України: привітання для студентів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Підземна річка та втрачений віадук: таємниця зруйнованого мосту Тернополя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Пам’ятаємо та підтримуємо»: поліція Тернопільщини привітала з 14-річчям доньку полеглого бійця КОРДу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Викладачка ТНПУ пройшла стажування у Франції

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.