• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 30 Серпня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Тернополяни їздять “зайцем” навіть під час війни

Контролерами виявлено 173 порушення, здійснені пасажирами у громадському транспорті Тернополя

Опубліковано: 02 Липня, 2022
A A
Тернополяни їздять “зайцем” навіть під час війни

Контролери КП «Тернопільелектротранс» спільно з інспекторами муніципальної інспекції продовжують здійснювати посилений контроль за оплатою пасажирами проїзду в громадському транспорті Тернополя, зокрема, в частині відповідальності за безквитковий проїзд.

Так, впродовж червня контролерами було здійснено 1646 щоденних перевірок у пасажирському громадському транспорті, близько 1000 з яких – в автобусах комунальної та приватної власності.

За цей період виявлено 173 порушення, здійснені пасажирами у міському громадському транспорті.

З громадянами, котрі намагалися сплатити за проїзд готівкою, було проведено роз’яснювальну роботу щодо оплати проїзду банківськими картками, неперсоніфікованими електронними проїзними квитками або «Соціальною картою тернополянина». В ході перевірки виявлено також пасажирів, котрі оплачували проїзд не власними персоніфікованими електронними квитками, такі картки вилучені. Загалом контролерами оштрафовано 39 пасажирів.

Звертаємо увагу, що контроль оплати проїзду пасажирами у громадському транспорті Тернополя здійснюватиметься й надалі.

Контрольною службою постійно змінюється конфігурація та місця проведення перевірок, що дозволяє охопити при перевірках усі маршрути громадського траснспорту.

Джерело: Тернопільська міська рада
Теми: Головнегромадський транспортпроїзд

Перегляньте Також

Сергій Надал відвідав передову та вручив нагороди бійцям 105-ї бригади ТрО до Дня Незалежності та Дня Тернополя
NEWS

Сергій Надал на фронті нагородив бійців тернопільської 105-ї бригади ТрО

27.08.2026
Відновлення після ракетного удару: у Тернополі повторно шукають підрядника для ремонту будинку на вулиці 15 Квітня
NEWS

У Тернополі оголосили повторний тендер на відновлення будинку на вулиці 15 Квітня за 14,9 млн грн

26.08.2026
Марка «Лелека. Воля» передана до ЗУНУ: історія символу надії
NEWS

Унікальна марка «Лелека. Воля» відтепер у ЗУНУ

26.08.2026
Сергій Зюбаненко та спецпризначенці КОРД привітали з 14-річчям доньку загиблого поліцейського Олександра Вінічука
LIFESTYLE

«Пам’ятаємо та підтримуємо»: поліція Тернопільщини привітала з 14-річчям доньку полеглого бійця КОРДу

22.08.2026
«Сила та Воля»: у Теребовлі відбулися ветеранські спортивні змагання
NEWS

Спорт як спосіб реабілітації: у Теребовлі пройшли ветеранські змагання «Сила та Воля»

22.08.2026
Таємниці втраченого Тернополя: зруйнований виадук і річка Рудка під міськими бруківками
LIFESTYLE

Підземна річка та втрачений віадук: таємниця зруйнованого мосту Тернополя

21.08.2026
завантажити ще
Наступний допис
Яким стане тернопільський Старий парк: фото проектів

Яким стане тернопільський Старий парк: фото проектів

Нове перехоплення СБУ: звірства окупантів

Нове перехоплення СБУ: звірства окупантів

Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля Лимонад ТернОпілля

Свіжі публікації

«На щиті» Герої Тернопільщини

«Ми маємо пам’ятати про кожного»: у Тернополі презентували книгу про захисників

29.08.2026
Євгеній Хмара

«Новий міністр оборони хоче перемогти — і має бачення, як це зробити»: The National Interest про Євгенія Хмару

29.08.2026
Стіл пам’яті: як вшановують героїв у Тернополі

Стіл пам’яті: як вшановують героїв у Тернополі

29.08.2026
Вчена рада ЗУНУ: старт нового навчального року

Вчена рада ЗУНУ: старт нового навчального року

28.08.2026
Урочисте засідання в ТНМУ: нагороди, дипломи та плани на рік

У ТНМУ підбили підсумки року та відзначили кращих фахівців

28.08.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • На вулиці Леся Курбаса у Тернополі виник конфлікт навколо авто ТЦК

    Інцидент на вулиці Леся Курбаса: у Тернополі близько 30 людей заблокували та пошкодили автомобіль ТЦК (відео)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • День Незалежності України: привітання для студентів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Підземна річка та втрачений віадук: таємниця зруйнованого мосту Тернополя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Пам’ятаємо та підтримуємо»: поліція Тернопільщини привітала з 14-річчям доньку полеглого бійця КОРДу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Викладачка ТНПУ пройшла стажування у Франції

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.