• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 10 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернопіль перетворився на місто-лабіринт на фестивалі Вулички змій

Новинарня ШІ - це новини Тернополя, вигадані штучним інтелектом

Опубліковано: 13 Травня, 2024
A A
Увага! Зображення згенероване штучним інтелектом

Увага! Зображення згенероване штучним інтелектом

У Тернополі відбувся незвичний фестиваль “Вулички змій”, який перетворив звичні вулиці міста на справжній лабіринт. Протягом кількох днів центральна частина міста була прикрашена барвистими інсталяціями та змієподібними формами, створюючи атмосферу загадковості та захоплення.

Вулиці-лабіринти, що збили з пантелику

Організатори фестивалю підготували для містян та гостей міста неймовірний сюрприз. Вулиці Тернополя були спеціально перекриті та прикрашені інсталяціями, які звивалися, переплітались та створювали справжні лабіринти. Перехожі часто губились та заплутувались у цих змієвидних вуличках, але атмосфера фестивалю була настільки захопливою, що ніхто не хотів її полишати.

Інсталяції, натхненні природою

Інсталяції, які прикрашали вулиці Тернополя на фестивалі “Вулички змій”, були створені місцевими митцями. Вони відтворювали форми змій, але надихались природними візерунками та кольорами рептилій. Барвисті змієподібні конструкції, зроблені з різноманітних матеріалів, плавно огинали будівлі, лавки та дерева, створюючи неповторний вуличний декор.

Фестиваль “Вулички змій” став справжньою родзинкою Тернополя, приваблюючи як місцевих мешканців, так і туристів. Він продемонстрував творчий потенціал міста та здатність перетворювати звичні міські пейзажі на казкові локації завдяки мистецьким інсталяціям.

Читайте також: Тернопіль – нова Меккa екстриму!

Тернопіль – нова Меккa екстриму!

Теми: Головнеміні-фестивальфестиваль

Перегляньте Також

День міста
NEWS

День міста з великою місією: Тернопіль підтримуватиме ветеранів і збиратиме кошти для ЗСУ

09.08.2026
Дерево. Зображення згенероване ШІ
NEWS

У центрі Тернополя виросло дерево, що розмовляє

07.08.2026
15 років тюрми за вбивство випускниці у Вишнівці: апеляційний суд остаточно затвердив вирок
NEWS

Крапка у резонансній справі 2017 року: апеляція підтвердила 15 років ув’язнення за вбивство 17-річної випускниці у Вишнівці

06.08.2026
Втрачена бібліотека Тарновського: У центрі Тернополя знайшли таємну книгозбірню XVII століття
NEWS

У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

05.08.2026
Нові очільники обласних музеїв: Богдан Бутковський підписав п'ятирічні контракти з переможцями конкурсів
LIFESTYLE

Кадрові призначення в культурі: Тернопільський художній та Кременецький літературний музеї отримали нових керівників

04.08.2026
Заліщицький музей відвідала ексміністерка освіти Лілія Гриневич: особлива увага до постаті Осипа Маковея
NEWS

Візит Лілії Гриневич до Заліщицького краєзнавчого музею: ексміністерка зацікавилася спадщиною Осипа Маковея

04.08.2026
завантажити ще
Наступний допис
Микола Люшняк. Фото з мережі

Статки нардепа Миколи Люшняка від Буковеля до AUDI Q7

Іван Чайківський. Фото з мережі

120 земельних ділянок нардепа з Тернопільщини Івана Чайківського

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

Навчання в Європі: особистий досвід та можливості

Навчання в Європі: особистий досвід та можливості

10.08.2026
ЗУНУ та Оснабрюк: нова програма європеїзації права

ЗУНУ та Оснабрюк: нова програма європеїзації права

10.08.2026
У Тернополі провели олімпіаду з публічного управління

У Тернополі провели олімпіаду з публічного управління

10.08.2026
Спеціальна сесія ЄВІ 2026: реєстрація та умови участі

Спеціальна сесія ЄВІ 2026: реєстрація та умови участі

10.08.2026
Максим Лаврик: успіх українця на чемпіонаті світу в США

Максим Лаврик: успіх українця на чемпіонаті світу в США

10.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Сумна звістка: університет прощається з видатним діячем

    Втрата у ЗУНУ: університет сумує за видатним колегою

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі віднайшли унікальну книгозбірню XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Поселення в гуртожиток: графік для першокурсників ТНТУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День міста у Тернополі: програма заходів з 14 по 16 серпня

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.