• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 27 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Скільки наших захисників загинуло у війні з рф: інформація від Залужного

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний назвав втрати української армії

Опубліковано: 22 Серпня, 2022
A A
На війні загинув захисник Любомир Безкоровайний

Загинув воїн

На війні вже загинули близько 9 тисяч героїв, а захисники на фронті перебувають у постійному пеклі.

Про це сказав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час виступу на ветеранському форумі “Захисники. Перекличка. Там де ми, там Україна”, який транслювався наживо в ефірі інформаційного марафону “Uaразом”, повідомляє Укрінформ.

“У війні беруть участь не тільки військовослужбовці й не тільки ті, хто взяли до рук зброю. Наші маленькі діточки, які зовсім ні в чому не винні, окрім того, що вони народилися саме тут і саме в цей час, вони дійсно нічого не розуміють, що відбувається, але однозначно потребують захисту, і захисту як отам біля Соледара, біля Бахмута, біля Великої Новосілки, так і тут, бо їхній батько пішов на фронті, можливо, входить до числа тих майже 9 тисяч героїв, які загинули”, – сказав Залужний.

Однак він не уточнив, чи цифра стосується лише військовослужбовців ЗСУ чи також інших формувань, і який період вона охоплює.

Водночас Залужний підкреслив, що українські захисники, які зараз обороняють країну на фронті від російських загарбників, перебувають у постійному пеклі й відпочити можуть лише у час зміни місця виконання бойових завдань.

“Ми, військовослужбовці ЗСУ та ті, які належать до Сил оборони, які щоденно, кожну хвилину відчувають запах смерті поруч. Цей запах неможливо сплутати ні з чим, він постійно поруч, присмак крові, який не зникає, навіть якщо намагатися його заглушити чимось іншим, він не зникає. Це присмак гірких сліз — він не зникає, і це постійне на сьогодні пекло. І єдиний відпочинок на сьогодні, – це зміна одного пекла на інше, і в цей період між змінами двох локацій виконання бойових завдань і є відпочинок. І ці люди, дай Боже, скоро повернуться, звісно, з перемогою”, – наголосив головнокомандувач ЗСУ.

Водночас він додав, що участь у цій війні беруть жінки, які як дружини або матері військовослужбовців опиняються під завалами власних будинків, у які влучили російські снаряди.

Як повідомлялося, Збройні сили України з 24 лютого по 22 серпня ліквідували близько 45 тисяч 400 російських загарбників, що на 200 більше у порівнянні з попередньою добою.

Джерело: За Збручем
Теми: Головнезагинув в боюСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Літні канікули з користю: у ТНПУ відкривається дитячий денний табір для молодших школярів
NEWS

Літо в університеті: ТНПУ запрошує молодших школярів до літнього табору денного перебування

27.05.2026
На Тернопільщині відбулася масштабна теренова гра «Легенда УПА»
NEWS

Виховання сильного покоління: патріотична молодь Тернопілля відтворила партизанські традиції на грі «Легенда УПА»

27.05.2026
Євген Клопотенко стане хедлайнером «Фест Молоко 2026» на Тернопільщині
LIFESTYLE

Гастрономічна сенсація під Тернополем: Євген Клопотенко готуватиме екстравагантні молочні страви в «Агроленді»

25.05.2026
Український Тернопіль і канадська Міссісога - відтепер міста-побратими
NEWS

Український Тернопіль і канадська Міссісога – відтепер міста-побратими

25.05.2026
Росіяни не довіряють президенту та його політичному курсу
NEWS

Росіяни не довіряють президенту та його політичному курсу

25.05.2026
Науковий бум у Тернополі: на Театральному майдані розгорнули 50 лабораторій просто неба
NEWS

Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

24.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
У полоні на сьомому місяці вагітності

У полоні на сьомому місяці вагітності

Нова футбольна команда – у Бучачі (відео)

Нова футбольна команда - у Бучачі (відео)

Свіжі публікації

Літні канікули з користю: у ТНПУ відкривається дитячий денний табір для молодших школярів

Літо в університеті: ТНПУ запрошує молодших школярів до літнього табору денного перебування

27.05.2026
аналіз митних декларацій

Результати доперевірочного аналізу митних декларацій: до держбюджету добровільно сплачено 3,3 млн грн

27.05.2026
На Тернопільщині відбулася масштабна теренова гра «Легенда УПА»

Виховання сильного покоління: патріотична молодь Тернопілля відтворила партизанські традиції на грі «Легенда УПА»

27.05.2026
У Тернополі назвали переможців турніру з дворового мініфутболу

Футбольні баталії: у Тернополі завершився дитячий чемпіонат із мініфутболу

27.05.2026
Королівська подорож: вихованці «Футбольної академії Тернопіль» відвідали знакові стадіони Іспанії та Італії

Футбольні мрії втілюються в життя: вихованці тернопільської ДЮСШ повернулися з подорожі Європою

26.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Співачка з Тернопільщини Віта Грицак втретє отримала Президентську стипендію

    Президент України призначив стипендію молодій співачці з Тернопільщини Віті Грицак

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • ТНПУ оцифрує унікальні кириличні рукописи та стародруки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Транспортний колапс або нові тарифи: чому по всій Україні дорожчає проїзд

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.