• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 27 Лютого, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Грошей на підняття зарплат вчителям не знайшли, проте податківцям піднімають охоче

Опубліковано: 08 Серпня, 2024
A A
Тернопільські пенсіонери отримують найменші пенсії

Гроші

Українським учителям не варто очікувати на підвищення заробітної плати. Все через складну ситуацію в державному бюджеті. Переглянути розмір виплат планують лише після закінчення війни. Про це заявив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Грошей на вчителів у бюджеті немає

Міністр каже, що МОН розуміє, що означає гідний рівень зарплати, втім підвищити виплати неможливо через критичну ситуацію в державному бюджеті.

«Це дуже болісна проблема… Ми всі розуміємо, що нам дуже важко залучати молодь до викладання в закладах загальносередньої, позашкільної, профтехосвіти тощо. Але на сьогодні маємо критичну ситуацію в бюджеті, вона надто складна. Але коли закінчиться війна, то буде змога реалізувати концепцію підвищення зарплати вчителям», – сказав Лісовий.

У 2024 році завдяки збільшенню освітньої субвенції планувалося підвищити зарплати педагогічним працівникам: на 10,4% із 1 січня і ще на 12,6% із 1 квітня (за тарифною сіткою). Однак ці плани відклали на невизначений термін

Уряд роздерибанив 100 млрд, які забрав з місцевих бюджетів

Хоча ще у 2023 році з бюджетів українських міст вилучили військовий податок з фізичних осіб (ПДФО) та акциз на дорожній збір. Для Тернополя – ці податки складали ¼ річного бюджету. Загалом державний бюджет поповнився додатково на більше 100 мільярдів гривень на рік. Більшість з тих коштів, замість піти на збільшення зарплат освітянам, були роздерибанені урядовцями. Про це заявив сам міністр оборони Рустем Умєров.

Для податківців та помічників нардепів гроші у бюджеті є

Оклади підвищили працівникам податкової служби. Так оклад першого заступника голови ДПС збільшився з 31 740 до 63 480 гривень, оклад директора департаменту – з 19 759 до 39 517 гривень, а оклад заступника директора департаменту – з 15 765 до 31 530 гривень.

Також Верховна Рада України ухвалила постанову, що передбачає збільшення фонду оплати праці помічників народних депутатів у півтора рази. Тепер цей фонд складе 132,6 тисячі гривень на місяць. Це сума, яку на місяць депутат може використати для оплати праці помічників (їх може бути від одного до чотирьох). Тобто помічники нардепів будуть отримувати, як мінімум, 35 000 гривень.

Новина від пресслужби. 

Теми: Головнезарплатазарплата вчителівТернопільска міська рада

Перегляньте Також

На вулиці Коперника з’явиться сучасний офіс-центр
NEWS

На вулиці Коперника у Тернополі з’явиться сучасний офіс-центр

26.02.2026
Відійшов у вічність багаторічний душпастир о. Василь Деркач
NEWS

Відійшов у вічність багаторічний душпастир УГКЦ о. Василь Деркач

26.02.2026
Юна вихованка підкорила «Баварську хвилю»
LIFESTYLE

Юна вихованка тернопільської художньої школи підкорила «Баварську хвилю»

25.02.2026
Донька священника з Тернопільщини стала жінкою-лікарем
NEWS

Як донька священника з Тернопільщини стала першою жінкою-лікарем імперії

25.02.2026
Новий статус Тернопільського ставу
LIFESTYLE

Новий статус Тернопільського ставу: місто увійшло до європейської мережі «Міське озеро»

25.02.2026
Капелани молилися за Україну
LIFESTYLE

Капелани молилися за Україну у Тернополі

24.02.2026
завантажити ще
Наступний допис
Сергій Надал з бійцями ССО

Бойові пташки отримали ССО від Тернопільської міської ради

Вступ на службу в ЗСУ

Як вступити на службу в ЗСУ самостійно

Свіжі публікації

Heres-How-Gen-Z-Is-Changing-High-Tea-FT-BLOG1024-Proper-Rose-Garden-3dce333f97334d608ad30058231765ba.jpg

Мистецтво сповільнення: як перетворити вечірній чай на усвідомлену медитацію

26.02.2026
«Опілля» презентує справжній квас живого бродіння

«Опілля» презентує справжній квас живого бродіння на агрофорумі в Тернополі

26.02.2026
Кактусові жоржини

Жоржини кактусові: вибух форми й кольору у вашому саду

26.02.2026
На вулиці Коперника з’явиться сучасний офіс-центр

На вулиці Коперника у Тернополі з’явиться сучасний офіс-центр

26.02.2026
Відійшов у вічність багаторічний душпастир о. Василь Деркач

Відійшов у вічність багаторічний душпастир УГКЦ о. Василь Деркач

26.02.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Список шкіл, які припиняють набір до 10 класу

    Список тернопільських шкіл, які припиняють набір до 10 класу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Трагедія на Об’їзній Тернополя: п’яний водій Mercedes забрав життя двох рятувальників

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Що задекларував ексголова Тернопільської ОДА В’ячеслав Негода

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Як донька священника з Тернопільщини стала першою жінкою-лікарем імперії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.