• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 11 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

СБУ попереджає українців про активізацію російської пропаганди

Опубліковано: 13 Березня, 2025
A A
Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб

СБУ

СБУ попереджає про активізацію російської пропаганди.

Служба безпеки України фіксує активізацію російських спецслужб в інформаційному просторі нашої держави із залученням кишенькових пропагандистів, блогерів і так званих «експертів». Ці особи створюють і поширюють антиукраїнський контент. Який надалі здебільшого через ботоферми ворог намагається «розганяти» у соціальних мережах і підконтрольних ЗМІ.

Зокрема, серед поширюваних тез: відпрацювання кремлівських наративів про війну в Україні. Акценти, спрямовані на порушення територіальної цілісності та суверенітету нашої держави; інформкампанії проти військово-політичного керівництва України; тези про «втрату суб’єктності» під час переговорів на міжнародній арені; розповсюдження занепадницьких настроїв, закамуфльованих під нібито нейтральні експертні оцінки, котрі насправді працюють в інтересах москви тощо.

Вкиди та обговорення цих наративів всередині нашої держави є частиною російської стратегії. А спроби ворога спрямовані на розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні, зниження рівня міжнародної підтримки, створення ілюзії протестних настроїв і спотворення даних про ситуацію на фронті.

СБУ нагадує, що подібні дії на користь держави-агресора. Містять ознаки кримінальних правопорушень і підпадають одразу під декілька статей Кримінального кодексу України. У тому числі вони можуть класифікуватися, як державна зрада, вчинена в умовах воєнного часу. А покаранням за цей вид злочину може бути довічне позбавлення волі.

Так, з початку повномасштабного вторгнення рф Служба безпеки України у рамках протидії російській інформаційній агресії відкрила майже 2,5 тис. кримінальних проваджень. Щодо інтернет-агітаторів, які поширювали антиукраїнський контент. У рамках цих справ за різними статтями ККУ повідомлено про підозру понад 1700 особам. На даний час законної сили набрали вже понад 800 вироків суду.

Зокрема, серед цього масиву також і 162 кримінальні провадження, в яких оголошено про підозру 62 пропагандистам і медійникам. Із них 16 підозр – за ст. 111 ККУ (державна зрада). Судами винесено вже 10 обвинувальних вироків саме щодо пропагандистів-медійників.

СБУ попереджає про активізацію російської пропаганди

Служба безпеки на постійній основі здійснює моніторинг інформаційного простору, нейтралізує випадки поширення проросійської пропаганди та регулярно притягує причетних осіб до відповідальності.

Водночас СБУ закликає громадян бути пильними: дотримуватись інформаційної гігієни, не долучатися до поширення російських наративів і не реагувати на ворожі провокації та інформаційні вкиди.

Слава Україні!

Ми писали нещодавно: СБУ створила унікальну методику роботи з безпілотними технологіями на фронті.

Теми: ГоловнепропагандасбуСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Гітарний тріумф у Тернополі: квартет «NoName» здобув Гран-прі на престижному конкурсі «GUITAR Awards»
LIFESTYLE

Тернопільський квартет виборов головну нагороду «GUITAR Awards»

11.05.2026
У ТНПУ стартував прийом заявок на дослідницькі стипендії Zukunft Ukraine у Німеччині
NEWS

ТНПУ приймає заявки на програму Zukunft Ukraine: стажування для українських дослідників у Німеччині

09.05.2026
Музика для мам і підтримка для ЗСУ: у центрі Тернополя виступить «Оркестра Волі»
LIFESTYLE

День матері у Тернополі: благодійний концерт духової музики просто неба

08.05.2026
У центрі Тернополя з’явилися вказівники про заборону руху самокатів та мопедів
NEWS

У Тернополі встановлено сім таблиць про заборону руху персонального транспорту

07.05.2026
Тріумф у столиці: Вероніка Турлай із Тернополя здобула титул «Дитина року 2026»
NEWS

Тернопільська п’ятикласниця стала лауреаткою першої Всеукраїнської премії «Дитина року 2026»

07.05.2026
Розіграш до Дня матері від INSHOES
LIFESTYLE

Цікавий розіграш до Дня матері від INSHOES у Тернополі

06.05.2026
завантажити ще
Наступний допис

Сьогодні після обіду не буде газу на вулиці Шептицького у Тернополі

На війні загинув захисник Зіновій Білан

На війні загинув захисник Зіновій Білан з Тернопільщини

Свіжі публікації

На Тернопільщині пройде Національний фестиваль молока «Фест молоко 2026»

Національний фестиваль молока «Фест молока 2026» відбудеться на Тернопільщині

11.05.2026
конкурс «Золотий фліпчарт-2026»

Стартував прийом заявок на конкурс «Золотий фліпчарт-2026»

11.05.2026
Гітарний тріумф у Тернополі: квартет «NoName» здобув Гран-прі на престижному конкурсі «GUITAR Awards»

Тернопільський квартет виборов головну нагороду «GUITAR Awards»

11.05.2026
Тріумф тернопільських акордів у Луцьку: вихованці мистецького коледжу здобули повний комплект нагород на міжнародному конкурсі

Стрімкий успіх у Луцьку: тернопільські баяністи та акордеоністи привезли Гран-прі та призові місця

10.05.2026
Європейська інтеграція та інновації: у ТНТУ відзначили День Європи

День Європи в ТНТУ: від європейських цінностей до сучасного протезування

10.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Олег Собчук презентував новий шкільний хіт: драйвова альтернатива випускним вальсам

    Наш земляк Олег Собчук дарує школам новий гімн: гурт «СКАЙ» презентував сонячний кліп на пісню «ШКОЛА»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Голос Тернополя звучить у Європі: вокалістка Антоніна Зелена виборола низку перших премій

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни знають, що 7 травня – міжнародний день рукоблуддя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Якість освіти під контролем: на факультеті іноземних мов ТНПУ оновили освітні програми

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.