• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 11 Червня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернопільський кордівець Андрій П’єцовий: “Осколки застрягли навіть в кобурі пістолета”

Опубліковано: 07 Серпня, 2023
A A
Тернопільський кордівець Андрій П’єцовий: “Осколки застрягли навіть в кобурі пістолета”

Поліцейський разом із побратимами відбивав атаки, знищував техніку армії рф, а також рятував людей на Бахмутському напрямку. Під час виконання одного з бойових завдань Андрій потрапив під російський обстріл та отримав важке поранення голови. Перебуваючи зараз на лікуванні, він планує повернутися в стрій, аби продовжувати гнати ворога з рідної землі. 

від смерті мене врятувало спорядження: осколки застрягли навіть в кобурі пістолета - тернопільський кордівець андрій п’єцовий

На захист цілісності України Андрій П’єцовий став у 2014 році. Андрій  пішов добровольцем в батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль». Їхній підрозділ виконував службові завдання на Луганщині. 

У 2016 році, коли  розпочався набір в патрульну поліцію, Андрій, не роздумуючи, подав документи та успішно пройшов всі етапи конкурсу. 

«Мені подобалася робота в патрульній поліції, але згодом я більше дізнався про  роботу спецпідрозділу КОРД. Стати одним із кордівців  стало моєю метою».

Невдовзі Андрій  з гордістю носив шеврон кордівця поліції Тернопільщини.  

З перших днів повномасштабного вторгнення кордівці Тернопільщини разом із  військовослужбовцями ЗСУ та Нацгвардії відбивали російську навалу на Київщині.  

від смерті мене врятувало спорядження: осколки застрягли навіть в кобурі пістолета - тернопільський кордівець андрій п’єцовий

«Загарбники нищили все на своєму шляху: міста, села. Розстрілювали мирних мешканців, розстрілювали цілі сім’ї. Понад усе хотілося помсти, вигнати ворога з нашої землі, захисти жінок, дітей від звірства окупантів».

Після звільнення Київської області спецпризначенців перебазували на бахмутський напрямок.  Тернопільські бійці почали виконували військові завдання з військовими: знищували ворожу техніку, затримували диверсійні групи, а також  рятували цивільних. 

«Під час одного відпрацювання ми побачили розтрощене вибухом авто, в ньому перебував закривавлений  чоловік. Дівчина-медик стояла біля пораненого, але через шоковий стан не могла надати допомогу. Ми з колегою  швидко оглянули потерпілого, звільнили дихальні шляхи, зупинили кровотечу. Впевнившись, що  критичних поранень немає, вирішили транспортувати  його до  госпіталю. Рятуючи чиєсь життя, ти сподіваєшся, що хтось також врятує і тебе».

Поліцейський згадує, що рятувати людей доводилося і від голоду, зокрема спецпризначенці віддавали цивільним свої сухпайки. Зазвичай це були люди літнього віку, які залишилися в прифронтових населених пунктах. При першій же можливості  поліцейські завозили їм додому продукти. 

Під час виконання одного із бойових завдань Андрій потрапив під російський обстріл. Отримав важке поранення голови. 

«Ми працювали на підсилення штурмових підрозділів ЗСУ. Рухалися  приватним сектором і в якийсь момент нас «засікли» ворожі дрони. Почався обстріл. Вибух пам’ятаю, а далі все, як в тумані. Дякую своїм хлопцям, які тягли мене під кулями в безпечне місце, а потім  відвезли в госпіталь». 

від смерті мене врятувало спорядження: осколки застрягли навіть в кобурі пістолета - тернопільський кордівець андрій п’єцовий

Досвідчені медики Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова провели операцію та замінили пораненому бійцю відсутню частину черепа титановим імплантом.

«Від смерті мене врятувало спорядження. Осколки застрягли навіть в кобурі пістолета. Мене спочатку відвезли до бахмутської лікарні, а згодом в Дніпро».

Попри  тривале лікування, Андрій  вже планує повернутися в стрій та повернутися на  передову. 

«Ніхто з нас не хоче, щоб наші діти бачили війну. Ми всі хочемо жити у вільній країні. Тому ми обов’язково переможемо».

Відділ комунікації  поліції Тернопільської області

Джерело: Національна поліція
Теми: боєцьГоловнеісторія особистостей

Перегляньте Також

Футбольні пристрасті у Тернополі: як підлітки змагалися за звання найкращої дворової команди
NEWS

У Тернополі відбувся турнір з дворового мініфутболу серед юнаків

10.06.2026
У Тернополі відкрився Центр розвитку дітей і сім’ї «ГАМА»
NEWS

Центр розвитку дітей і сім’ї «ГАМА» відкрився у Тернополі

10.06.2026
Масштабна схема на Тернопільській митниці: підприємство занизило вартість майже 2 тисяч мотоциклів на 61 млн грн
NEWS

Тернопільська митниця виявила порушення при ввезенні транспорту на понад 61 млн гривень

10.06.2026
100-річну бруківку демонтують: у Теребовлі стартувала реконструкція мосту на М-19
NEWS

У Теребовлі стартувала реконструкція мосту на М-19: демонтують 100-річну бруківку

10.06.2026
Тернопільські веслувальники завоювали чотири медалі на чемпіонаті України у Вінниці
NEWS

Спортсмени з Тернополя успішно виступили на чемпіонаті України з веслувального марафону

09.06.2026
Творчість заради безпеки: на Тернопільщині визначили переможців дитячого конкурсу ДСНС
LIFESTYLE

Творчість, що навчає безпеки: на Тернопільщині обрали найкращі дитячі роботи

09.06.2026
завантажити ще
Наступний допис
Чому тисячолітній квас став популярним напоєм українців

Коли надворі +30° С: який напій є справжнім переможцем спраги

Ідеальний тортик на весілля чи день народження – пекарня Файного міста врахує всі ваші побажання

Ідеальний тортик на весілля чи день народження - пекарня Файного міста врахує всі ваші побажання

Свіжі публікації

Вибір професії разом із DECIDE: ТНПУ став співорганізатором масштабного кар'єрного форуму в Тернополі

ТНПУ став співорганізатором Форуму успішних профорієнтаційних практик у Тернополі

11.06.2026
Футбольні пристрасті у Тернополі: як підлітки змагалися за звання найкращої дворової команди

У Тернополі відбувся турнір з дворового мініфутболу серед юнаків

10.06.2026
Тернополян кличуть на масштабне безкоштовне дитяче свято

БФ «Подоляни» запрошує тернополян на велике дитяче свято з нагоди свого дня народження

10.06.2026
У Тернополі відкрився Центр розвитку дітей і сім’ї «ГАМА»

Центр розвитку дітей і сім’ї «ГАМА» відкрився у Тернополі

10.06.2026
У Тернополі показали хід будівництва ЖК «Беверлі Хіллз deluxe»

«Креатор-Буд» показав хід будівництва котеджного містечка «Беверлі Хіллз deluxe» у Тернополі

10.06.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Студент ТНТУ Юрій Дудар завоював «бронзу» на чемпіонаті України з регбі-ліг

    Успіх на всеукраїнському рівні: студент ТНТУ став бронзовим призером чемпіонату України з регбі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Вікно відкрилось для тернопільських митців

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Засідання Бюро кар’єри в ТНПУ за участю заслуженого вчителя України Руслана Шаламова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Пільги на проїзд у Тернополі буде збережено

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Від волонтерства до системних змін: у Тернополі стартувала Соціально-освітня волонтерська академія «СОВА»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.