• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 28 Квітня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

СБУ повідомила про підозру бойовикам, які захоплювали Соледар та хотіли прорватися до Куп’янська

Опубліковано: 21 Травня, 2024
A A
Служба безпеки попереджає про нову тактику російських спецслужб

СБУ

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще шістьох зрадників, які воювали проти Сил оборони на східному фронті.

Зловмисники діяли у Харківській, Донецькій та Луганській областях

Зловмисники перебували у складі регулярних військ рф і брали участь у штурмах позицій ЗСУ у Харківській, Донецькій та Луганській областях. Навесні цього року українські захисники взяли бойовиків у полон. Трьох з них – під час інтенсивних боїв на Покровському напрямку.

Інших бойовиків затримали, коли вони намагалися «прорватися» до Куп’янська, а також закріпитися поблизу Соледара.

Затримані бойовики

Серед затриманих – зрадник із тимчасово окупованого Криму. На початку цього року він прибув до москви та «записався» до російських військ у місцевому військкоматі.

Тоді його зарахували до 2-ї мотострілецької дивізії збройних сил рф. Після нетривалих курсів бойової підготовки під Воронежем фігуранта відрядили на передову. На посаді стрільця його залучали до «м’ясних» штурмів на Куп’янському напрямку.

Ще троє зрадників – з тимчасово окупованих районів Донеччини. З початку повномасштабного вторгнення рф вони приєднались до 9-го окремого полку морської піхоти російських військ.

Там вони брали участь у захопленні Соледара та облаштовували фортифікаційні споруди і вогневі точки поблизу Мар’їнки.

Інші двоє бойовиків – мешканці тимчасово захопленої частини території Луганщини, які вступили до складу 123-ї окремої мотострілецької бригади російських військ. У лавах рашистів вони охороняли військові штаби командування окупаційних угруповань рф. Згодом їх залучали до атак на селище Берестове на Донеччині.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

  • чч. 1, 2 ст. 111 (державна зрада);
  • чч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).

Що загрожує бойовикам

Зловмисникам загрожує від 15 років тюрми до довічного ув’язнення.

Розслідування проводили співробітники СБУ в Полтавській, Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва обласних прокуратур.

Теми: ГоловнесбуСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Яскрава і стильна Лєра Мандзюк
LIFESTYLE

Яскрава і стильна Лєра Мандзюк 1 травня у Тернополі з новим вибуховим стендап-концертом

27.04.2026
Z-патріоти з Тамбовської області мимоволі стали спонсорами Збройних Сил України
NEWS

Російські «волонтери» знову профінансували дрони для ЗСУ

22.04.2026
Шанс на життя для сина захисника: Тернопіль збирає 2,9 млн доларів на порятунок Лук’яна Снітинського
NEWS

Битва за кожен рух: чотирирічному тернополянину Лук’яну Снітинському потрібна допомога у боротьбі з хворобою Дюшена

21.04.2026
День екологічних знань у світі ґрунтознавства
NEWS

У ЗУНУ відзначили День екологічних знань у світі ґрунтознавства

16.04.2026
86-річчя ТНПУ ім. В. Гнатюка: відкриття Стели пам’яті героїв та урочиста академія за участі начальника ОВА
NEWS

86 років ТНПУ: університетська спільнота вшанувала полеглих героїв та відзначила найкращих освітян

15.04.2026
Тернополянка Діана Шрамов’ят отримала стипендію Президента України за досягнення у бісероплетінні
LIFESTYLE

Державна відзнака для майстрині з Тернополя: Діана Шрамов’ят стала стипендіаткою Президента України

15.04.2026
завантажити ще
Наступний допис
Концерт групи. Фото Суспільне

Іван Леньо та Kozak System дали концерт в тернопільській психоневрологічній лікарні

Фото загиблого. Сторінка громади

На війні загинув Руслан Боднар з Тернопільщини

Свіжі публікації

Розвиток молодіжної політики: у Тернополі напрацювали нову модель учнівського самоврядування

Учнівське самоврядування та шкільні омбудсмени: як молодь Тернополя залучають до управління громадою

28.04.2026
Яскрава і стильна Лєра Мандзюк

Яскрава і стильна Лєра Мандзюк 1 травня у Тернополі з новим вибуховим стендап-концертом

27.04.2026
Освітня реформа чи «занепад сіл»: у Чортківській громаді ліквідують середні класи у чотирьох селах

Освітній резонанс на Чортківщині: у чотирьох селах громади ліквідують середні класи

27.04.2026
Влучний дебют: тернопільські лучники вибороли три медалі на перших у своїй історії змаганнях

Тріумф тернопільських лучників: три нагороди на дебютних стартах у Хмельницькому

27.04.2026
Тріумф у Торонто: тернопільська школярка Марта Мороз здобула золото на мистецькому фестивалі в Канаді

Тернополянка Марта Мороз підкорила Канадсько-український фестиваль

26.04.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Тріумф у Торонто: тернопільська школярка Марта Мороз здобула золото на мистецькому фестивалі в Канаді

    Тернополянка Марта Мороз підкорила Канадсько-український фестиваль

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Визнання IT-таланту: команда ТНТУ “TNTU ByteBaller” підкорила фінал Cisco NetAcad Cup

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Радіаційне відлуння Чорнобиля: як катастрофа змінила Тернопільську область

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Війна — це щоденна робота»: Герой України Владислав Стоцький провів зустріч у ТНПУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Освітній резонанс на Чортківщині: у чотирьох селах громади ліквідують середні класи

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.