• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 15 Квітня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Гросмейстер з Тернопільщини Василь Іванчук плакав через поразку у партії ЧС з бліцу

Опубліковано: 01 Січня, 2025
A A
Василь Іванчук

Василь Іванчук

Український гросмейстер Василь Іванчук надемоційно відреагував на поразку у шаховій партії чемпіонату світу з бліцу від представника США Даніеля Народицького.

У Нью-Йорку триває чемпіонат світу з шахів, що проходить у формату бліцу. Особливість цього турніру полягає у контролю над часом: 3 хвилини на всю партію та дві секунди додатково на кожен хід.

За результатами 13 раундів були визначені всі чвертьфіналісти чемпіонату світу. Туди зокрема потрапив Магнус Карлсен: норвежець погодився повернутися на турнір після відмови продовжувати виступи на чемпіонаті світу з рапіду через скандал з дрескодом.

Серед претендентів на вихід у плейоф були одразу декілька представників України. Зокрема Василь Іванчук, один з найдосвідченіших українських гросмейстерів.

До 11-го туру Іванчук йшов серед лідерів: набрав сім очок у 10 партіях. Аналогічний показник зокрема мав той-таки Карлсен, тоді як американець Даніель Народицький, який пройшов до плейоф, взагалі поступався українцеві 0.5 балами.

Саме партія з Народицьким стала для Іванчука переломною: після неї він не зміг зачепитися за плейоф. А внаслідок поразки ще й не зміг стримати емоцій.

Що сталося з Василем Іванчуком?

  • Після обміну фігурами (кінь Іванчука на слона Народицького) шахісти залишилися, маючи королів, по одній турі та пішаків. При цьому Народицький мав п’ятьох пішаків, а Іванчук — чотирьох.
  • На 36-му ході Іванчук зрівняв рахунок за пішаками, а вже у наступному наблизився на крок від перевтілення пішака у королеву.
  • Після ходу Народицького пішаком у відповідь на перевтілення фігури у королеву, а також через дефіцит ігрового часу, Іванчук почав помітно нервувати. Спершу український гросмейстер забрав ще одного пішака та поставив шах королю суперника. А згодом забрав ще одного пішака і поставив ще один шах.
  • Іванчук мав ще шість секунд на хід. Однак не одразу знайшов для себе продовження партії: втретє поставив шах королю Народицького, але натиснув на таймер, коли на ньому вже не лишалося часу.
  • Через поразку Іванчук не зміг стримати емоцій та розплакався прямо за шаховою дошкою. І впродовж кількох хвилин не міг прийти в себе від програшу.

Гросмейстер з Тернопільщини Василь Іванчук плакав через поразку у партії

Поразка від Народицького стала вирішальною для Іванчука на чемпіонаті світу. Наступні дві партії український гросмейстер теж програв і у підсумку посів лише 41-ше місце.

Перед поразкою від Народицького Іванчук також емоційно сприйняв програш від Яна Нєпомнящєго, одного з чвертьфіналістів турніру. На це звернув увагу Вішванатан Ананд — колишній лідер світового рейтингу з шахів, що вже закінчив кар’єру і спостерігав за турніром як глядач.

“Чи я сумую за шахами? Ні. Подивіться на Іванчука. Подивіться на те, як він страждає. Я не сумую від цього”.

Ми писали раніше: Тернопільські спортсмени вибороли нагороди на Кубку Європи з кіокушин карате.

Теми: Головнеспортшахи

Перегляньте Також

86-річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка: відкриття Стели пам’яті героїв та урочиста академія за участі начальника ОВА
NEWS

86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

15.04.2026
Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні
LIFESTYLE

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій
NEWS

Громада Тернополя дякує захисникам: Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій

11.04.2026
Студенти опановували техніку кавового живопису
NEWS

Творче дозвілля у ЗУНУ: студенти опановували техніку кавового живопису

10.04.2026
Міжнародний лайнап 10-го фестивалю «Гамселить» у Тернополі
LIFESTYLE

Експериментальний Тернопіль: повна програма та міжнародний лайнап 10-го фестивалю «Гамселить» у Тернополі

10.04.2026
У Тернополі обговорили розвиток пивоваріння
NEWS

У Тернополі обговорили розвиток пивоваріння на XVI форумі

10.04.2026
завантажити ще
Наступний допис
Підтвердилась загибель захисника з Тернополя

На війні загинув захисник Василь Болдак з Тернопільщини

У Тернополі проведуть академію до річниці Степана Бандери

1 січня минає 116 років від дня народження лідера ОУН Степана Бандери

Свіжі публікації

86-річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка: відкриття Стели пам’яті героїв та урочиста академія за участі начальника ОВА

86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

15.04.2026
Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
Практика синхронного перекладу в ТНПУ: магістранти забезпечили міжнародну лекцію про спорт у Британії

Співпраця факультетів ТНПУ: магістранти-перекладачі працювали на міжнародній гостьовій лекції

14.04.2026
Вступна кампанія 2026: нові правила, зарахування європейських іспитів та зміни у творчих конкурсах

Правила вступу 2026: іноземні атестати, дистанційні іспити та оновлені умови для творчих спеціальностей

14.04.2026
Історія незламності Миколи Хархана: повернення з 9-місячного полону та нагорода «За честь і відвагу»

Символ мужності Бучаччини: шлях додому захисника Миколи Хархана

13.04.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Студенти Тернополя зібрали 34 ящики допомоги для ЗСУ до Великодня 2026

    Студентська ініціатива: 34 ящики великодніх подарунків відправлено захисникам на передову

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Правила вступу 2026: іноземні атестати, дистанційні іспити та оновлені умови для творчих спеціальностей

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Японські технології у Тернополі: нейрохірург міської лікарні Павло Бідзіля стажувався у Японії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Експериментальний Тернопіль: повна програма та міжнародний лайнап 10-го фестивалю «Гамселить» у Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.