• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 8 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Локдаун після свят таки буде – все закриють з 8 січня

Опубліковано: 30 Грудня, 2020
A A
Попри зменшення кількості нових випадків COVID-19, МОЗ не буде рекомендувати скасування або відтермінування жорсткого карантину, який заплановано з 8 до 24 січня. Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Введення жорсткого карантину з 8 до 24 січня є необхідним, аби розвантажити медичну систему. Окрім прогнозованого збільшення захворювання на COVID-19 після новорічних свят, ми щороку спостерігаємо також сезонне збільшення кількості хворих на грип, що починається з кінця січня і протягом лютого. Хворі на грип часто мають такі ж ускладнення, як і пацієнти з коронавірусною хворобою. Тому нам дуже важливо підійти до цього етапу з мінімальною кількістю пацієнтів з COVID-19, щоб наша медична система працювала”, – заявив очільник МОЗ.

У цей період в Україні не працюватимуть кафе, ресторани, бари (крім доставки та замовлень на виніс), кінотеатри, театри, фітнес-клуби, спортивні зали, басейни та ТРЦ (дозволятиметься торгівля продуктами, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією).

Також заборонили проведення будь-яких розважальних, спортивних чи культурних масових заходів. На канікули відправлять всі заклади освіти, крім дитячих садочків. Продовжить працювати громадський транспорт, продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори та готелі.

Також Максим Степанов наголосив, що суттєве зменшення кількості людей, які захворіли на коронавірусну хворобу, – це результат протиепідемічних заходів, які діють зараз в Україні, зокрема і карантину “вихідного дня”. Однак, через постійне порушення цих правил під час святкування новорічних заходів пандемія в Україні може набрати обертів.

Очільник МОЗ закликав організаторів святкових заходів забезпечити умови для максимального дотримання карантинних правил, а контролюючі органи та органи місцевого самоврядування – контролювати дотримання цих правил.

134005802 2771205356473170 6104772941291799611 o

Теми: COVID-19в країніз січнялокдаунмоз

Перегляньте Також

МОЗ знизило ціни на 100 ліків
NEWS

МОЗ знизило ціни на 100 ліків, проте дорогі препарати до переліку не потрапили

20.03.2025
Інфографіка
NEWS

Сусідня Львівщина лідирує за кількістю хворих на коронавірус

10.08.2024
NEWS

Перша психологічна допомога: що мають знати жителі Тернопільщини

06.03.2022
LIFESTYLE

Коли відбувалося становлення антивакцинаторського руху в Україні, хто був і є його лідерами та яка роль політиків у поширенні неправди про коронавірус?

12.02.2022
охорона здоров'я
LIFESTYLE

COVID-19 виявили у 19-річного тернопільського студента, який помер у тернопільській лікарні

04.02.2022
Тернопільська зірка розповіла про умови виживання біатлоністів
NEWS

Тернопільська біатлоністка отримала позитивний тест на ковід на Олімпіаді

03.02.2022
завантажити ще
Наступний допис

У Тернополі заборонили використання феєрверків

У Німеччині продають унікальний фотоальбом зі старовинними світлинами Тернопільщини

Свіжі публікації

Музика для мам і підтримка для ЗСУ: у центрі Тернополя виступить «Оркестра Волі»

День матері у Тернополі: благодійний концерт духової музики просто неба

08.05.2026
У центрі Тернополя з’явилися вказівники про заборону руху самокатів та мопедів

У Тернополі встановлено сім таблиць про заборону руху персонального транспорту

07.05.2026
Тріумф у столиці: Вероніка Турлай із Тернополя здобула титул «Дитина року 2026»

Тернопільська п’ятикласниця стала лауреаткою першої Всеукраїнської премії «Дитина року 2026»

07.05.2026
Інноваційний прорив ТНТУ: університет посів 6-те місце в Україні за кількістю винахідницьких заявок

ТНТУ імені Івана Пулюя — серед лідерів України за рівнем винахідницької активності

06.05.2026
Магія звуку в Драмтеатрі: LAMA виступить у Тернополі в супроводі струнного квартету

Музика, що наповнює світлом: LAMA презентує у Тернополі особливу акустичну програму

06.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Масована атака на Тернопіль 1 травня: десятки БпЛА, пожежі та інформація про жертви

    Чорний день для Тернополя: місто зазнало найпотужнішої атаки «Шахедів», є попередня інформація про загиблих

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Шахедний» шторм над Тернополем: деталі атаки, блекаут та тривожна статистика

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Наш земляк Олег Собчук дарує школам новий гімн: гурт «СКАЙ» презентував сонячний кліп на пісню «ШКОЛА»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Битва за «пльонтанізм»: у Тернопільському суді оскаржують договір на право власності творів Івана Марчука

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.