• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 21 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернопільщину ворог б’є по вихідних (фото та відео наслідків)

Аналіз обидвох ракетних ударів по нашому краю

Опубліковано: 13 Червня, 2022
A A
Тернопільщину ворог б’є по вихідних (фото та відео наслідків)

За час повномасштабної війни рф проти України відомі два ракетних удари по Тернопільщині. Перший стався ще 3 квітня, у неділю. Другий 11 червня, у суботу. Які висновки зробили мешканці нашого краю, як працюють державні служби та куди може прилетіти наступного разу проаналізуємо у статті.

– Вчора ворог здійснив бомбардування міста Тернополя. Був перший “приліт”. Дякуємо нашим військовим, які попередили цей факт, знешкодили. Проте уламками зачепило об’єкт критичної інфраструктури. Тому він зараз у непридатному стані для використання. Все інше – це закрита інформація, – повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш під час брифінгу по результатам першого ракетного удару.

Також голова зазначив, що напередодні “прильоту” органи влади спрацювали по об’єкту належним чином. Як результат превентивних заходів: жертв не було, а вся робота ЗСУ, ДСНС та поліції по об’єкту потрапляння зводилася до документування факту обстрілу та прибирання уламків.

Мабуть, пронесло! – подумали тоді усі.

І Тернопільщина зажила звичним, хоча й дещо воєнним, життям. Це – коли, алкоголь після 21 подавати не можна, але якщо дуже попросити бармена – можна. Коли таксі після 23 не їздить, але якщо замовити – то подвійний тариф…

Та ось пройшли 2 місяці і вже Чортків на собі відчув любов сусіднього народу.

Голова Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш оприлюднив відео, на якому зафіксовані наслідки ракетного удару у Чорткові. «На відео п’ятиповерхові будинки, де під час обстрілу чотирма ракетами перебували мирні жителі з дітьми. Цілу ніч на місці події працювали ДСНС, поліція, сапери та інші служби», – написав він у телеграмі.

Відео за покликанням.

Так, цього разу удар був набагато потужніший. Не обійшлося без поранених. Загалом за медичною допомогою звернулися 23 особи: як цивільні, так і військові. Станом на вечір 12 червня ще десятеро громадян перебували у лікарнях.

 

 

Серед постраждалих – дівчинка 12 років з Харкова. Її сім’я, після початку повномасштабного вторгнення, переїхала на Тернопільщину.

Президент Володимир Зеленський увечері 12 червня заявив: “Після ракетного удару по Тернопільській області в лікарнях досі перебувають 10 людей. Не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу в цьому ударі, як і в абсолютній більшості інших російських ударів. Це терор, просто терор”.

 

 

Уже після обіду 12 червня у Чорткові відновлено електрику та газопостачання. Комунальники та працівники ДСНС допомагають людям з боротися з наслідками.

 

 

Що говорять військові експерти?

Зокрема Павло Лакійчук в інтерв’ю Gazeta.ua від 12 червня 2022 року зауважив, що росія збільшила присутність своїх ударних кораблів у Чорному морі.

“Вони мають однаковий набір ракет “Калібр” – на вісім штук. Саме з них б’ють по території України та за їх допомогою блокують судноплавство у Чорному морі”, – заявив експерт.

На що чекати мешканцям Тернопільщини?

 

 

У Тернополі та області ще досить і стратегічних, і військових об’єктів. Більшість із них побудовано ще за радянських часів, а отже – добре відомі ворогу. Що точно не слід робити: втрачати пильність. Не варто нехтувати сигналом тривоги. А вже коли удар відбувся – не слід наввипередки розміщувати фото та відео в мережі. Така безвідповідальність може вартувати життя!

Та й уже давно слід зрозуміти. В країні – війна. І вона може в будь-яку хвилину торкнутися кожного з нас.

 

Теми: Головнеракетний ударСПЕЦТЕМА: Війна з рфчортків

Перегляньте Також

«Орнамент єдності»: у центрі Тернополя понад 70 людей разом створили велетенську вишиванку на бруківці
LIFESTYLE

У Тернополі перехожі розфарбували середмістя традиційними візерунками

20.05.2026
Тернопільський водій САУ «Богдана» розповів про бої під вогнем FPV та порятунок побратимів
NEWS

За кермом вітчизняної «Богдани»: боєць тернопільської 44-ї бригади розповів про війну дронів та евакуацію поранених

20.05.2026
Сестри Ніколаєви з Тернополя підкорили міжнародний конкурс мистецтв
NEWS

Струни та флейта: юні тернополянки здобули два гран-прі на міжнародному фестивалі

15.05.2026
У Тернополі відбудеться «День кар’єри»: запрошують молодь
NEWS

«День кар’єри» у Тернополі: молодь може обрати свою професію

15.05.2026
Музика, гастрономія та відпочинок: програма “Фест молоко 2026”
LIFESTYLE

Клопотенко, крафт та благодійність: Тернопільщина готується до «Фест молоко 2026»

15.05.2026
Небезпека на кілька діб: масована повітряна атака росіян може бути тривалою
NEWS

Затяжна повітряна атака: ворожий удар може тривати понад добу — мешканців Тернополя закликають до пильності

13.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
Наркотики

Тікав від війни, аби зберігати наркотики на Тернопільщині?

На Тернопільщині зафіксували спалах африканської чуми

Коронавірус ще може показати нам свої вибрики восени: що кажуть лікарі

Свіжі публікації

«Орнамент єдності»: у центрі Тернополя понад 70 людей разом створили велетенську вишиванку на бруківці

У Тернополі перехожі розфарбували середмістя традиційними візерунками

20.05.2026
Інтеграція інноваційного досвіду Ізраїлю в науковий простір ЗУНУ: підсумки дипломатичного прийому

Нові вектори трансферу технологій: ЗУНУ інтегрує передовий інноваційний досвід Ізраїлю

20.05.2026
Тернопіль прийматиме 13-й «Чілдрен Кінофест»

Кіносвято для всієї родини: у червні в Тернополі стартує 13-й «Чілдрен Кінофест»

20.05.2026
Тернопільський водій САУ «Богдана» розповів про бої під вогнем FPV та порятунок побратимів

За кермом вітчизняної «Богдани»: боєць тернопільської 44-ї бригади розповів про війну дронів та евакуацію поранених

20.05.2026
У Тернополі відкрили набір волонтерів на «Наукові пікніки»

Набір до волонтерської команди відкрито: Тернопіль запрошує драйвових людей на «Наукові пікніки»

20.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • 24-річний вчитель із Тернополя отримав стипендію Президента України

    Молодому театральному педагогу з Тернополя призначено стипендію Президента України

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Повний перелік хвороб, які не дозволяють мобілізувати військовозобов’язаного

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Клопотенко, крафт та благодійність: Тернопільщина готується до «Фест молоко 2026»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув захисник з Тернополя Михайло Микусь

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.