• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 15 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Колектив ЗУНУ долучився до акції у підтримку ЗСУ

Опубліковано: 06 Жовтня, 2024
A A
Фото зі сайту вишу

Фото зі сайту вишу

Колектив Західноукраїнського національного університету долучився до акції «Підтримай ЗСУ – посади іменне дерево». Метою ініціативи є не тільки створення зеленого комфортного простору для мешканців міста, а й підтримка захисників України.

Про це повідомляють на сайті вишу.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України, зокрема, на закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових, які захищають наші кордони.

Підтримка ініціативи

Професорсько-викладацький колектив та студенти об’єдналися у прагненні підтримати ініціативу. Університетська родина ЗУНУ висадила дерева катальпи бігнонієвидної на дамбі тернопільського ставу.

Голова профспілкового комітету працівників ЗУНУ Руслан Бруханський, голова профспілкового комітету студентів ЗУНУ Антон Шевчук, голова університетської ради студентів ЗУНУ Михайло Прокопів, голова студентської ради студмістечка Віталіна Гуцуляк та студенти центру підготовки офіцерів запасу разом із директором Володимиром Гукалюком висадили іменне дерево Західноукраїнського національного університету.

У пам’ять про полеглого випускника ЗУНУ, патріота України Андрія Бердадіна, колективом факультету економіки та управління було висаджено іменне дерево героя-захисника нашої Батьківщини.

До присутніх звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал, який подякував усім за підтримку Збройних Сил України.

Ми не забудемо тих, завдяки кому маємо змогу продовжувати навчатися, працювати, жити. Ці дерева будуть нагадуванням про вдячність українським воїнам, усім захисникам і захисницям.

Теми: ГоловнезсуЗУНУпідтримка

Перегляньте Також

Освіта

Науковці ЗУНУ пройшли стажування у Триніті-коледжі

14.07.2026
Повернення через 150 років: як крихітна муха з Дністровського каньйону сколихнула науковий світ
LIFESTYLE

Таємниці прадавнього каньйону: унікальна знахідка на Тернопільщині повернула з небуття зниклий вид комах

14.07.2026
Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі
NEWS

Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

13.07.2026
Освіта

Чому варто обрати спеціальність «Міжнародні відносини»

13.07.2026
У Тернополі вперше готуватимуть інженерів з екологічних та енергоефективних технологій
NEWS

ЗУНУ розпочинає підготовку бакалаврів з екологічного інжинірингу

13.07.2026
«Черешня всохне, мати одцвіте»: нова версія легендарного хіта Анатолія Горчинського зникає з мережі через скандал із правами
LIFESTYLE

Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

12.07.2026
завантажити ще
Наступний допис
Біатлоністи. Фото Суспільне. Тернопіль

Поблизу Тернополя провели змагання з літнього біатлону

Квас Опілля

Опілля здобуло впевнену перемогу на Міжнародному конкурсі

Свіжі публікації

Рок-драйв: масштабний мотофестиваль «Сила Нації»

Прикарпаття готується до мотофестивалю «Сила Нації»

14.07.2026

ТНМУ популяризує українську культуру через мистецтво

14.07.2026

Громадське обговорення нових освітніх програм 2026

14.07.2026
Чорт знає що і Сатана в кущах: наймістичніший маршрут Тернопілля, де зло бореться зі злом

Пекельно-ангельський вояж: чому вам обов’язково треба проїхати маршрутом Чортків — Сатанів

14.07.2026

Результати ЄВІ-2026: де шукати бали для вступу

14.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі

    Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Корупційний скандал 2023 року: ексголову Тернопільської облради Михайла Головка засудили до 9 років і заарештували в суді

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Результати НМТ-2026: успіхи випускників Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У сусідньому Львові агресивний натовп пошкодив та перекинув службове авто ТЦК (жахливі відео)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.