• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 23 Лютого, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопільщину продовжують звозити тонни львівського сміття

Опубліковано: 19 Листопада, 2020
A A

На Тернопільщину продовжують звозити тонни львівського сміття. На сполох забив житель Підволочиська Petro Fedorovych

“Уже декілька днів до нас на сміттєзвалище селища підприємець із Волочиська звозить сміття. Судячи з фото, зокрема з чеків та стікерів, воно львівське (див. фото).Сьогодні небайдужі мешканці селища поцікавилися у водія КамАЗа зі сміттям, що відбувається і чи є на цей скид законні підстави. Виявляється є. Підприємець та водій, на якого він працює ,пред’явили квитанцію до прибуткового касового ордера (правда чогось без порядкового номера) від 17 листопада 2020 року на суму 2000 грн. Підставою цієї оплати є вивіз сміття (див. фото).Із розмови, яка там зав’язалася, стало зрозуміло, що вивіз 1 куб. м. сміття підприємцю вартує орієнтовно 27 грн. На такий КамАЗ вміщується приблизно 10 кубів. Тобто сміття на 270 грн.

Одже таких машин підприємець вправі привезти 7 – 8 разів. Усі ми прекрасно знаємо що ніякої утилізації, переробки чи сортування у нас на сміттєзвалищі Княжина немає. Тоді назріває запитання:

👉1. Чи доцільні такі заробітки ?

2. Чи є контроль, хоча б по кількості вивезених машин ? Адже під цю квитанцію можна вивезти і 20, і 30 автомобілей сміття.

👉3. Чи в праві про таке знати громада ?📌Якщо цікава моя думка, то однозначно ні, по усіх запитаннях. Сумнівний це заробіток, враховуючи те, що сміття майже нікуди не зникне.✅P.S. Тепер декілька слів де взялось львівське сміття. Є такий бізнес. Одні підприємці фурами вивозять в різних керунках сміття. Інші підприємці, за певну оплату, зобов’язуються його прийняти, у себе складувати та десь від нього позбутися. Ось і заключають такого роду домовленості з різними комунгоспами. На прийомі сміття ціна одна, на вивезенні – кардинально інша, а ось різниця – це прибуток, в кишені. Припускаю що не малий. А комунгосп заробив всього лиш 2000 грн.✅P.S.2.👉1. Наразі цікавить думка громади про прийом цього сміття на наше невелике сміттєзвалище селища.👉2. Чому не відбулись слухання та обговорення публічно цього питання владою з громадою.👉3. Висловіть свою думку стосовно цього у коментарях. Дякуємо”

Теми: вивіз сміттяекологіяпроблемипродовжують звозити тонни львівського сміття

Перегляньте Також

Завершили сесію екологічної академії ЗУНУ
NEWS

Завершили другу сесію екологічної академії ЗУНУ

12.12.2025
Екологічні рішення для міського простору
LIFESTYLE

У Тернополі презентували екологічні рішення для міського простору

09.11.2025
Екологи підтримують заміну старих дерев в центрі Тернополя
LIFESTYLE

Екологи підтримують заміну старих дерев на нові в центрі Тернополя

20.10.2025
Екоінспекція покарала відомий ресторан за пошкодження дерев
NEWS

Екоінспекція покарала відомий ресторан за пошкодження дерев і газону у центрі Тернополя

27.08.2025
Леонід Бицюра про водну кризу в Україні
NEWS

Тернопільський вчений Леонід Бицюра про водну кризу в Україні

20.05.2025
Якщо не змінити водну політику, зробимо пустелю
NEWS

Тернопільський еколог і викладач Леонід Бицюра: “Якщо не змінити водну політику, з чорнозему зробимо пустелю”

28.04.2025
завантажити ще
Наступний допис
містечко

У мережі з’явилося цікаве туристичне відео про містечко на Борщівщині

філармонія

У Тернопільській філармонії відбудеться грандіозний концерт за участі симфонічного оркестру

Свіжі публікації

Знову фіксують ріст захворюваності на ГРВІ

Епідемічна ситуація на Тернопільщині загострюється: знову фіксують ріст захворюваності на ГРВІ

23.02.2026
Заміна батарейок в годинниках

Заміна батарейки в годиннику

23.02.2026
У Великих Гаях зведуть пам'ятник Небесної Сотні

У Великих Гаях зведуть пам’ятник Героям Небесної Сотні

22.02.2026
П’яний водій Mercedes забрав життя двох рятувальників

Трагедія на Об’їзній Тернополя: п’яний водій Mercedes забрав життя двох рятувальників

22.02.2026
Що задекларував ексголова Тернопільської ОДА

Що задекларував ексголова Тернопільської ОДА В’ячеслав Негода

21.02.2026
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Віктор Павлік придбав нерухомість для сина

    Власний дім у чотири роки: зірковий тернополянин Віктор Павлік придбав нерухомість для сина

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Трагедія на Об’їзній Тернополя: п’яний водій Mercedes забрав життя двох рятувальників

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Хто з тернополян має право на безкоштовне зубопротезування у 2026 році

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Як квочка курчат», або чому «крила» отця Філюка мають бути пристебнуті

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.