• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 30 Травня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Завтра, 4 червня, у залі ВАКСу судитимуть Михайла Головка

Опубліковано: 03 Червня, 2024
A A
Новий вирок ексголові Тернопільської облради

Михайло Головко. Фото зі зали суду

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду по суті кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка в одержанні неправомірної вигоди та незаконному зберіганні боєприпасів. Таке рішення 27 травня ухвалив ВАКС, повідомляє Слово і діло.

Пряма мова

«Призначити судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Михайла Головка – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 1 ст. 263 КК України, в залі Вищого антикорупційного суду о 08:30 4 червня 2024 року», – йдеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд продовжив до 15 березня цілодобовий домашній арешт Головка. Пізніше Апеляційна палата ВАКС пом’якшила йому запобіжний захід на нічний домашній арешт.

Суть справи

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу ексголови Тернопільської облради Михайла Головка, першого заступника голови та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем’янчука та Ігоря Гайдука відповідно. За версією обвинувачення, вони висловлювали наполегливі прохання місцевому бізнесмену та волонтеру надати в цілому понад 2,4 млн грн за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради, а також за здійснення оплати за заборгованістю Тернопільської ОВА перед ТОВ за роботи, які вже виконані та прийняті у 2022 році.

Такі неправомірні дії чиновників вчинялись попри те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та всіляко допомагав силам оборони України. Голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської ОВА затримали «на гарячому» одразу після одержання ними частини обумовлених коштів, а саме понад 600 тис. грн.

Ми писали про це тут: Михайло Головко під домашнім арештом.

Михайло Головко під домашнім арештом

Теми: в судіГоловнеМихайло Головко

Перегляньте Також

У Тернополі пролунав Останній дзвоник для школярів
LIFESTYLE

Школи Тернопільської громади відзначили Свято Останнього дзвінка

29.05.2026
«Круті віражі» у Тернополі: 6 червня відбудуться дитячі перегони та змагання повзунців у парку Сопільче
NEWS

Дитячі перегони «Круті віражі» та забіг повзунців у Тернополі: умови участі

29.05.2026
Бронзовий успіх у Луцьку: тернопільський «Alliance» увійшов до трійки найкращих на Чемпіонаті України з флорболу
NEWS

Тернопільські флорболісти здобули «бронзу» на Чемпіонаті України у Луцьку

28.05.2026
До 60-річчя університету: ЗУНУ запрошує на масштабний «День спорту»
NEWS

Спортивне свято єднання: у ЗУНУ відбудеться оздоровчо-спортивний захід до ювілею вишу

28.05.2026
Вічна пам’ять Герою: Сергій Надал передав пам’ятний годинник донькам загиблого захисника
NEWS

У Тернополі міський голова Сергій Надал передав пам’ятний годинник донькам загиблого Героя Степана Старицького

28.05.2026
Літні канікули з користю: у ТНПУ відкривається дитячий денний табір для молодших школярів
NEWS

Літо в університеті: ТНПУ запрошує молодших школярів до літнього табору денного перебування

27.05.2026
завантажити ще
Наступний допис
Міська рада оголосила закупівлі для військових

Повний перелік хвороб, які не дозволяють мобілізувати військовозобов'язаного

Реабілітація військовослужбовців

На лікування та реабілітацію тернополян, які отримали поранення у війні, міська рада виплачує 10 000 гривень

Свіжі публікації

У Тернополі пролунав Останній дзвоник для школярів

Школи Тернопільської громади відзначили Свято Останнього дзвінка

29.05.2026
стипендії Президента України

Студентка ЗУНУ отримуватиме стипендію Президента України

29.05.2026
передача показників

У «Тернопільміськгазі» пояснили, які особові рахунки потрібно вказувати під час передачі показників

29.05.2026
«Круті віражі» у Тернополі: 6 червня відбудуться дитячі перегони та змагання повзунців у парку Сопільче

Дитячі перегони «Круті віражі» та забіг повзунців у Тернополі: умови участі

29.05.2026
Бронзовий успіх у Луцьку: тернопільський «Alliance» увійшов до трійки найкращих на Чемпіонаті України з флорболу

Тернопільські флорболісти здобули «бронзу» на Чемпіонаті України у Луцьку

28.05.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Науковий бум у Тернополі: на Театральному майдані розгорнули 50 лабораторій просто неба

    Експерименти та STEM-технології в центрі міста: у Тернополі з успіхом відгриміли «Наукові пікніки»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Літо в університеті: ТНПУ запрошує молодших школярів до літнього табору денного перебування

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Мережу розриває давня пісня гурту Тернопільські парубочки

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Школи Тернопільської громади відзначили Свято Останнього дзвінка

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Виховання сильного покоління: патріотична молодь Тернопілля відтворила партизанські традиції на грі «Легенда УПА»

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.