• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 13 Вересня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернополянка на 61-річному авто взяла участь у перегонах в Монте-Карло

Опубліковано: 08 Лютого, 2022
A A
перегони на авто

Майже тисячу кілометрів проїхав український екіпаж під часу міжнародних перегонів у Монте-Карло. Їхали на Запорожці 1960 року випуску. Тернополянка Ольга Данченко була в технічній службі.

Жінка каже, екіпаж змагався в категорії класичних раллі. Призових місць у цій категорії немає. Основним завданням було доїхати до фінішу, каже Ольга. За правилами перегонів, команда мала змагатися лише на автомобілі виробництва власної країни, пише Суспільне.

“Машина моя, вона в нас з 2008 року по випадковості опинилася. Людина хотіла її реставрувати, але не мала можливості. Вона стояла дуже довго. З тої машини, яка нам дісталася, залишився лише номер кузова і документи. Все повністю перероблено. Це робив наш штурман Ігор. Він готував машину до раллі. Зайняло це два місяці. Була інша машина, горбатий запорожець, якого ми презентували, власники відмовилися. Він був в неналежному стані. Ми вирішили, що не доїдемо”.

У категорії класичних раллі змагалися екіпажі з 30 країн світу. Про це розповів пілот екіпажу Павло Данченко. За його словами, стартували учасники 31 січня у французькому місті Валанс. А фінішували 2 лютого у Монте-Карло. Маршрут пролягав через гори. Найвища точка – на висоті майже 1500 метрів над рівнем моря, каже Павло Данченко. Загалом, на горбатому запорожці український екіпаж проїхав 1000 кілометрів.

“В Італії нас запросили на швидкісний трек. Ми її тестували. Вона зупинилася тільки від того, що закінчився бензин. Ігор каже, що ми її трішки жаліли. Я там давав трохи газу. На диво ми приємно здивовані, що ця машинка витримала таку дистанцію”, – каже Данченко.

За словами Павла Данченка, такі змагання Автомобільний клуб Монако проводить 111 років. Цього року, вперше за історію цих змагань між ретро автомобілями, шість українських екіпажів отримали ліцензію на участь. У перегонах брали участь екіпажі з Києва, Львова, Тернополя, Чернівців і Запоріжжя. Чотири з шести українських екіпажів фінішували, два – зійшли з дистанції на гірській трасі, каже Павло Данченко.

Теми: Монте-Карлоперегони

Перегляньте Також

Жінка випала з салону автомобіля під час руху
Кримінал

Поліціянти розшукали і притягли до відповідальності молодиків, котрі влаштували перегони у центрі Тернополя

27.07.2023
росія дає задню, але дуже повільно
NEWS

росія дає задню, але дуже повільно

05.09.2022
перегони
Суспільство

Тернополянин представить Україну на одній із найпрестижніших гонок світу

15.01.2021
завантажити ще
Наступний допис

На Тернопільщині відбудеться лижний чемпіонат

вуличне радіо

«Вуличне радіо» – впровадження системи сповіщення у різних містах України

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Повідомили про загибель трьох військових

    Повідомили про загибель трьох військових на Тернопільщині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Як засновник медцентру у Тернополі віз важкого пацієнта через два кордони

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У ДТП загинули відомі лікарі Мариновські з Борщівщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув захисник Володимир Сеник з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув захисник Андрій Шумада з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Нащадку Андрея Шептицького вручили відзнаку

Нащадку Митрополита Андрея Шептицького вручили відзнаку Тернопільської обласної ради

13.09.2025
У Збаражі до відкриття готується завод

У Збаражі до відкриття готується завод з виготовлення бляшаної тари

13.09.2025
Два покоління танкістів

Історія про два покоління танкістів

13.09.2025
Олександра Черевата стала чемпіонкою України з боксу

Тернополянка Олександра Черевата стала чемпіонкою України з боксу серед юніорів

13.09.2025
Шістьом захисникам присвоєно звання Почесний громадянин Тернополя

Шістьом загиблим захисникам України посмертно присвоєно звання Почесний громадянин міста Тернополя

13.09.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.