• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
П’ятниця, 27 Березня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Визначили лауреатів мистецької премії ім. І. Марчука

Опубліковано: 11 Травня, 2021
A A
премія

Переможців обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області визначила конкурсна комісія. Перегляд робіт, які надійшли на конкурс відбувся шостого травня у Тернопільському обласному художньому музеї.

Така премія присуджується щороку талановитим дітям у віці від 7 до 15 років і є найвищою в області відзнакою для юних художників за творчі досягнення.

Свої роботи та необхідні документи на присудження премії подали претенденти із шести шкіл області: Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука, мистецької школи Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети, Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв, Заводської школи естетичного виховання – центру народної творчості та Залозецької музичної школи.

Як повідомили в управлінні культури і мистецтв ТОДА, лауреатом премії у номінації «Малярство» став одинадцятирічний Вадим Ширшов з роботою «Лелеча сімейка». Художньому мистецтву він навчається у Заводській комунальній школі естетичного виховання – центрі народної творчості. Викладачем хлопчика є відома художниця Тетяна Витягловська. У номінації «Графіка» журі визнали кращим триптих «Файне місто Тернопіль» чотирнадцятирічної Олесі Бетлей. Вона навчається у мистецькі школі Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької під керівництвом викладача Богдана Федоріва.

Дипломи та грошові винагороди переможці отримають в день святкування 30-ї річниці Незалежності України. Обласна премія імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області заснована у 2016 році і присуджується щороку у двох номінаціях: «Малярство» і «Графіка».

Фото зі сторінки управління культури ТОДА у фейсбуці

Теми: лауреатимистецтвообразортворче мистецтвопремія ім. І Марчука

Перегляньте Також

Студенти фахового коледжу вибороли 26 нагород
NEWS

Студенти Тернопільського фахового коледжу імені Соломії Крушельницької вибороли 26 нагород

26.03.2026
Мистецький проєкт «Народжена душею в Україні»
LIFESTYLE

Мистецький проєкт «Народжена душею в Україні» організують у ЗУНУ

25.03.2026
Юна вихованка підкорила «Баварську хвилю»
LIFESTYLE

Юна вихованка тернопільської художньої школи підкорила «Баварську хвилю»

25.02.2026
Художник створює унікальні кaртини зі стaрих килимів
LIFESTYLE

Тернопільський художник створює унікальні кaртини зі стaрих килимів

03.02.2026
У Тернополі відбувся показ короткометражок
LIFESTYLE

У Тернополі відбувся показ короткометражок «KamerFilm»

22.12.2025
Ростислав Прокоп’юк везе моновиставу до Тернополя
LIFESTYLE

Ростислав Прокоп’юк везе до Тернополя моновиставу

12.11.2025
завантажити ще
Наступний допис
концерт

У Тернополі відбудеться Ліловий концерт

«Значки – це можливість більше дізнатися про історію краю», – Михайло Тимошик

Свіжі публікації

Студенти фахового коледжу вибороли 26 нагород

Студенти Тернопільського фахового коледжу імені Соломії Крушельницької вибороли 26 нагород

26.03.2026
Сергій Надал про бойове хрещення тернопільських дронів

Сергій Надал розповів про бойове хрещення тернопільських дронів

26.03.2026
У ЗУНУ розгорнули фінансовий челендж

У ЗУНУ розгорнули яскравий фінансовий челендж

26.03.2026
Ветеран війни з ТНПУ потребує допомоги

Ветеран війни з ТНПУ потребує допомоги небайдужих

25.03.2026
Мистецький проєкт «Народжена душею в Україні»

Мистецький проєкт «Народжена душею в Україні» організують у ЗУНУ

25.03.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Чому не все так просто з допитами полонених орків

    Володимир Золкін сидів за убивство, та чому не все так просто з допитами полонених орків: скандальне викриття блогера

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • «Хотіли вколоти адреналін»: дружина нашого земляка Віктора Павліка шокувала подробицями скандалу в Палаці «Україна»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільський митрополит УПЦ Сергій попри формальний розрив зустрівся із Вселенським патріархом

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Поліція встановила причину вибухів та задимлення у ТРЦ Тернополя

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Атака ворога на Тернопіль: дрони пошкодили інфраструктуру та адмінбудівлю

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.