• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 17 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

«УДАР Віталія Кличка» на Тернопільщині щотижня проводитиме військові вишколи

Опубліковано: 22 Лютого, 2022
A A
Тернопільська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» щотижня організовує військові вишколи для усіх охочих жителів краю.
 
Теоретичні та практичні навчання відбуваються на полігоні. Учасникам розповідають та показують, як поводитися зі зброєю і захищати себе у випадку повномасштабного вторгнення країни-агресора.
– Обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організовує такі заходи для того, щоб громадяни навчилися поводитися з вогнепальною зброєю, вміли захищати свій дім. Я вважаю, що зараз кожен, хто відчуває тривогу і розуміє, що ми маємо бути об’єднані, повинен відвідувати такі вишколи. Зрозуміло, що не кожен має військову, мисливську зброю, але пройти відповідний інструктаж зобов’язаний кожен, аби в тяжку годину захистити свою домівку, свою сім’ю, свою рідну державу, – зазначив член виконавчого комітету Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський.
 
Командир роти територіальної оборони Євген Шамрай щотижня проводить навчання для людей, які не вміють користуватися зброєю.
– Навчаємо, як правильно поводитись зі зброєю, яка є в доступі у людей. Більшість громадян для захисту своєї оселі купляють таку зброю. На цих заняттях ми даємо основне. Перше – це правила поводження зі зброєю, правила безпеки: куди направляти, як заряджати, як прицілюватись, стійка під час стрільби, як застосовувати зброю відповідально, – розповів  командир роти контрдиверсійної діяльності бригади Територіальної оборони м. Тернопіль Євген Шамрай.
 
Пані Ірина з чоловіком виховує шістьох дітей. На вишкіл приїхала із Шумського району.
– Подумала, як, не дай Боже, почнеться війна і чоловіків заберуть захищати велику Батьківщину, а ми як жінки в тилах будем змушені захищати наше маленьке, – каже багатодітна мати Ірина Левченко.
 
Жінка вперше була на військовому вишколі. Вона поділилася, що відчуття тривоги, яке турбувало останнім часом, зникло після навчань.
– Бувало таке, що днів чотири не спала вночі і думала: Боже, шестеро дітей, почнеться війна, їх годувати, їх якось захищати, страшно. Я пробую, я вчусь, я надалі буду їздити вчитись. Але от якась ситуація важка – і я знаю, що зможу тримати зброю в руках, знаю, яку кнопку натиснути, де ввімкнути, – додала Ірина Левченко.
 
У парії «УДАР Віталія Кличка» планують проводити такі вишколи щотижня. Також організовуватимуть навчання з надання першої невідкладної допомоги. Стежте за анонсами на офіційних сторінках партії у соцмережах.
Теми: Вишкілвійськово-патріотичнийкличконавчанняоборонапартіяполігонУДАР

Перегляньте Також

Курс із блогерства для підлітків з інвалідністю
NEWS

В Україні запускають курс із блогерства для підлітків з інвалідністю

16.08.2025
Мрієте про власний подкаст
LIFESTYLE

Мрієте про власний подкаст, але не знаєте з чого почати?

07.08.2025
Міжнародне стажування у сфері STEM
NEWS

INNOVATE & CONNECT: міжнародне стажування у сфері STEM, комунікацій та інклюзії

03.08.2025
Асоціація жінок України організувала ґрунтовний тренінг
NEWS

Асоціація жінок України у Тернополі організувала ґрунтовний тренінг з управління проєктами

24.07.2025
Які громади можуть втратити свої школи
NEWS

Які громади поблизу Тернополя можуть втратити свої школи вже з 1 вересня

10.07.2025
Перший етап гри «Сокіл» (Джура)
NEWS

У Заліщицькій громаді відбувся перший етап гри «Сокіл» (Джура)

24.05.2025
завантажити ще
Наступний допис

Підвали зі зручностями: у Тернополі жителі будинку підготувалися до надзвичайної ситуації

Гуртківці з Тернопільщини зайняли призове місце на змаганнях зі спортивного туризму

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • День міста Тернопіль відзначить благодійним концертом

    День міста Тернопіль відзначить благодійним концертом на підтримку ЗСУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На війні загинув захисник Олег Дубина з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Під час лікування помер військовий 42 бригади Ярослав Куриляк з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув захисник Андрій Кухаревич з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув офіцер з Тернопільщини Андрій Дущак

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Штормове попередження оголосили на Тернопільщині

На Тернопільщині оголосили штормове попередження

17.08.2025

Історія пресофіцерки Надії з позивним Меркель із Тернопільщини

17.08.2025
Олексій Кайда отримав на фронті орден За мужність

Екс-голова Тернопільської облради Олексій Кайда отримав на фронті орден За мужність

17.08.2025
На фронті загинув захисник Дмитро Соботяк

На фронті загинув випускник Чортківського ліцею захисник Дмитро Соботяк

17.08.2025
Бендера вийшов на поле стадіону імені Шухевича

У Тернополі Іван Бендера вийшов на поле стадіону імені Романа Шухевича

17.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.