• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 26 Жовтня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

У лікарні від коронавірусу помер 20-річний юнак, якому збирали кошти на лікування

Опубліковано: 06 Листопада, 2021
A A
помер від коронавірусу

В одній із тернопільських лікарень від коронавірусу помер 20-річний Любомир Джереленко. Хлопець ще мав діагностовану анаеробну інфекцію – флегмону та загальний сепсис. Останні дні юнак перебував в медикаментозному сні, а гроші на його лікування збирали по всій Тернопільщині.

Про смерть хлопця стало відомо після повідомлення Вишнівецької територіальної громади. «На жаль, попри всі намагання лікарів та молитви родини і всіх небайдужих, врятувати життя Любомира Джереленка не вдалось. Юнак помер. Висловлюємо щирі співчуття родині Любомира», – написали на сторінці громади.

У громадах Вишнівця та Тернополя кілька днів назад оголошували збір коштів на лікування хлопця. Медикам довелося юнака ввести у медикаментозну кому, адже попередньо у нього було діагностовано сепсис та анаеробну флегмону.

Як повідомили ZAXID.NET знайомі родини, хлопець спочатку захворів на ангіну, його довго лікували в кількох лікарнях Кременецького району, а коли юнак отримав ускладнення, його доправили до лікарні в Тернопіль. Тоді медики діагностували у Любомира Джереленка анаеробну флегмону в горлі та загальний сепсис. На додачу до всіх хвороб ще приєднався коронавірус.

Батьки хлопця терміново збирали кошти на дороговартісне лікування. Але за два дні Любомир помер, так і не прийшовши до тями.

Проте, що одним із ускладнень для хлопця став коронавірус підтвердила ZAXID.NET і директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко. «Нам відомо про факт смерті 20-річного хлопця. На жаль, коронавірус став додатковим навантаженням для молодого організму і забрав життя. В статистиці померлих за добу, 4 листопада, даних цього юнака ще не має. Адже показники подавалися після 18:00 і тому за 5 листопада вони вже внесені», – додає Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, що в жовтні на Тернопільщині від коронавірусу померла тримісячна дівчинка. Сталося це в селі Андруга Кременецького району. Дитина померла вдома, за два дні до того, 14 жовтня, батьки привозили дитину до приймального відділення Кременецької райлікарні. Однак медик не побачив симптомів в дитини, які б могли насторожити. І порадив звернутися до сімейної лікарки на наступний день. Однак, батьки цього не зробили.

Теми: збирали коштикоронавіруслікувалиЛюбомирпомер

Перегляньте Також

У Козові попрощалися із Віталієм Саніцьким
NEWS

У Козові попрощалися із захисником Віталієм Саніцьким

25.10.2025
Тіло чоловіка виявили на території автомийки
NEWS

Тіло чоловіка виявили на території автомийки у Зборові

22.10.2025
Відійшов у засвіти аграрій Володимир Коваль
NEWS

Відійшов у засвіти відомий тернопільський аграрій Володимир Коваль

20.10.2025
Тернопільщина втратила чотирьох захисників
NEWS

У Тернополі під час лікування помер захисник Петро Криницький

19.10.2025
Відійшов у засвіти волонтер Володимир Блажченко
NEWS

Відійшов у засвіти волонтер Володимир Блажченко зі Зборівщини

12.10.2025
На Харківщині помер прикордонник Андрій Оверко
NEWS

На Харківщині помер прикордонник Андрій Оверко зі Збаражчини

07.10.2025
завантажити ще
Наступний допис
рана

Чоловіка із множинними ножовими пораненнями рятували медики “швидкої”

Серед українських політиків тернополяни найбільше довіряють Притулі, серед місцевих - Надалу

Серед українських політиків тернополяни найбільше довіряють Притулі, серед місцевих - Надалу

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • На фронті загинули два захисники

    На фронті загинули два захисники з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув захисник Сергій Зиско з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Чорткові загорілася популярна піцерія Mario

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі під час лікування помер захисник Петро Криницький

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі спалахнув студентський гуртожиток ЗУНУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Тернопільщина втратила чотирьох захисників

Найближчими днями Тернопільщина втратила чотирьох захисників

25.10.2025
Леонія Глушкова відзначила столітній ювілей

Леонія Глушкова з Чортківщини відзначила столітній ювілей

25.10.2025
У Чорткові відбулась акція на підтримку зниклих безвісти

У Чорткові відбулась акція на підтримку зниклих безвісти захисників

25.10.2025
Учні закладів освіти бігли Шкільну Озеряну

Учні тернопільських закладів освіти бігли Шкільну Озеряну – 2025

25.10.2025
Історія захисника з позивним Вітер

Історія захисника з позивним Вітер із Тернопільщини

25.10.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.