• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 12 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Викладач з Тернополя став лауреатом державної премії

Опубліковано: 01 Січня, 2021
A A
Виклаладач конкурсу
Викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського Віталій Крилюк напередодні Нового року став лауреатом державної премії в галузі науки і техніки 2020 року.

Відповідний указ (Указ Президента України №608/2020) нещодавно було оприлюднено на сайті Президента України. Віталій Крилюк також є доктором медичних наук, завідувачем відділу державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України».

Високу нагороду Віталій Омелянович отримав за роботу «Медицина катастроф в умовах бойових дій». У ній надано обґрунтування концептуальних підходів удосконалення організаційної та функціональної моделі, принципів та методів функціонування служби медицини катастроф в умовах ведення перманентних бойових дій на теренах Донецької та Луганської областей.

На основі аналізу національних особливостей обґрунтовано та впроваджено оновлені протоколи надання екстреної медичної допомоги, які базуються на принципах доказової медицини та орієнтовані на світові стандарти.

В умовах ведення гібридної війни удосконалені механізми військово-цивільного співробітництва в єдиній державній системі цивільного захисту, що суттєво впливає на національну безпеку та оборону України.

У результаті реалізації заходів спрямованих на оптимізацію ДСМ, за рахунок поліпшення охоплення навчанням із надання першої допомоги та підвищення рівня професіоналізму медичного персоналу, досягнуте зменшення показників смертності при наданні екстреної медичної допомоги в НС на 5-10%.

Вітаємо Віталія Омеляновича з присудженням високої нагороди. Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо університету та України.

 

 

Теми: викладачдержавна преміяекстреннанагородаТНМУуніверситет

Перегляньте Також

Суспільство

У ТНМУ вшанували пам’ять загиблих медиків

10.07.2026
Освіта

ТНМУ та медзаклад МВС підписали угоду про співпрацю

09.07.2026
Освіта

ТНМУ утримує лідерство в рейтингу медичних вишів України

09.07.2026
Освіта

Випускний у ТНМУ: фармацевти отримали дипломи магістрів

07.07.2026
Освіта

Випуск іноземних студентів у ТНМУ: нові лікарі світу

06.07.2026
Випускники ТНМУ 2026: урочисте вручення дипломів
NEWS

Випуск медичного факультету ТНМУ 2026: нове покоління лікарів

06.07.2026
завантажити ще
Наступний допис

Українська пивоварня планує експорт пива у Африку

спортивні

У Тернополі представили ексклюзивний календар на 2021 рік «Тернопіль спортивний: нестримні та стильні»

Свіжі публікації

Новий-старий Руслан Заброцький очолюватиме школу №18 ще шість років

Стабільність та досвід: Руслан Заброцький переміг у конкурсі та залишається директором Тернопільської школи №18

11.07.2026
Підсумки НМТ-2026: скільки абітурієнтів отримали 200 балів

Результати НМТ-2026: успіхи випускників Тернопільщини

11.07.2026

МОН шукає тренерів для профільної середньої освіти

10.07.2026
МВС РФ запровадило «антимітингові» правила у чергах на АЗС

Кремль запровадив жорсткі поліцейські обмеження для водіїв через паливну кризу

10.07.2026
теплокровні

Тернопільщина долучається до донорського руху: до регіону завітає хаб «Теплокровні»

10.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Фінал гучної справи: Апеляція ВАКС підтвердила 9 років тюрми для ексголови Тернопільської облради Михайла Головка

    Корупційний скандал 2023 року: ексголову Тернопільської облради Михайла Головка засудили до 9 років і заарештували в суді

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Кадрові зміни в освіті Тернополя: директоркою спеціалізованої школи №29 призначено Оксану Стецьку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Результати НМТ-2026: успіхи випускників Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У сусідньому Львові агресивний натовп пошкодив та перекинув службове авто ТЦК (жахливі відео)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Від викачування яєць до Зарваниці: професор Олег Чабан та Сергій Притула розібрали забобони Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.