• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 21 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт російського диктатора

Опубліковано: 19 Березня, 2023
A A
Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт російського диктатора

Ордер також видали на ім’я уповноваженої президента РФ з прав дитини Марії Олексіївни Львової-Бєлової.

Міжнародний кримінальний суд Гааги видав міжнародні ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна, а також уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Про це йдеться в прес-релізі МКС у п’ятницю, 17 березня. Там пояснили, що Путіна і Львову-Бєлову підозрюють у незаконній депортації українських дітей.

“Сьогодні, 17 березня 2023 року, друга палата досудового розгляду Міжнародного кримінального суду видала ордери на арешт двох персон в контексті ситуації в Україні: пана Володимира Володимировича Путіна і пані Марії Олексіївни Львової-Бєлової”,- кажуть в МКС.

Там також послалися на “розумні підстави”, які дозволяють вважати, що Путін несе особисту відповідальність за депортацію українських дітей. 

Після того, як міжнародні судді видадуть ордер на арешт Путіна, його будуть зобов’язані заарештувати в кожній зі 123 країн-учасниць Римського статуту.

Країни-учасниці Римського статуту промарковані зеленим
Країни-учасниці Римського статуту промарковані зеленим

Генпрокурор України Андрій Костін також підтвердив видачу ордера Путіну.

“Це означає, що за межами Росії Путін повинен бути заарештований і переданий до суду. А світові лідери будуть тричі думати, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів”, – зазначив він у Telegram.

За його словами, за рік комунікації з МКС Офіс Генпрокурора передав понад 40 томів матеріалів з приводу незаконної депортації українських дітей з боку РФ. 

Росія організувала масову депортацію українських дітей

Нагадаємо, що в рамках свого повномасштабного вторгнення в Україну російська влада організувала масову депортацію українських дітей на територію РФ на тих територіях, куди тимчасово вдалося зайти армії РФ.

На цей час точна кількість “вкрадених” Росією дітей – під питанням. За різними оцінками, може йтися про десятки тисяч дітей.

Раніше уповноважена президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук говорила, що станом на жовтень 2022 року окупанти вивезли з України щонайменше 8 709 дітей.

При цьому в листопаді 2022 року російська влада відкрито “засвітилися” рекламою з усиновлення дітей з України. Повідомлялося, що тільки з територій Донбасу Росії вдалося “врятувати” понад 150 тисяч українських дітей.

Нещодавно Варшава у співпраці з ЄК спробувала допомогти Україні у поверненні та розшуку малюків. На цей час, їх розселили по різних притулках глибинок Російської Федерації.

Джерело: Уніан
Теми: Головнедокази для ГаагиСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Музика, гастрономія та відпочинок: програма “Фест молоко 2026”
LIFESTYLE

Музика, гастрономія та відпочинок: програма “Фест молоко 2026”

21.05.2026
«Орнамент єдності»: у центрі Тернополя понад 70 людей разом створили велетенську вишиванку на бруківці
LIFESTYLE

У Тернополі перехожі розфарбували середмістя традиційними візерунками

20.05.2026
Тернопільський водій САУ «Богдана» розповів про бої під вогнем FPV та порятунок побратимів
NEWS

За кермом вітчизняної «Богдани»: боєць тернопільської 44-ї бригади розповів про війну дронів та евакуацію поранених

20.05.2026
Сестри Ніколаєви з Тернополя підкорили міжнародний конкурс мистецтв
NEWS

Струни та флейта: юні тернополянки здобули два гран-прі на міжнародному фестивалі

15.05.2026
У Тернополі відбудеться «День кар’єри»: запрошують молодь
NEWS

«День кар’єри» у Тернополі: молодь може обрати свою професію

15.05.2026
Музика, гастрономія та відпочинок: програма “Фест молоко 2026”
LIFESTYLE

Клопотенко, крафт та благодійність: Тернопільщина готується до «Фест молоко 2026»

15.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
Доповів про розкрадання гуманітарки, а його звільнили, – черговий скандал на Тернопільщині

Доповів про розкрадання гуманітарки, а його звільнили, - черговий скандал на Тернопільщині

у Тернополі знову курсуватиме №32 (графік руху)

у Тернополі знову курсуватиме №32 (графік руху)

Свіжі публікації

У Тернополі провели зворушливу акцію «Вишита стрічка пам’яті»

Тернополяни долучилися до всеукраїнської акції «Вишита стрічка пам’яті»

21.05.2026
У Тернополі відкрили групову реєстрацію на безкоштовні покази 13-го «Чілдрен Кінофесту»

У Тернополі стартувала реєстрація організованих груп на 13-й Чілдрен Кінофест

21.05.2026
Музика, гастрономія та відпочинок: програма “Фест молоко 2026”

Музика, гастрономія та відпочинок: програма “Фест молоко 2026”

21.05.2026
У ТНПУ відкриють онлайн-доступ до унікальних кириличних манускриптів та стародруків

ТНПУ оцифрує унікальні кириличні рукописи та стародруки

21.05.2026
Авто

Заміна генератора автомобіля: коли, як і за скільки

21.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • 24-річний вчитель із Тернополя отримав стипендію Президента України

    Молодому театральному педагогу з Тернополя призначено стипендію Президента України

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Президент України призначив стипендію молодій співачці з Тернопільщини Віті Грицак

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Повний перелік хвороб, які не дозволяють мобілізувати військовозобов’язаного

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі перехожі розфарбували середмістя традиційними візерунками

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.