• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 26 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопільщині незаконно видобували та продавали воду зі свердловини

Опубліковано: 13 Січня, 2025
A A
Незаконно видобували та продавали воду зі свердловини

Фото Нацполіції

Незаконно видобували та продавали воду зі свердловини. Про це повідомляє поліція Тернопільщини.

Фігуранти розгорнули незаконне виробництво та фасування питної води на території одного з санаторіїв Тернопільського району. Продукцію реалізовували під маркою відомої торгової фірми. За вчинене їм загрожує до 6 років позбавлення волі.

Факт незаконного видобування корисних копалин державного значення задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області спільно зі слідчими ГУНП в області.

Ми писали раніше: Слідчі поліції оголосили підозру селищному голові з Тернопільщини.

Досудове розслідування

У ході досудового розслідування було встановлено, що протиправний бізнес організували приватний підприємець та директор одного з санаторіїв Тернопільського району. Забір води здійснювався з підземних свердловин лікувального закладу без відповідного дозволу на користування надрами. На території санаторію облаштували повноцінну виробничу лінію для фасування та пакування води. Продукція маркувалася під брендом відомої торгової марки та реалізовувалася споживачам.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцем виробництва та проживання фігурантів і вилучили документацію, обладнання для виробництва та пакування води, майже 30 тисяч літрів фасованої води, тару, готівку та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність.

Незаконно видобували та продавали воду зі свердловини

Ухвалою Тернопільського міськрайонного суду на вилучене майно та обладнання було накладено арешт.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури повідомили приватному підприємцю та директору санаторію про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 240 Кримінального кодексу України (незаконне видобування корисних копалин). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Досудове розслідування триває.

Фігуранти розгорнули незаконне виробництво та фасування питної води на території одного з санаторіїв Тернопільського району. Продукцію реалізовували під маркою відомої торгової марки. За вчинене їм загрожує до 6 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області 

Теми: водаГоловнеполіція

Перегляньте Також

Євген Клопотенко стане хедлайнером «Фест Молоко 2026» на Тернопільщині
LIFESTYLE

Гастрономічна сенсація під Тернополем: Євген Клопотенко готуватиме екстравагантні молочні страви в «Агроленді»

25.05.2026
Український Тернопіль і канадська Міссісога - відтепер міста-побратими
NEWS

Український Тернопіль і канадська Міссісога – відтепер міста-побратими

25.05.2026
Росіяни не довіряють президенту та його політичному курсу
NEWS

Росіяни не довіряють президенту та його політичному курсу

25.05.2026
Науковий бум у Тернополі: на Театральному майдані розгорнули 50 лабораторій просто неба
NEWS

Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

24.05.2026
Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України
NEWS

Президент України нагородив відзнакою військового з Гусятинщини Василя Кондрата

23.05.2026
Живе слово Криму та Харкова на Тернопільщині: Людмила Охріменко презентувала у Підгайцях новий роман
LIFESTYLE

Культурний десант у Підгайцях: письменниця Людмила Охріменко познайомила громаду з романом «Хрещена»

22.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
Тернопільміськгаз закликали ощадливо споживати кубометри

На вулицях Самчука та Гуцульській у Тернополі немає газопостачання

В'ячеслав Негода провів брифінг щодо підсумків діяльності ТОВА у 2024 році

Брифінг щодо підсумків діяльності ТОВА провів очільник області В'ячеслав Негода

Свіжі публікації

Нерухомість Тернополя у розстрочку: як інвестувати у квартиру біля озера під 3% річних

Іпотека від 3%: як тернополянам придбати омріяну квартиру біля озера за державною програмою

26.05.2026
Тарифне ралі в Україні: Київщина підняла ціни на проїзд на 50%, а столиця готується до квитків по 30 гривень

Колапс перевізників: приміські маршрути Київщини злетіли в ціні, а міста готують нову хвилю здорожчання

26.05.2026
ТНТУ залучив ліцеїстів «Української гімназії» до масштабного проєкту «Наука у партнерстві»

Інтеграція школи та вищої освіти: ТНТУ презентував результати триетапного проєкту «Наука у партнерстві»

26.05.2026
Олена Підгрушна

«Жінка, яка мотивує!»: зустріч з легендарною Оленою Підгрушною у Тернополі

26.05.2026
У ТНПУ ветеран Артем Комісарчук поділився історією виживання

Сила духу та повага до досвіду: ветеран Артем Комісарчук зустрівся зі студентами ТНПУ

25.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Співачка з Тернопільщини Віта Грицак втретє отримала Президентську стипендію

    Президент України призначив стипендію молодій співачці з Тернопільщини Віті Грицак

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі перехожі розфарбували середмістя традиційними візерунками

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • ТНПУ оцифрує унікальні кириличні рукописи та стародруки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.