• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 8 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Із травня газ жителям Тернопільщини рахуватимуть в кіловатах та годинах

Опубліковано: 11 Лютого, 2022
A A

Про це пише “Україна комунальна”.

Зміни передбачаються ухваленим Верховною Радою законом, повідомляє пресслужба “Оператора ГТС України”.

Згідно з законопроєктом №2553, прийом-передача природного газу проходитиме в кіловат-годинах, а не метрах кубічних.

 – Це відповідає європейським правилам, а також сприятиме справедливому ціноутворенню за обсяг отриманої енергії, а не обсяг переданого газу. Зазначається, що енергетична цінність природного газу (калорійність) може відрізнятися залежно від регіону та постійно змінюється у часі, – йдеться у повідомленні.

У компанії заявляють, що це допоможе подальшій інтеграції України до європейського ринку газу. Начальник управління метрології та газовимірювання ВДТСУ Микола Болховітін заявив, що з 1 травня всі українці платитимуть за газ у кіловат годинах, а не метрах кубічних.

За його словами, розрахунок буде здійснюватися так само – з використанням стандартних лічильників, які рахують обсяг в метрах кубічних. Після цього шляхом множення обсягу використаного газу на теплоту згоряння відбувається розрахунок остаточного показника – обсягу газу в одиницях енергії.

Болоховітін зазначив, що калорійність газу відрізняється навіть у межах регіону та мета закону, зробити так, щоб жителі регіонів, де теплота згоряння газу низька – платили менше.

“Споживачі того регіону, які отримують газ із меншою теплотою згоряння, платитимуть менше, за тих же обсягів газу”.

Інформації про те, газ якої калорійності надходив жителям Тернопільщини за певним маршрутом цього місяця можна буде побачити у готовій платіжці.

Теми: ГазгодиназаконкіловатплатіжкарахуноктернопільщинатравеньУкраїна

Перегляньте Також

Освіта

Україна в Erasmus+

07.07.2026
Освіта

Студент ЗУНУ очолив Молодіжний конгрес Тернопільщини

03.07.2026
Освіта

Інвестиції в освіту: новий проєкт у Теребовлі

03.07.2026
Освіта

Лідер студентів ТНПУ став заступником голови Молодіжного конгресу

02.07.2026
Освіта

Олімпіада з публічного управління: шанс на безкоштовне навчання

02.07.2026
Освіта

Випуск курсантів у Збаразькому замку: урочиста церемонія

30.06.2026
завантажити ще
Наступний допис

Антивакцинаторський рух в Україні: хто є хто, наскільки вони впливові та які їхні наративи

Одне з підприємств Тернопільщини закупило породистих корів

Свіжі публікації

Конференція ITTAP-2026: реєстрація на міжнародну подію

07.07.2026
Тернопіль приєднався до всеукраїнської хвилі підвищення тарифів на воду, але запровадив унікальну пільгу

Комунальний вимушений крок: з липня в Тернополі та інших містах України зросла вартість води

07.07.2026

Випускний у ТНМУ: фармацевти отримали дипломи магістрів

07.07.2026

Чому варто обрати ЗУНУ: досвід студентки-міжнародниці

07.07.2026

Україна в Erasmus+

07.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Мобілізували з діабетом та ожирінням IV ступеня: Омбудсман Лубінець заявив про грубе порушення ВЛК на Тернопільщині

    Скандал із мобілізацією на Тернопільщині: Чортківський ТЦК відправив на полігон чоловіка з букетом важких хвороб

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Кадрові зміни в освіті Тернополя: директоркою спеціалізованої школи №29 призначено Оксану Стецьку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Від викачування яєць до Зарваниці: професор Олег Чабан та Сергій Притула розібрали забобони Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Сьогодні ворог готує масовий удар по Україні

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • ТНМУ очолив рейтинг медичних вишів України 2026

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.