• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Неділя, 19 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

З’явилося відео, як у Тернополі затримали особливо небезпечних злочинців

Опубліковано: 30 Листопада, 2020
A A
злочинці
Майже рік у Тернополі злочинна група грабувала людей. Останній напад працівники поліції зафіксували 22 листопада. 

Днями Співробітники управління стратегічних розслідувань спільно з слідчими ГУНП в Тернопільській області та патрульною поліцією під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали злочинців.

Зловмисники заїхали до Тернополя на початку року та винайняли тут житло. До групи увійшло троє людей з транснаціональними зв’язками. Організатори – двоє рідних братів.

У спільники чоловіки взяли ще двох земляків зі Львова та Черкас. Вони виконували функції водіїв.

Як повідомили у поліції, до злочину підозрювані готувалися впродовж тривалого часу: стежили за своїми жертвами, вивчали їхній щоденний маршрут, а також аналізували шлях, аби не потрапляти в поле зору камер спостереження.

“Коли про жертву було все відомо, вони обирали місце без зайвих свідків, нападали та відбирали кошти. Перша жертва звернулася до поліції ще у травні. Чоловікові нападники завдали більше сорока ударів і відібрали 80 тисяч гривень. У серпні ще один тернополянин втратив 15 тисяч доларів, а остання жертва – 50 тисяч гривень”, – коментують у Нацполіції.

Після останнього нападу зловмисники планували залишити Україну – вони придбали квитки на літак Львів-Баку. Однак, їх затримали правоохоронці.

Трьом основним фігурантам справи уже оголосили підозру згідно зі статтею 187 частина 2 ККУ – Розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб та 186 частина 4 ККУ – Грабіж, вчинений у великих розмірах.

Вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу, а саме – тримання під вартою без права внесення застави. Доля інших спільників ще вирішується.

Теми: затримання злочинцівнападали та відбирали коштислідці

Перегляньте Також

Незаконно переправляли чоловіків призовного віку за кордон
NEWS

На Тернопільщині викрили міжрегіональну групу, яка незаконно переправляла чоловіків призовного віку за кордон

01.11.2025
канабіс
LIFESTYLE

На Тернопільщині затримали двох чоловіків із забороненими речовинами

27.05.2024
В Тернополі затримали грабіжника-рецидивіста
Кримінал

В Тернополі затримали грабіжника-рецидивіста

15.08.2023
завантажити ще
Наступний допис
-зайнятість

Від вчителя до бізнес-леді: 21-річна дівчина з Підгаєччини кардинально змінила професію

Завдяки термомодернізації в Тернополі поки стримують тарифи на тепло

Свіжі публікації

симптоми перименопаузи

Клімакс без табу: у новому випуску проєкту «Такі часи» пояснили, як підготуватися до змін організму

18.07.2026
Золото та срібло для Тернопільщини: у Підгородньому пройшов турнір з літнього біатлону пам'яті Захисників

Майбутні чемпіони на честь Героїв: підсумки Всеукраїнських змагань з літнього біатлону на Тернопільщині

18.07.2026
Безпека та паркінг в одному проєкті: тернополянин зареєстрував петицію про укриття нового покоління

У Тернополі пропонують будувати укриття подвійного призначення

17.07.2026
Як перевестися на бюджет у медичних вишах: правила 2026

Більше бюджетних місць на медицину: нові правила вступу у 2026 році

17.07.2026
Майбутні медики: візит ВПО до центру симуляцій ТНМУ

Майбутні медики: візит ВПО до центру симуляцій ТНМУ

17.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Підземний Тернопіль: Дайвери знайшли затоплену церкву XVI століття у Тернопільському ставі

    Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Квантовий стрибок: На «Східному» у Тернополі запрацювала перша будка телепортації

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • З бліндажа — про реформи: тернопільський ресторатор і військовий Тарас Ковальчук відреагував на відставку Федорова

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Відому пісню тернопільського маестро Анатолія Горчинського видаляють із соцмереж через конфлікт зі спадкоємцем

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Пекельно-ангельський вояж: чому вам обов’язково треба проїхати маршрутом Чортків — Сатанів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.