• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 17 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопіллі тисячі власників паїв, які обробляє мільярдер Бахматюк, залишаться без орендної плати у 2023 році?

Опубліковано: 16 Березня, 2023
A A
На Тернопіллі тисячі власників паїв, які обробляє мільярдер Бахматюк, залишаться без орендної плати у 2023 році?

Засновника агрохолдингу «Укрлендфармінг», олігарха Олега Бахматюка 7 березня заочно арештували у справі про хабар Насірову. Про це пишуть Тернополяни.

Відомо, що вже понад три роки Бахматюк проживає у столиці Австрії – Відні. Аграрний бізнесмен залишився жити за кордоном й попри повномасштабну війну, яку росія розв’язала проти України.

 Три мільярди відшкодувань з бюджету за 700 млн хабара

 Як повідомляє слідство, упродовж 2015-2016 років тодішній очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров та його радник отримав від власника агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка хабар у розмірі понад 722 млн грн. Неправомірну вигоду було надано за вчинення дій, пов’язаних із забезпеченням відшкодування ПДВ підконтрольним власнику агрохолдингу юридичним особам у розмірі понад 3,2 млрд грн.

У вівторок, 7 березня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, обрав запобіжний захід Олегу Бахматюку у вигляді тримання під вартою.

Двісті тисяч пайовиків по всій Україні можуть “кинути”

Стало відомо, що пайовики «Укрлендфармінгу», а їх є понад двісті тисяч, не отримують виплати за оренду землі.

У своїх інтерв’ю керівництво агрохолдингу розповідало, що намагається вибудувати відносини з пайовиками «з використанням різних програм мотивації». Втім, чи достатньо мотивує людей відсутність орендних виплат?

Бахматюк з «Батальйону Відень» запевняє, що буде захищати своє право в судах. Та що у цей час робити людям, котрі віддали свою землю в оренду агрохолдингу?

Також нагадаємо, що восени минулого року журналісти «Української правди» з’ясували, що Олег Бахматюк встиг придбати маєток в передмісті Відня. Будинок, за словами розслідувачів, знаходить у котеджному містечку Фонтана, де є власний гольф-клуб та навіть озеро. Після того, як за Бахматюка взялося НАБУ, маєток він подарував своїм дітям.

На Тернопіллі Бахматюк “наплодив” більше десятки юридичних осіб

За даними сайту “Трипілля”, у Тернопільській області Олег Бахматюк має доволі відчутний земельний банк, який оформлений на десятки юридичних осіб. Так зазначається “Елеватор Зорі Прикарпаття” у селі Острів біля Тернополя.

А також ще 10 підприємств, які орендують землю у жителів області:

ТзОВ “АГРАРІЙ”, Тернопільська область, Тернопільський район;

ТзОВ “АГРО-ЛАН”, Тернопільська область, Шумський район;

ПАП “ПРОВЕСІНЬ”, Тернопільська область, Монастириський район –

ТзОВ “РОЗТОЦЬКЕ”, Тернопільська область, Зборівський район ;

ТзОВ “СОНЯЧНЕ” Тернопільська область, Збаразький район ;

ТзОВ ,,НАГІРЯНСЬКЕ”, Тернопільська область, Чортківський район;

ТзОВ “ЗБРУЧ”, Тернопільська область, Тернопільський район;

ТзОВ “ГАЇ“, Тернопільська область, Тернопільський район;

ПАП “ОЗЕРНА”, Тернопільська область, Зборівський район;

ДП “ТИСА”, Тернопільська область, Теребовлянський район.

Джерело: Тернополяни
Теми: аграріїГоловнекримінал

Перегляньте Також

«Його відставка — це крок назад»: відомий тернопільський ресторатор і боєць ЗСУ Тарас Ковальчук підтримав Михайла Федорова
NEWS

З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

16.07.2026
Телепортація у Тернополі: На «Східному» запрацювала перша експериментальна будка
NEWS

Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

15.07.2026
Наслідки негоди на Тернопільщині: у Великогаївській громаді досі тривають аварійні ремонти електромереж
NEWS

Боротьба з наслідками стихії: коли відновлять електропостачання у Великогаївській громаді

15.07.2026
Повернення через 150 років: як крихітна муха з Дністровського каньйону сколихнула науковий світ
LIFESTYLE

Таємниці прадавнього каньйону: унікальна знахідка на Тернопільщині повернула з небуття зниклий вид комах

14.07.2026
Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі
NEWS

Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

13.07.2026
«Черешня всохне, мати одцвіте»: нова версія легендарного хіта Анатолія Горчинського зникає з мережі через скандал із правами
LIFESTYLE

Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

12.07.2026
завантажити ще
Наступний допис
У Тернополі на роботу запрошують операторів і технічних спеціалістів на лінію розливу

У Тернополі на роботу запрошують операторів і технічних спеціалістів на лінію розливу

Скандал у Чорткові: 22 пацієнти на Тернопільщині втратили зір після простої процедури

Скандал у Чорткові: 22 пацієнти на Тернопільщині втратили зір після простої процедури

Свіжі публікації

МОН оновило програми підвищення кваліфікації вчителів

МОН оновило програми підвищення кваліфікації вчителів

16.07.2026

Гранти Президента України: успіх молоді Тернопільщини

16.07.2026

Teachers’ Smart Up 2026: безкоштовне навчання для вчителів

16.07.2026
Драйв, рок-хіти та допомога ЗСУ: на Прикарпатті стартує масштабний рок-мотофестиваль «Сила нації»

Рев моторів та світові хіти під гітару: цими вихідними на Франківщині пройде рок-мотофест «Сила нації»

16.07.2026
У Тернополі збирають підписи за будівництво укриттів подвійного призначення

Безпека на випередження: Тернополю потрібні сучасні підземні укриття-паркінги

16.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі

    Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Результати НМТ-2026: успіхи випускників Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Пекельно-ангельський вояж: чому вам обов’язково треба проїхати маршрутом Чортків — Сатанів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.