• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 24 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

СБУ затримала подружжя агентів фсб, яке готувало ракетні удари по Харкову та Сумщині

Опубліковано: 17 Липня, 2024
A A
Затримання зловмисників

Затримання зловмисників

СБУ затримала подружжя агентів фсб, яке готувало ракетні удари по Харкову та Сумщині. Про це пишуть у Службі Безпеки України.

Служба безпеки затримала подружню пару, яка працювала на фсб і готувала координати для нового ракетного удару рф по підрозділах Сил оборони у Харківській та Сумській областях.

Цілі ворога

Серед основних цілей ворога були штаби та укріпрайони підрозділів ЗСУ і Держприкордонслужби. Також агресора цікавили геолокації логістичних баз та складів із озброєнням і боєприпасами українських військ.

Щоб отримати розвіддані, фсб залучила свою агентку з Сумщини, яка працювала у Харкові медсестрою у місцевому лікувальному закладі. Жінка розпитувала своїх колег по роботі про місця базування Сил оборони на Харківщині.

Злочинна діяльність

До злочинної діяльності жінка залучила свого чоловіка. Ним виявився колишній працівник розформованої міліції, який проживав в Охтирці на Сумщині.

За даними контррозвідки СБУ, на прохання своєї дружини фігурант обходив прикордонну місцевість, щоб виявити локації українських захисників. Крім того він «втемну» випитував потрібні агресору відомості у своїх знайомих.

Отриману інформацію він месенджером переправляв дружині, а вона потім «звітувала» своєму московському куратору. Його особу вже встановлено Службою безпеки. За даними слідства, жінка потрапила у поле зору фсб через свої прокремлівські погляди, які неодноразово поширювала в Телеграм-каналах.

Її чоловік також підтримував країну-агресора і сподівався на захоплення регіону окупаційними угрупованнями рф. Під час обшуку за місцями проживання затриманих вилучено мобільні телефони та сім-карти різних операторів із доказами злочинних дій.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили російській агентці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Злочинні дії її чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує від 8 років до довічного терміну ув’язнення.

Спецоперацію проводили співробітники СБУ в Сумській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Теми: ГоловнесбуСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Гучні трансфери у Тернополі: ФК «Нива» підсилилася форвардом збірної України та талантом «Руху»
NEWS

Трансферне підсилення тернопільської «Ниви»: до команди приєдналися Андрій Борячук та Костянтин Квас

23.07.2026
Творчість, техніка та сучасної fashion-індустрія: Галицький коледж оголосив набір на спеціальність «Моделювання одягу»
NEWS

Старт у світі моди: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола готує майбутніх дизайнерів та модельєрів

23.07.2026
У парку Тернополя виявили дуб з акустичним феноменом
NEWS

Природна аномалія: У парку «Сопільче» виявили столітній дуб, що «пам’ятає» звуки минулого

22.07.2026
Галицький коледж оголосив набір на спеціальність «Журналістика»
NEWS

Старт у професії медіагалузі: як у Тернополі готують універсальних журналістів за сучасними стандартами

21.07.2026
Тління годинами та сотні тон води: пожежі на стихійних сміттєзвалищах виснажують ресурси рятувальників Тернопільщини
NEWS

На Тернопільщині стихійні сміттєзвалища завдають неабиякого головного болю рятувальникам

21.07.2026
Дрейфуючий оранжерейний острів: На Тернопільському ставі відкрили унікальний біо-купол
NEWS

Диво на воді: на Тернопільському ставі з’явився плавучий біо-купол зі світячими рослинами

20.07.2026
завантажити ще
Наступний допис
Віктор Ющенко зі студентами

До Тернопільського класичного університету завітав Голова Наглядової ради Віктор Ющенко

Митрополит Епіфаній. Фото з мережі

Всеукраїнська проща родин загиблих відбудеться у Лішні на Тернопільщині

Свіжі публікації

Далекобійні удари, роботизація та перенесення війни на територію РФ: військове керівництво визначило стратегію

«Переносити війну на територію агресора»: Євгеній Хмара та Михайло Драпатий окреслили першочергові кроки підсилення Сил оборони

23.07.2026
Світовий експерт з нейрореабілітації відвідав ТНМУ

Світовий експерт з нейрореабілітації відвідав ТНМУ

23.07.2026
Макс Ортіс Каталан провів лекцію у ТНМУ щодо біоніки

Макс Ортіс Каталан провів лекцію у ТНМУ щодо біоніки

23.07.2026
Гучні трансфери у Тернополі: ФК «Нива» підсилилася форвардом збірної України та талантом «Руху»

Трансферне підсилення тернопільської «Ниви»: до команди приєдналися Андрій Борячук та Костянтин Квас

23.07.2026
Випускники юридичного факультету ЗУНУ отримали дипломи

Випускники юридичного факультету ЗУНУ отримали дипломи

23.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Дрейфуючий оранжерейний острів: На Тернопільському ставі відкрили унікальний біо-купол

    Диво на воді: на Тернопільському ставі з’явився плавучий біо-купол зі світячими рослинами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Сенсація у Тернополі: під Старим Замком виявлено підземне місто XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Нові правила для асистентів учнів з особливими потребами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.