• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 26 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

«Відбій кар’єрної тривоги» прозвучав для 2 тисяч учнів та учениць Тернопільщини

Опубліковано: 01 Червня, 2023
A A
«Відбій кар’єрної тривоги» прозвучав для 2 тисяч учнів та учениць Тернопільщини

«За статистикою понад 50% українців працюють не за фахом, тому свідомий вибір майбутньої професії для учнів старших класів є наразі найактуальнішим питанням. Це впливає на визначення подальшої траєкторії навчання та першого робочого місця, а в майбутньому і на кар’єру загалом» — говорить начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Саме тому, на базі Освітнього Хабу Тернопільщини відбувся профорієнтаційний проєкт «Відбій кар’єрної тривоги!», в рамках якого 675 учнів успішно завершили однойменний мультимедійний  SCORM-курс з вибору професії без гендерних стереотипів.

Цей електронний курс включає в себе 5 онлайн уроків, які зроблено у міжнародному інтерактивному форматі «SCORM» (Shareable Content Object Reference Model), що дає змогу контролювати знання користувачів і користувачок та утримувати їхню увагу за рахунок сторітелінгу, гейміфікації, інтерактивних вправ та тестів протягом усього уроку.  

Онлайн-курс покликаний сприяти вибору омріяної професії, уникаючи гендерних бар’єрів і традиційних уявлень, та доступний не лише старшокласницям і старшокласникам, а й усім охочим.

«Також у закладах освіти області відбулись практичні профорієнтаційні тренінги, які відвідали понад 1 000 учнів та учениць 8-11 класів Тернопільської області» – розповідає координаторка Мережі Українських Освітніх Хабів, виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.  

Учнівська молодь мала змогу пройти профорієнтаційне тестування на основі штучного інтелекту, яке допомагає підліткам визначити власну схильність до різних сфер професійної діяльності, дізнатися про нові, актуальні та перспективні професії та зрозуміти, наскільки успішним буде вибір обраного ними фаху у майбутньому. Профорієнтаційне тестування пройшли 564 особи.  

«Унікальність цього проєкту у тому, що учні не просто ознайомилися з актуальними професіями, але й краще зрозуміли свої інтереси та здібності, виокремили ті сфери діяльності, в яких найбільше зможуть розкрити свій потенціал – пояснює координаторка Освітнього Хабу Тернопільщини Ірина Яремчук.

Проєкт «Відбій кар’єрної тривоги!» реалізується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Офісом Віцепрем᾿єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції.

Мережа Українських Освітніх Хабів ініційована Міністерством освіти і науки України з метою реалізації концепції Навчання Впродовж Життя (Life Long Learning) та включає в себе уже 21 Освітній Хаб (10 – в Україні та 11 – у країнах ЄС та Великій Британії).

Даний проєкт увійшов до переліку пріоритетних проєктів у сфері освіти під час воєнних дій, які розв’язала рф на території України.    

Теми: випускникиГоловнеосвітапроект

Перегляньте Також

ТНТУ залучив ліцеїстів «Української гімназії» до масштабного проєкту «Наука у партнерстві»
NEWS

Інтеграція школи та вищої освіти: ТНТУ презентував результати триетапного проєкту «Наука у партнерстві»

26.05.2026
Євген Клопотенко стане хедлайнером «Фест Молоко 2026» на Тернопільщині
LIFESTYLE

Гастрономічна сенсація під Тернополем: Євген Клопотенко готуватиме екстравагантні молочні страви в «Агроленді»

25.05.2026
Український Тернопіль і канадська Міссісога - відтепер міста-побратими
NEWS

Український Тернопіль і канадська Міссісога – відтепер міста-побратими

25.05.2026
Росіяни не довіряють президенту та його політичному курсу
NEWS

Росіяни не довіряють президенту та його політичному курсу

25.05.2026
Науковий бум у Тернополі: на Театральному майдані розгорнули 50 лабораторій просто неба
NEWS

Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

24.05.2026
Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України
NEWS

Президент України нагородив відзнакою військового з Гусятинщини Василя Кондрата

23.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
Волонтери з Тернополя передали продукти військовим, переселенцям і жителям Донеччини

Волонтери з Тернополя передали продукти військовим, переселенцям і жителям Донеччини

Тернопільський обласний краєзнавчий музей є одним з найкращих в Україні! – голова облради Михайло Головко

Тернопільський обласний краєзнавчий музей є одним з найкращих в Україні! – голова облради Михайло Головко

Свіжі публікації

Нерухомість Тернополя у розстрочку: як інвестувати у квартиру біля озера під 3% річних

Іпотека від 3%: як тернополянам придбати омріяну квартиру біля озера за державною програмою

26.05.2026
Тарифне ралі в Україні: Київщина підняла ціни на проїзд на 50%, а столиця готується до квитків по 30 гривень

Колапс перевізників: приміські маршрути Київщини злетіли в ціні, а міста готують нову хвилю здорожчання

26.05.2026
ТНТУ залучив ліцеїстів «Української гімназії» до масштабного проєкту «Наука у партнерстві»

Інтеграція школи та вищої освіти: ТНТУ презентував результати триетапного проєкту «Наука у партнерстві»

26.05.2026
Олена Підгрушна

«Жінка, яка мотивує!»: зустріч з легендарною Оленою Підгрушною у Тернополі

26.05.2026
У ТНПУ ветеран Артем Комісарчук поділився історією виживання

Сила духу та повага до досвіду: ветеран Артем Комісарчук зустрівся зі студентами ТНПУ

25.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Співачка з Тернопільщини Віта Грицак втретє отримала Президентську стипендію

    Президент України призначив стипендію молодій співачці з Тернопільщини Віті Грицак

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі перехожі розфарбували середмістя традиційними візерунками

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • ТНПУ оцифрує унікальні кириличні рукописи та стародруки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.