• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 27 Грудня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Нацполіція ліквідувала організовану злочинну групу шахраїв

Опубліковано: 08 Квітня, 2025
A A
Нацполіція ліквідувала злочинну групу шахраїв

Фото Нацполіції

Нацполіція ліквідувала злочинну групу шахраїв. Шахраї зареєстрували ФОП на підставну особу та швидко й дешево поставляли потерпілим пробні партії дронів по 3-5 одиниць з частковою передоплатою, а після пропонували замовити великі партії товару по ще нижчій ціні, але з повною передоплатою.

Коли ті замовляли більше — переставали виходити на звʼязок і блокували контакти замовників. Поліцейські провели 15 санкціонованих обшуків, за результатами яких вилучили 53 дрони Mavic, 152 злитки срібла, майже 740 тисяч доларів у різній валюті.

Отримані гроші одразу перераховувались на «холодні» криптогаманці чи банківські рахунки фіктивних суб’єктів господарської діяльності, звідки фігуранти обготівковували їх та ділили між собою.

Шахраї ошукували не тільки потенційних покупців, але й реальних продавців дронів: спочатку купували у них невеликі партії з відстрочкою оплати та розраховувались повною мірою, а після замовляли великі партії й обривали з потерпілими будь-який звʼязок. Таким чином за 9 місяців встигли ошукати щонайменше 9 осіб на загальну суму 10,7 мільйона гривень.

Слідчі Головного слідчого управління поліції спільно з кіберполіцейськими Києва ідентифікували всіх трьох учасників організованої злочинної групи — мешканців Києва та Тернополя. Під керівництвом 31-річного організатора вони підшукували жертв, створювали криптогаманці та фіктивні рахунки, з яких обготівковували гроші чи переводили їх на власні картки. Всі ці транзакції правоохоронці відстежили та задокументували.

Нацполіція ліквідувала злочинну групу шахраїв

Поліцейські провели 15 санкціонованих обшуків за місцями проживання й роботи учасників організованої злочинної групи в Києві, Тернополі та Львові, у ході яких вилучили 53 дрони Mavic, 152 злитки срібла, майже 740 тисяч доларів у різній валюті, два автомобілі, мобільні телефони, компʼютерну техніку, фінансові звітності та інші предмети, що містять докази скоєних злочинів.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора трьом фігурантам разом з організатором оголошено про підозру за шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 190 Кримінального Кодексу України). Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі встановлено дев’ять потерпілих від протиправних дій фігурантів, але їх може бути значно більше. Також поліцейські встановлюють можливих спільників підозрюваних. Слідчі поліції закликають всіх, хто був ошуканий від шахрайських дій при купівлі чи продажу дронів, звернутись до Головного слідчого управління за номером +380630505558

Департамент комунікації
Національної поліції України
(за матеріалами Головного слідчого управління)

Ми писали раніше: Шахраї виманили майже мільйон гривень у 70-річного тернополянина.

Теми: Головнедії поліціїКіберполіціякриміналмайстри-шахраї

Перегляньте Також

Чемпіонка зізналася чому не хвилювалася на змаганнях
NEWS

Тернопільська Олімпійська чемпіонка зізналася чому не хвилювалася на перших змаганнях високого рівня

26.12.2025
Компенсацію майна отримають ще 9 тернополян
NEWS

Компенсацію майна в рамках «єВідновлення» отримають ще 9 тернополян

26.12.2025
Затверджено бюджет Тернополя на 2026 рік
NEWS

Затверджено бюджет Тернополя на наступний 2026 рік

25.12.2025
Блогер з Львівщини замилувався Тернополем
LIFESTYLE

Блогер з Львівщини замилувався Тернополем: «Файно тут, місто для життя»

25.12.2025
У Тернополі презентують філателістичний довідник
NEWS

У Тернополі презентують унікальний філателістичний довідник

24.12.2025
105 бригада продемонструвала кадри знищення ворога
NEWS

105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ продемонструвала свіжі кадри знищення ворога

24.12.2025
завантажити ще
Наступний допис
У Тернопільській митниці відбулася гаряча лінія

У Тернопільській митниці відбулася важлива гаряча лінія

Можливі причини відмінностей у платіжках за газ

У центрі Тернополя сьогодні буде понижений тиск газу

Свіжі публікації

Чемпіонка зізналася чому не хвилювалася на змаганнях

Тернопільська Олімпійська чемпіонка зізналася чому не хвилювалася на перших змаганнях високого рівня

26.12.2025
креатор буд

Колектив компанії Креатор-Буд вітає українців з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

26.12.2025
хакер

Українські хакери влаштували “сюрприз” російським чиновникам у Краснодарському краї

26.12.2025
пологи

У перинатальному центрі Тернополя на Різдво народилися двоє немовлят

26.12.2025
Компенсацію майна отримають ще 9 тернополян

Компенсацію майна в рамках «єВідновлення» отримають ще 9 тернополян

26.12.2025
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • 10 кращих українських колядок для дітей

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Реформа освіти в Україні: що зміниться у навчальному процесі наступного року

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі відбулася ювілейна телепремія «Гордість Тернопілля» 2025

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У перинатальному центрі Тернополя на Різдво народилися двоє немовлят

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Від мирного життя до передової: як воює молодший сержант з 156 ОМБр

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.