• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 23 Квітня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

На Тернопільщині збирають гроші на лікування дружини полоненого захисника

Опубліковано: 10 Січня, 2024
A A
На Тернопільщині збирають гроші на лікування дружини полоненого захисника

У чортків’янки Оксани Фотікової, дружини полоненого захисника Маріуполя, котрий перебуває у неволі ще з 12 квітня 2022 року, виявили ущільнення в грудях. Після обстежень та гістології їй поставили страшний діагноз – рак, інвазивна карцинома лівої грудної залози (потрійно – негативний тип раку (III Б стадія).

Такий тип раку потребує довготривалого лікування. Оксана мужньо пройшла 10 хіміотерапій, але їх виявилося недостатньо. Необхідне особливе лікування: дороговартісна імунотерапія препаратом «Кітруда» (два флакони по 100 мл на один курс, які містять по 100 мг Пембролізумабу). На превеликий жаль, «Кітруда» не закуповується державою для лікування онкохворих, тому її потрібно купувати власними силами.

Щоб хоч якось собі допомогти, Оксана стала учасником програми підтримки пацієнтів «Ключ надії», тому, купуючи один флакон препарату «Кітруда» за повну вартість, другий флакон препарату дають за 1 грн. Один курс імунотерапії з препаратом «Кітруда» буде обходитися в 82 000 грн, а для проходження повного курсу лікування (17 курсів імунотерапії) потрібно 1 394 000 грн – це просто непідйомна сума.

На сьогоднішній день потрібно 17 курсів імунотерапії з інтервалом в 21 день. Другий курс протипухлинної терапії, який буде включати імунотерапію, заплановано на 17 січня 2024 року.

Оксана лікування проходить в ОКНП «Чернівецькій клінічній лікарні». Працює в КБУ «Музична школа №2 м. Чернівців», зараз жінка перебуває на лікарняному.

Реквізити для допомоги:
Карта Приват Банку
5168745186650807
Фотікова Оксана Ігорівна
Приват Банк
ОДЕРЖУВАЧ Фотікова О.І.
РАХУНОК –262066400957112004
IBAN UA093052990262066400957112004
БАНК ОДЕРЖУВАЧА АТ КБ «ПРИВАТБАНК», КИЇВ, Україна
РНОКПП одержувача 2932918300
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ Поповнення рахунку Фотікова Оксана Ігорівна
Ще одні банківські реквізити:
4149609010024927
Магега Галина Богданівна (мама Оксани)

Джерело: За Збручем
Теми: благодійнийГоловнегроші на лікування

Перегляньте Також

Z-патріоти з Тамбовської області мимоволі стали спонсорами Збройних Сил України
NEWS

Російські «волонтери» знову профінансували дрони для ЗСУ

22.04.2026
Шанс на життя для сина захисника: Тернопіль збирає 2,9 млн доларів на порятунок Лук’яна Снітинського
NEWS

Битва за кожен рух: чотирирічному тернополянину Лук’яну Снітинському потрібна допомога у боротьбі з хворобою Дюшена

21.04.2026
День екологічних знань у світі ґрунтознавства
NEWS

У ЗУНУ відзначили День екологічних знань у світі ґрунтознавства

16.04.2026
86-річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка: відкриття Стели пам’яті героїв та урочиста академія за участі начальника ОВА
NEWS

86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

15.04.2026
Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні
LIFESTYLE

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій
NEWS

Громада Тернополя дякує захисникам: Сергій Надал відвідав бійців 105-ї бригади ТрО на передовій

11.04.2026
завантажити ще
Наступний допис
Головнокомандувач ЗСУ нагородив тернопільську Пташку

Головнокомандувач ЗСУ нагородив тернопільську Пташку

Кого мобілізують: депутат з Тернопільщини долучився до розробки закону

Кого мобілізують: депутат з Тернопільщини долучився до розробки закону

Свіжі публікації

Фестиваль «ЧИТАЄМО в 10-ій» у Тернополі: як шкільна подія об’єднала громаду навколо сучасної літератури

Літературний простір Тернополя: у школі №10 презентували артбуки та нову збірку Тараса Бурака

23.04.2026
освіта та праця

У Тернополі відбудеться регіональний захід «Освіта і ринок праці: стратегія соціального партнерства»

23.04.2026
Z-патріоти з Тамбовської області мимоволі стали спонсорами Збройних Сил України

Російські «волонтери» знову профінансували дрони для ЗСУ

22.04.2026
Безоплатні тренінги у Тернополі: Центр готовності цивільних проведе навчання з домедичної допомоги та тактики

Готовність до викликів: у Тернополі цивільних навчатимуть рятувати життя та основам тактики

22.04.2026
Поліцейські на лінії вогню: бійці спецпідрозділів Нацполіції виконують бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту

Українські поліцейські воюють пліч-о-пліч із Силами оборони

22.04.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Кібертріумф у Тернополі: команда ТНТУ увійшла до 12 найсильніших на Cisco NetAcad Cup EMEA

    Визнання IT-таланту: команда ТНТУ “TNTU ByteBaller” підкорила фінал Cisco NetAcad Cup

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Закарпаття може повернутися одіозний комісар Ігор Жуков

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Інтелектуальний та творчий потенціал міста: у Тернополі обрали «Учня року – 2026» (ВІДЕО)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Літературне краєзнавство в ТНПУ: діалог із письменницею Зоряною Биндас

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • 86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.