Після доповіді начальника поліції до багатьох працівників ТЦК викликали швидку: на Тернопільщині діє масова корупційна схема у військкоматах. З таким заголовком вийшов матеріал на “Тернополянах” сьогодні.
“Тернополянам” розповіли, як розгорталися сьогодні події у стінах та під Тернопільською ОВА, чому завітав КОРД, а також після чого відбуваються масові обшуки по області.
Доповідь начальника ГУ НП
Від людей, які були присутні на засіданні ради оборони Тернопільщини, стало відомо, що з самого початку свою доповідь розпочав начальник ГУ НП у Тернопільській області – Сергій Зюбаненко.
Також видання стверджує, що Зюбаненко виступив з різкою критикою щодо наявних та викритих корупційний схем роботи органів ТЦК та СП на Тернопільщині.
Скандальні відеоматеріали
Більше того, начальник поліції Тернопільщини прийшов підготовлений на засідання та продемонстрував усім присутнім відео матеріал з нарізками розмов і коупційних діянь, які здійснюють працівники ТЦК, окремі з них були також при цьому присутні у залі.
Після відео деяким працівникам військкоматів стало погано, довелося викликати швидку.
Найбільше поки що дісталося саме борщівському воєнкому, адже коли він вийшов з приміщення ТОВА, йому одразу вручили підозру у трьох стаття ККУ – одна з них – незаконне збагачення.
Зараз триває обшук його машини на іноземних номерах біля стін ОВА, яку скоріш за все купили за волонтерські гроші та навіть не розмитнили – машина до речі новенька та недешева і в хорошому стані – позашляховик марки “Фольцваген”.
Чекаємо офіційної інформації та триматимемо в курсі подій наших читачів.
Прокоментуйте