• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 1 Червня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Національна програма «Траєкторія» допомагатиме ветеранам отримати грант на розвиток власної справи

Опубліковано: 29 Травня, 2024
A A
Проогама Траєкторія. Фото Дія.Бізнес

Проогама Траєкторія. Фото Дія.Бізнес

Стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя.  Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи. Програму ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора». 

За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи. Дедлайн подання заявок — 16 червня 23:59.

«Сильні люди створюють найкраще майбутнє! Головне — задати правильну траєкторію. Мені та команді Мінветеранів дуже імпонує цей принцип, закладений у суть програми. І ми вже дотримуємося його, пропонуємо та втілюємо проєкти, інструменти, які дадуть поштовх для застосування унікальних знань та навичок і стануть стимулом для розвитку. Адже ми сприймаємо кожного ветерана і кожну ветеранку, які вже сьогодні повертаються до цивільного життя, як лідерів, як драйверів економіки, спроможних генерувати ідеї та втілювати їх. І прикладів вже є чимало. Український ветеранський фонд Мінветеранів надав грантів на понад 500 проєктів для розвитку власної справи — від кав’ярні до надання психологічної допомоги побратимам і посестрам. Тож попит є, будемо разом допомагати реалізовувати», — говорить в. о. Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Участь у Програмі можуть взяти:

  • ветерани (особи, що мають статус УБД)
  • військові (особи, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації)
  • другий з подружжя (офіційний чоловік / дружина ветеранів або військових, зокрема загиблих, зниклих безвісти та полонених).

Пряма мова

«У Мінцифрі ми активно працюємо над цифровою трансформацію бізнесу. Ініціюємо освітньо-грантові програми, впроваджуємо нові цифрові сервіси та послуги. Також підтримуємо ініціативи партнерів, спрямовані на розвиток підприємницьких здібностей українців. Серед таких ініціатив — новий акселератор “Траєкторія”. Він покликаний надати ветеранам, військовослужбовцям та членам їх сімей ресурси й інструменти для втілення підприємницьких амбіцій. За результатами дослідження 64% ветеранів та чинних військовослужбовців хочуть відкрити власну справу. Тож наша спільна мета — підтримати їх на цьому шляху та створити умови для успішного розвитку малого й середнього бізнесу в Україні», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.

При відборі заявок пріоритет матимуть бізнеси, що виробляють кухонний інвентар, метал для кухні, текстиль, рушники, одяг, аксесуари, іграшки, товари з пластику, та швейні підприємства.

Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну й практичну частину.  Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від  експертів.

«Ми віримо, що підтримка підприємців, особливо тих, хто має унікальний досвід та навички, є ключем до побудови сильного економічного майбутнього. Оскільки це суперлюди теперішнього та майбутнього з унікальним досвідом витривалості, дисциплінованості, командної гри і жаги до результатів», — зазначив Генеральний директор мережі мультимаркетів «Аврора» Тарас Панасенко.

Дізнатися більше про проєкт та подати заявку на участь можна на лендингу Програми за посиланням.

Дедлайн подання заявки — 16 червня 2024 року.

Освітньо-грантову програму «Траєкторія» ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора». Національний проєкт втілюється за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства у справах ветеранів і Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння UNDP в Україні та Уряду Швеції, Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

*Ви можете подати заявку на участь у Програмі, навіть якщо ваша діяльність не входить у перелік пріоритетних галузей.

Теми: Головнегрантпрограма

Перегляньте Також

Благодійний фонд «Подоляни» уклав Меморандум про співпрацю
NEWS

БФ «Подоляни» та Тернопільський центр профілактики хвороб уклалил Меморандум про співпрацю

31.05.2025
Чекаємо на нові маршрути громадського транспорту
NEWS

У Тернополі чекаємо на нові маршрути громадського транспорту

31.05.2025
На Тернопільщині відкрили ветеранський центр
NEWS

У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

31.05.2025
У Тернополі третього червня не буде води
NEWS

У Тернополі третього червня частково не буде води

31.05.2025
У Тернополі веслувальники влаштували епічні перегони
NEWS

У Тернополі веслувальники влаштували епічні перегони на автомобільних шинах

31.05.2025
Троє працівників загинули в цистерні
NEWS

Троє працівників загинули в цистерні на тернопільському підприємстві

31.05.2025
завантажити ще
Наступний допис
Ветеранський простір закликає ветеранів відкривати бізнес

Зміни до Генерального плану Тернополя закликають міську раду внести ветерани російсько-української війни

Гадюка звичайна. Фото з Вікіпедії

На Львівщині дитина потрапила до реанімації через укус гадюки

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Педагоги школи зганьбилися через дату початку війни

    Педагоги тернопільської школи зганьбилися через дату початку війни на стенді

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник Василь Ющишин з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Увага! Розшук! На Тернопільщині розшукують жінку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Злочинна група організовувала втечу мобілізованих з військових частин та переправляла їх за кордон

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Вибух на газопроводі в промзоні Тернополя ліквідовано

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Благодійний фонд «Подоляни» уклав Меморандум про співпрацю

БФ «Подоляни» та Тернопільський центр профілактики хвороб уклалил Меморандум про співпрацю

31.05.2025
Чекаємо на нові маршрути громадського транспорту

У Тернополі чекаємо на нові маршрути громадського транспорту

31.05.2025
На Тернопільщині відкрили ветеранський центр

У Байковецькій громаді на Тернопільщині відкрили ветеранський центр

31.05.2025
У Тернополі третього червня не буде води

У Тернополі третього червня частково не буде води

31.05.2025
У Тернополі веслувальники влаштували епічні перегони

У Тернополі веслувальники влаштували епічні перегони на автомобільних шинах

31.05.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.