• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 17 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Соціологія Рейтингу: 71,8 % тернополян підтримують мера Сергія Надала, інших – дещо більше похибки

Опубліковано: 06 Листопада, 2021
A A
Міський голова залишається незаперечним лідером і користується підтримкою двох третин тернополян.

Що кажуть люди

Головне.  71,8 % тернополян знову проголосували б за чинного міського голову Сергія Надала. Найближчі три конкуренти відстають на 65 % від міського голови. Про це пише соціологічна група Рейтинг

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”, оприлюднені напередодні. Компанія відома своїми точними замірами щодо результатів виборів різного рівня та часто проводить опитування громадської думки на замовлення урядів США, Швеції, Канади, а також міжнародних організацій.

Деталі.  Кандидати від “Батьківщини”, «Європейської Солідарності» та “Сили людей” набрали від 5 % до 3 %. Решта кандидатів набрало б менше 3 %.

Опитування проводилося 23-26 жовтня. Репрезентативна вибірка складає 800 респондентів, а похибка не перевищує 3,5 %.

nadal 1 02 11 21

Сумарно 72 % тернополян задоволені діяльністю міського голови Тернополя Сергія Надала. За рік, з грудня 2019 року, задоволеність діяльністю міського голови зросла на 10 %. Загалом, на 14 % покращилася за цей період оцінка роботи міської ради, де після місцевих виборів восени 2020 сформувалася більшість, що підтримує міського голову.

Лідерські позиції у вподобаннях тернополян на виборах до міської ради утримує і ВО “Свобода”, від якої висувався Сергій Надал. Якщо б вибори відбулися ближчої неділі, то націоналісти набрали б більше 32 %, та удвічі випереджають “Європейську Солідарність” (15,8 %) та “Слугу народу” (15,1 %). “Батьківщину” підтримують 8,8 % тернополян, що визначилися і готові голосувати. Голос — 4,2 %. “Силу людей” — 3,2 %.

nadal 2 02 11 21

Чому підтримують

Майже 60 % тернополян усіх вікових груп вважають, що за останній рік у місті покращилася ситуація, і лише 8 % – що вона погіршилася. 90 % переконані — що життя у Тернополі дуже комфортне, або скоріше комфортне. 57 % переконані — справи у Тернополі йдуть у правильному напрямку.

Тернополяни вважають, що найбільшого успіху міський голова досяг у вирішенні проблем ремонту та будівництва доріг, облаштуванні дворів та прибудинкових територій, реконструкції скверів та парків, розвитку вуличного освітлення, збільшенні кількості спортивних закладів.

Загалом результати опитування підтверджують результати цьогорічного муніципального опитування, зробленого на замовлення Міжнародного республіканського інституту, згідно результатів якого тернополяни позитивно оцінили роботу Сергія Надала.

Також соцопитування добре корелюють з рейтингом видання “Фокус”, згідно якого Тернопіль визнано найкомфортнішим містом для проживання.

Теми: надалрейтингТернопіль

Перегляньте Також

Національна капела бандуристів
NEWS

«Мрію голос твій почути, мамо»: у Тернополі до Дня матері виступить Національна капела бандуристів

01.05.2026
Відновлення газопостачання у будинку на 15 Квітня: черговий етап відбудови після обстрілу
NEWS

Повернення до нормального життя: у Тернополі відновлюють подачу газу до будинку, що постраждав від ракетного удару

24.04.2026
У Тернополі обговорили розвиток пивоваріння
NEWS

У Тернополі обговорили розвиток пивоваріння на XVI форумі

10.04.2026
Мер продовжує перераховувати премію на потреби ЗСУ
NEWS

Мер Тернополя продовжує перераховувати премію на потреби Збройних Сил України

03.04.2026
В Освітньому артпросторі  ЛІРА відбувся Літературник
LIFESTYLE

В Освітньому артпросторі  ЛІРА до Всесвітнього дня поезії відбувся Літературник

28.03.2026
У Тернополі розпочали видачу святкових продуктових наборів
NEWS

Великодній кошик від громади: у Тернополі розпочали видачу святкових продуктових наборів

24.03.2026
завантажити ще
Наступний допис

Правоохоронці почали штрафувати працівників та відвідувачів закладів, які не мають сертифікатів вакцинації

Розкол Тернопільської «Компанії Добробуд»: чи не повториться доля пайовиків Щепановського?

Свіжі публікації

Зірковий гість у ЗУНУ: капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний зустрівся з викладачами та студентами

Дмитро Підручний провів мотиваційну зустріч на кафедрі спорту ЗУНУ

16.05.2026
Спортивний дух подвір'їв: у Тернополі тривають запеклі матчі дитячого турніру з дворового футболу

Футбольні баталії у дворах: у Тернополі визначають найкращі дитячі команди міста

16.05.2026
Сестри Ніколаєви з Тернополя підкорили міжнародний конкурс мистецтв

Струни та флейта: юні тернополянки здобули два гран-прі на міжнародному фестивалі

15.05.2026
У Тернополі відбудеться «День кар’єри»: запрошують молодь

«День кар’єри» у Тернополі: молодь може обрати свою професію

15.05.2026
Гастрономічна подія весни: Євген Клопотенко стане хедлайнером «Фест молоко 2026» під Тернополем

Клопотенко, крафт та благодійність: Тернопільщина готується до «Фест молоко 2026»

15.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою

    Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернополяни привезли «золото», «срібло» та «бронзу» з елітного танцювального турніру

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студент тернопільського вишу став переможцем конкурсу «Код Нації»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Національний фестиваль молока «Фест молока 2026» відбудеться на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.