• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 9 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Які тернопільські депутати хотіли підняти українцям податки

Опубліковано: 04 Вересня, 2024
A A
Про виникнення податкового боргу у мобілізованих

Податки. Ілюстративне зображення

3 вересня 2024 року Верховна Рада України розглянула у першому читанні законопроєкт, спрямований на збільшення податкового навантаження. Ініціатором документа виступив голова Комітету з питань фінансів Данило Гетманцев, якого вважають представником інтересів Офісу президента. Незважаючи на підтримку частини депутатів, законопроєкт не набрав необхідної кількості голосів і був відхилений.

Серед парламентарів, які проголосували за ініціативу, були тернопільські депутати від “Слуги народу”: Ігор Василів, Володимир Гевко, Іван Калаур та Людмила Марченко. Також підтримку висловив представник партії “За майбутнє” Іван Чайківський.

Розподіл голосів та позиції фракцій

Голосування за законопроєкт виявило розбіжності між політичними силами у парламенті. За даними народного депутата Олексія Гончаренка, результати голосування розподілилися наступним чином:

  • “Слуга народу”: 170 депутатів підтримали законопроєкт.
  • “Європейська Солідарність” та “Батьківщина”: проголосували проти.
  • Колишня ОПЗЖ: всі депутати підтримали.
  • “Голос”: проголосував проти.
  • “Відновлення України”: підтримали ініціативу.
  • “За Майбутнє”: лише двоє депутатів (Чайківський та Юрчишин) проголосували за.
  • Позафракційні: Безугла, Корнієнко та Стефанчук підтримали законопроєкт.

Критика ініціативи

Законопроєкт мав на меті залучити додаткові 30 мільярдів гривень до державного бюджету шляхом підвищення ставок податків. Однак ця ініціатива зустріла критику з боку економічних експертів та міжнародних партнерів України.

Спецпредставниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер висловила думку, що замість підвищення податків Україні слід зосередитися на реформуванні митниці та посиленні боротьби з тіньовою економікою.

Михайло Кухар, керуючий партнер Ukraine Economic Outlook, зазначив, що необхідності у підвищенні податків немає, оскільки виконання бюджету за перше півріччя 2024 року перевищило план на 31%.

Крім того, Міністерство фінансів України визнало неефективність попереднього рішення про вилучення “військового” податку на доходи фізичних осіб у громад, оскільки більше половини зібраних коштів не були використані на потреби армії.

Теми: Головнедепутат ВРподатки

Перегляньте Також

Протистояння у Львові: натовп перекинув авто ТЦК через затримання військовозобов'язаного
NEWS

У сусідньому Львові агресивний натовп пошкодив та перекинув службове авто ТЦК (жахливі відео)

09.07.2026
Фінал гучної справи: Апеляція ВАКС підтвердила 9 років тюрми для ексголови Тернопільської облради Михайла Головка
NEWS

Корупційний скандал 2023 року: ексголову Тернопільської облради Михайла Головка засудили до 9 років і заарештували в суді

08.07.2026
Географи ТНПУ провели масштабну виїзну практику з ландшафтознавства
NEWS

Студенти-географи ТНПУ пройшли великий маршрутний етап польових практик

06.07.2026
«То до знахарів, то в Зарваницю, а потім — у психлікарню»: Олег Чабан на подкасті Притули та Тимошенка висміяв забобони на Тернопільщині
NEWS

Від викачування яєць до Зарваниці: професор Олег Чабан та Сергій Притула розібрали забобони Тернопільщини

05.07.2026
Електронне голосування та нові ліміти: у Тернополі кардинально змінили правила «Громадського бюджету»
NEWS

Цифровізація та нові суми: у Тернополі затвердили оновлені правила «Громадського бюджету»

04.07.2026
Тернопільський мистецький коледж ім. Соломії Крушельницької випустив нове покоління митців
NEWS

Тернопільський мистецький коледж випустив 56 молодих фахівців

03.07.2026
завантажити ще
Наступний допис

Сьогодні у частині Тернополя не буде газу

Комісія. Фото ТОВА

У Тернополі розглянули питання забруднення ґрунтів нафтопродуктами після ворожого обстрілу 20 серпня

Свіжі публікації

ТНТУ піднявся у рейтингу вишів України 2026

09.07.2026

ЗУНУ у рейтингу найкращих вишів України 2026

09.07.2026

Безкоштовні курси англійської для ветеранів та ВПО

09.07.2026
Протистояння у Львові: натовп перекинув авто ТЦК через затримання військовозобов'язаного

У сусідньому Львові агресивний натовп пошкодив та перекинув службове авто ТЦК (жахливі відео)

09.07.2026

Навчання у ЗУНУ: досвід студентки міжнародних відносин

09.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Фінал гучної справи: Апеляція ВАКС підтвердила 9 років тюрми для ексголови Тернопільської облради Михайла Головка

    Корупційний скандал 2023 року: ексголову Тернопільської облради Михайла Головка засудили до 9 років і заарештували в суді

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Скандал із мобілізацією на Тернопільщині: Чортківський ТЦК відправив на полігон чоловіка з букетом важких хвороб

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Кадрові зміни в освіті Тернополя: директоркою спеціалізованої школи №29 призначено Оксану Стецьку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Від викачування яєць до Зарваниці: професор Олег Чабан та Сергій Притула розібрали забобони Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільські університети підкорюють «ТОП-200 Україна 2026»: детальний розбір позицій

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.