• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Вівторок, 30 Червня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Волонтер з Тернополя повернувся із своєї третьої благодійної подорожі

Опубліковано: 15 Жовтня, 2024
A A
Сергій Цитриков

Сергій Цитриков

Волонтер з Тернополя Сергій Цитриков повернувся із своєї третьої благодійної подорожі на кріслі колісному. Таким чином він завершив свій проєкт “Тисяча кілометрів на кріслі колісному”. За всі три етапи він зібрав 800 тисяч гривень на дрони для ЗСУ. Про це чоловік телефоном розповів Суспільному.

Пряма мова

“Третій етап мого марафону розпочався 23 вересня і закінчився 9 жовтня. Це наразі наймасштабніша подорож. Перша була на п’ять локацій, друга на дев’ять. А цього разу я відвідав п’ятнадцять населених пунктів. Цього разу не лише на Тернопільщині, але і на Хмельниччині”, — сказав волонтер.

Цього разу Сергій Цитриков подорожував південно-східною частиною Тернопільської області. Проїхав через Скалат, Гримайлів, Теребовлю, Хоростків, Копичинці, Чортків, Товсте, Заліщики, Борщів, Скалу-Подільську і Гусятин. Далі він вирушив у Сатанів, Війтівці і Волочиськ, що на Хмельниччині. Через Підволочиськ волонтер повернувся до Тернополя.

“Цей етап виявився затяжним. І через довжину маршруту, і через погодні умови. В деяких локаціях доводилося тричі залишатися на ночівлю через погоду. Бували дні, коли дощ лив так сильно, що я взагалі не міг виходити на вулицю. Також я коригував маршрут під час подорожі і в ньому з’являлися нові населені пункти”, — розповів чоловік.

Зібрав 410 тисяч гривень

Таким чином, сказав Сергій Цитриков, проїхав 600 кілометрів і зібрав 410 тисяч гривень на дрони для українських захисників:

“Цей етап виявився найефективнішим. Для порівняння, під час двох попередніх подорожей я зібрав разом 390 тисяч гривень. У підсумку проїхав навіть більше ніж планував: не 1 000, а 1 300 кілометрів”.

Сергій Цитриков їздить на кріслі колісному відтоді, як у 2017 році травмував хребет на виробництві. Першу благодійну поїзку чоловік влаштував у травні 2024 року. Тоді він проїхав 300 кілометрів північною частиною області.

Під час другого етапу волонтер поїхав на захід Тернопільщини і подолав 400 кілометрів. На зібрані гроші чоловік купує деталі для безпілотників, які виготовляє самостійно. За його словами, збиратиме кошти для захисників і далі.

Теми: волонтерволонтериГоловне

Перегляньте Також

У ЗУНУ відкрили меморіальну стелу «Літопис мужності» на честь 120 полеглих Героїв
NEWS

Навічно в строю: у Західноукраїнському національному університеті відкрили стелу пам’яті Героїв університетської спільноти

29.06.2026
Підсумки сесії та підготовка до осені: у ТНПУ проаналізували успішність студентів за рік (Лідери факультетів)
NEWS

Навчальний рік 2025–2026 позаду: у ТНПУ озвучили результати сесії та назвали найкращий факультет

29.06.2026
З фільму про тернопільського генія Івана Марчука вирізали самого Марчука: навколо стрічки спалахнув гучний скандал через адвокатів
LIFESTYLE

Без Марчука про Марчука: через адвокатські претензії з унікального біографічного фільму вирізали кадри з легендарним тернополянином

28.06.2026
У Тернополі сьогодні вручатимуть дипломи випускникам Мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької
LIFESTYLE

У Тернополі сьогодні вручатимуть дипломи випускникам Мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької

28.06.2026
Тернопільська важкоатлетка Софія Дацюк виборола титул чемпіонки Європи
NEWS

Тернополянка Софія Дацюк стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

27.06.2026
Випускники міських шкіл масово здобувають 200 балів на НМТ
NEWS

Здобули 200 балів на НМТ: успіхи випускників тернопільських шкіл

27.06.2026
завантажити ще
Наступний допис
Фото ТО ТЦК СП

Українська платформа для відеоаналізу Vezha на службі ЗСУ

Фото ДСНС

Тернопільщину вночі атакували шахеди

Свіжі публікації

У ЗУНУ відкрили меморіальну стелу «Літопис мужності» на честь 120 полеглих Героїв

Навічно в строю: у Західноукраїнському національному університеті відкрили стелу пам’яті Героїв університетської спільноти

29.06.2026

Освіта в ЗУНУ

29.06.2026

Інновації в медицині: підсумки конференції SESAM 2026

29.06.2026

Підтримка родин захисників у ЗУНУ: психологічна допомога

29.06.2026

Наукова школа Галини Радчук: інновації в психології

29.06.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Учитель року-2026: імена переможців обласного етапу

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Здобули 200 балів на НМТ: успіхи випускників тернопільських шкіл

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Студентка з Тернополя здобула подвійний диплом у Німеччині

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопіль – соціально-відповідальне місто, яке при зміні тарифу на воду запровадило компенсацію з міського бюджету

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Без Марчука про Марчука: через адвокатські претензії з унікального біографічного фільму вирізали кадри з легендарним тернополянином

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.