• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 14 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Міноборони оприлюднило деталі щодо проходження служби добровольців 18-24 років

Опубліковано: 12 Лютого, 2025
A A
Міська рада оголосила закупівлі для військових

Мобілізація

Деталі щодо проходження служби добровольців 18-24 років: “Річний контракт на 1 млн грн”.

Міністерство оборони України 11 лютого оприлюднило деталі умов проходження служби в ЗСУ добровольців віком 18-24 років. Про це інформує пресслужба оборонного відомства.

Одразу підписавши контракт, доброволець отримає 200 тис. грн, а на час дії документа військовому нададуть інші 800 тис. грн двома частинами. Додатково він може отримувати до 120 тис. грн щомісяця, а також доплати за бойові завдання.

Також добровольцям 18-24 роком пропонують:

  • безкоштовний проїзд і комунальні пільги;
  • право на виїзд за кордон після року служби;
  • навчання в закладах освіти за квотами за  рахунок держави після закінчення контракту;
  • можливість самостійно обрати місце проходження ВЛК.

Серед соціальних гарантій: іпотека 0.0% річних, компенсація оренди житла на час служби та медичне забезпечення.

Також доброволець може самостійно обрати частину й спеціальність.

Деталі щодо проходження служби добровольців 18-24 років

“Проєкт відкриває нові можливості: гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО, соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія, а також звільнення від мобілізації на 12 місяців після завершення контракту”, – додають в Міноборони.

У жовтні 2024 року в ОП заявили, що США тиснуть на президента Володимира Зеленського щодо зниження мобілізаційного віку. Однак пізніше глава держави сказав, що перш ніж знижувати мобілізаційний вік потрібно доукомплектувати бригади. “Ми багато чули сигналів щодо мобілізаційного віку наших військових. Від представників колишньої адміністрації (президента США, – ред.), деяких країн НАТО. Я не буду казати чітку цифру, але у нас понад сто бригад, і кожна з них щодня потребує укомплектованості, техніки – броньованої, артилерійської”, – заявив Зеленський.

У грудні 2024 року нардеп Федір Веніславський сказав, що жодних законодавчих ініціатив щодо зниження мобілізаційного віку з 25 до 18 років немає.

Водночас у ЦПД заявили, що в Україні неможлива мобілізація 18-річних студентів після базового військового вишколу. “Мобілізація в нас із 25 років. Тому мобілізація 18-річних студентів після БЗВП неможлива в принципі”, – зазначив його керівник Андрій Коваленко.

У січні в ОП повідомили, що невдовзі в Україні запропонують зміни до законодавства та указів президента щодо призову чоловіків віком від 18 до 25 років.

Пізніше член оборонного комітету ВР Федір Веніславський заявив, що держава планує стимулювати юнаків віком до 25 років добровільно долучатися до війська. За його словами, Україна не запропонує кращі фінансові умови для тих, хто укладе контракт, у порівнянні з тими, хто вже служить, однак може передбачити одноразові виплати при укладанні контракту.

10 лютого Зеленський заявив: українці віком від 18 до 24 років, які укладуть контракти на службу в Силах оборони, зможуть за рік заробити 1 млн грн. Також передбачено інші бонуси.

Ми писали раніше: Невже на Тернопільщині найгірші показники мобілізації по країні.

Джерело: Еспресо
Теми: ГоловнедобровольціконтрактСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою
NEWS

Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

13.05.2026
Студент ТНПУ Роман Кулик підкорив всеукраїнський конкурс «Код Нації»
NEWS

Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

12.05.2026
Тернопільські танцюристи підкорили світовий паркет у Великій Британії
NEWS

Тернополяни привезли «золото», «срібло» та «бронзу» з елітного танцювального турніру

11.05.2026
Гітарний тріумф у Тернополі: квартет «NoName» здобув Гран-прі на престижному конкурсі «GUITAR Awards»
LIFESTYLE

Тернопільський квартет виборов головну нагороду «GUITAR Awards»

11.05.2026
У ТНПУ стартував прийом заявок на дослідницькі стипендії Zukunft Ukraine у Німеччині
NEWS

ТНПУ приймає заявки на програму Zukunft Ukraine: стажування для українських дослідників у Німеччині

09.05.2026
Музика для мам і підтримка для ЗСУ: у центрі Тернополя виступить «Оркестра Волі»
LIFESTYLE

День матері у Тернополі: благодійний концерт духової музики просто неба

08.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
Допомагав ухилянтам списуватися з військового обліку

У Тернополі СБУ затримала ділка, який допомагав ухилянтам списуватися з військового обліку

Ювілейний концерт Оксани Пекун у Тернополі

Ювілейний концерт Оксани Пекун Я така ще молода у Тернополі

Свіжі публікації

Вихованці музичної школи №1 здобули низку перемог на міжнародній арені

Мистецькі здобутки Тернополя: юні таланти підкорюють всеукраїнські та міжнародні конкурси

14.05.2026
Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

13.05.2026
Глобальна Індія крізь призму релігії та влади: у ЗУНУ відбулася лекція експертки з Великої Британії

Міжнародна дипломатія в ЗУНУ: британська дослідниця прочитала лекцію про політичні процеси в Індії

13.05.2026
Діти полеглих Героїв у Лопушненській громаді отримали обереги «Батьківське серце»

Пам’ять про батька в серці: у Лопушненській громаді дітям загиблих воїнів вручили пам’ятні обереги

13.05.2026
Студент ТНПУ Роман Кулик підкорив всеукраїнський конкурс «Код Нації»

Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

12.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

    Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни привезли «золото», «срібло» та «бронзу» з елітного танцювального турніру

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День матері у Тернополі: благодійний концерт духової музики просто неба

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.