• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 15 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопільщині провели інклюзивний захід для дітей

Опубліковано: 23 Квітня, 2025
A A
На Тернопільщині провели інклюзивний захід

Великодні гаївки

На Тернопільщині провели інклюзивний захід. «Великодні гаївки» — інклюзивний захід із такою назвою відбувся у вівторок, 22 квітня, на території етнопарку «Агроленд» у селі Великий Ходачків, що неподалік Тернополя. У нашій області вперше провели таке виїзне свято для вихованців кількох комунальних спеціальних закладів Тернопільської обласної ради та інших закладів нашої області, щоб залучити молодь до українських традицій та подарувати їм незабутні миті на автентичній етнолокації. 

На Тернопільщині провели інклюзивний захід

Організатори «Великодніх гаївок» — благодійний фонд «Покрова», Тернопільська обласна рада і Тернопільська обласна військова адміністрація. 

Розпочав свято молитвою і благословенням декан Козлівського деканату, отець Роман Гук. 

«Цього великоднього дня діти своїми талантами прославляють Воскреслого Христа, який дарує нам вічне життя. Єднанням у дусі хочемо засвідчити, що ми — діти України, які люблять Бога і свою державу», — сказав отець Роман.

Водили гаївки та виконали пісні жестовою мовою вихованці Теребовлянського навчального-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради, Тернопільського навчально-реабілітаційного центру обласної ради, Тернопільської спеціальної школи обласної ради, Новосільської спеціальної школи обласної ради, Тернопільської спеціальної ЗОШ Тернопільської міської ради та вихованці Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезовицької громади. Діти відтворили давні українські гаївки «Соловеєчку, сватку, сватку», «Вербовая дощечка», «Посаджу я грушечку», «Подоляночка», «Кривий танець». 

«Дякуємо благодійному фонду «Покрова» за ініціативу та організацію свята, керівникам навчальних закладів — за їхню турботу про малечу. Важливо, щоб діти почувалися потрібними, щоб зростали патріотами своєї країни. Власне у нинішньому заході — наші традиції, наша ідентифікація та справжня українська душа. Під час сьогоднішнього заходу їхні щирі емоції зворушували серця, нагадуючи, що справжнє щастя – у простих речах.», — додав Володимир Болєщук. 

Подарували малечі гарний настрій своїми композиціями місцеві виконавці. Після концертної програми для учасників заходу провели майстер-класи та екскурсію тваринницькими фермами.

Організатори «Великодніх гаївок» під час заходу також втілили чудову ініціативу — провели благодійний аукціон для придбання універсального реабілітаційного столу для Тернопільської обласної дитячої лікарні.

Ми писали також: Заступник голови Тернопільської облради Володимир Болєщук відвіз на передову дрони та гостинці.

Теми: гаївкиГоловнедітиінклюзивне навчання

Перегляньте Також

На Тернопільському ставі розпочав випробувальні рейси четвертий теплохід — «Йота»
NEWS

Флот Тернопільського ставу поповнився четвертим судном: теплохід «Йота» вийшов у тестові рейси

15.08.2026
Суспільство

Флешмоб до Дня Незалежності: як дітям долучитися

13.08.2026
Доступне дозвілля для всіх: у парку «Здоров’я» в Тернополі відкрили сучасний інклюзивний майданчик
LIFESTYLE

У Тернополі в парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний дитячий майданчик

13.08.2026
Бюджетний рецепт смачного святкового салату
LIFESTYLE

Бюджетний рецепт святкового салату від тернополянки

11.08.2026
Дерево. Зображення згенероване ШІ
NEWS

У центрі Тернополя виросло дерево, що розмовляє

07.08.2026
15 років тюрми за вбивство випускниці у Вишнівці: апеляційний суд остаточно затвердив вирок
NEWS

Крапка у резонансній справі 2017 року: апеляція підтвердила 15 років ув’язнення за вбивство 17-річної випускниці у Вишнівці

06.08.2026
завантажити ще
Наступний допис
Директора лісгоспу звільнили через мобілізацію

Як зберегти робоче місце мобілізованому (практичні поради)

Вісім пожеж на Тернопільщині за добу

Вісім пожеж на Тернопільщині лише за одну добу

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

На Тернопільському ставі розпочав випробувальні рейси четвертий теплохід — «Йота»

Флот Тернопільського ставу поповнився четвертим судном: теплохід «Йота» вийшов у тестові рейси

15.08.2026
У Тернополі на Гаївському мості сталася масштабна ДТП: легковик Audi злетів зі шляхопроводу

Автокатастрофа у Тернополі: на Гаївському мості автомобіль Audi злетів із висоти та перекинувся (ВІДЕО)

14.08.2026
Дзвони Лемківщини

«Чекаме шитких»: ювілейні «Дзвони Лемківщини» запрошують на фестиваль (Програма)

14.08.2026
напої тернопілля

«Тернопіль вражає»: День міста ознаменує триденний благодійний захід

14.08.2026
Студенти ТНТУ отримали відзнаки від міського голови

Студенти ТНТУ отримали відзнаки від міського голови

14.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • У Тернополі на Гаївському мості сталася масштабна ДТП: легковик Audi злетів зі шляхопроводу

    Автокатастрофа у Тернополі: на Гаївському мості автомобіль Audi злетів із висоти та перекинувся (ВІДЕО)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День міста у Тернополі: програма заходів з 14 по 16 серпня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Флот Тернопільського ставу поповнився четвертим судном: теплохід «Йота» вийшов у тестові рейси

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.