• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Субота, 25 Липня, 2026
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

10 закладів харчування у Тернополі долучилися до важливої кампанії

“Смачно, бо на дрони!”

Опубліковано: 14 Жовтня, 2025
A A
10 закладів долучилися до важливої кампанії

Смачно, бо на дрони!

10 закладів долучилися до важливої кампанії. У Тернополі відбулася зустріч-презентація “Смачно, бо на дрони!”

Заклади харчування в Україні додають у меню благодійні страви: замовляючи їх, відвідувачі одночасно підтримують збір на бойові SECRET BOXи із FPV-дронами. Ініціативу вже підтримали понад 100 кафе, ресторанів і барів, серед них — 10 у Тернополі.

10 жовтня у Тернополі, у ресторані “Мідь”, провели презентацію благодійної кампанії “Смачно, бо на дрони!”, яку ініціював Фонд “Сучасна Україна” за сприяння ГУР МО України. Завдання акції — об’єднати заклади харчування по всій країні, аби разом збирати гроші на бойові пташки для розвідників.

“Ми, разом із командою волонтерів, шукаємо нові креативні підходи, щоб нагадати людям — Україна вистоїть і переможе, лише тоді, коли ми усі як один будемо допомагати захисникам. Ми ініціюємо нові креативні акції і збори і сьогоднішній наш спільний захід саме про це”, — зазначає Володимир Гавриш, президент Фонду Сучасна Україна.

Кожен заклад обирає зручний формат участі: додає благодійний розділ у меню, передає частину чи всю вартість окремих страв або напоїв на збір або робить прямі донати. Також передбачена можливість організовувати тематичні благодійні події.

“Тернополяни одними з перших долучилися до цієї ініціативи, і вже багато закладів з інших міст приєдналися. Я впевнений, що разом нам вдасться зібрати 100 цих боксів із дронами. Ви тільки уявіть, який це обсяг. Окремо кожен із нас або лише Тернопіль не зміг би впоратися, але коли ми об’єднані — велика справа дається значно легше”, — наголосив представник Фонду у Тернопільській області Олег Загородній.

Серед Тернопільських закладів-учасників — ланч-кафе “Релакс”, ресторація “Фляшка”, ресторани “Мідь”, Sfera, Вогонь & М’ясо, MAXIM та “Хутір”, ПАБ “Пивний кальмарчик”, сімейна ресторація “Три Миколи” та ресторан Nåtura, який приєднався після презентації кампанії.

Кожен заклад-учасник має особливу місію: зібрати власний SECRET BOX із FPV-дроном — вартість одного становить 50 000 грн. У боксі може бути, наприклад, 10-дюймовий FPV-дрон на оптоволокні, 10-дюймовий FPV-дрон на радіоканалі, 18-дюймовий FPV-дрон для ретрансляції, а також боєприпаси різних типів. Їх наповнення завжди унікальне й підбирається під конкретні потреби підрозділу. Адже завдання, напрямки роботи та навіть пора року впливають на те, яка саме техніка потрібна військовим у конкретний момент.

На заході були присутні й ресторатори, чиї заклади вже долучилися до кампанії “Смачно, бо на дрони!”, зокрема Степан Маціпура, співзасновник ланч-кафе “Релакс”, яке наразі зібрало найбільше коштів серед тернопільських учасників.

“Зараз усе частіше чути, що допомагати стає складніше, збори закривати важче. А такі проєкти, як цей, насправді не створюють фінансового тягаря для бізнесу, це радше можливість долучитися до спільної важливої справи і залучити до цього своїх клієнтів. У нашому закладі розміщені великі інформаційні плакати, ми розповідаємо гостям про ініціативу — і люди одразу розуміють, що тут щось відбувається, що наш заклад задіяний у цікавому процесі.

Це ще один спосіб об’єднати суспільство навколо спільної мети. Я переконаний: якщо ти не на фронті, ти маєш бути для фронту. Якщо маєш можливість — шукай шляхи, як допомогти, залучай ресурси й людей, щоб підтримати тих, хто сьогодні боронить Україну”, — наголосив Степан Маціпура.

Захід організувала місцева команда Фонду “Сучасна Україна” за підтримки ресторатора Ігоря Бойківа — власника ресторанів Sfera та “Мідь”, які з першого дня долучилися до акції.

Мета кампанії “Смачно, бо на дрони!” — зібрати 5 мільйонів гривень, щоб закупити щонайменше 100 бойових скриньок для підрозділів Головного управління розвідки.

Підприємці, які також хочуть взяти участь, можуть зв’язатися з координаторкою Анною Ордехою: +38 (050) 032 60 79, a.ordekha@modern-ukraine.com.ua.

10 закладів долучилися до важливої кампанії

Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Смачно, бо на дрони!
Теми: в закладах харчуванняв закладіГоловнеїжаСПЕЦТЕМА: Війна з рф

Перегляньте Також

Скільки насправді коштує ремонт дороги на Горбачевського у Тернополі?
NEWS

То скільки насправді коштує ремонт дороги на Горбачевського? (РОЗБІР)

25.07.2026
Гучні трансфери у Тернополі: ФК «Нива» підсилилася форвардом збірної України та талантом «Руху»
NEWS

Трансферне підсилення тернопільської «Ниви»: до команди приєдналися Андрій Борячук та Костянтин Квас

23.07.2026
Творчість, техніка та сучасної fashion-індустрія: Галицький коледж оголосив набір на спеціальність «Моделювання одягу»
NEWS

Старт у світі моди: Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола готує майбутніх дизайнерів та модельєрів

23.07.2026
У парку Тернополя виявили дуб з акустичним феноменом
NEWS

Природна аномалія: У парку «Сопільче» виявили столітній дуб, що «пам’ятає» звуки минулого

22.07.2026
Галицький коледж оголосив набір на спеціальність «Журналістика»
NEWS

Старт у професії медіагалузі: як у Тернополі готують універсальних журналістів за сучасними стандартами

21.07.2026
Тління годинами та сотні тон води: пожежі на стихійних сміттєзвалищах виснажують ресурси рятувальників Тернопільщини
NEWS

На Тернопільщині стихійні сміттєзвалища завдають неабиякого головного болю рятувальникам

21.07.2026
завантажити ще
Наступний допис
Тестовий запуск опалення провели у Тернополі та Хмельницькому

Два обласні центри західного регіону відтерміновують запуск опалення

TANYA DOLYA презентувала пісню

TANYA DOLYA презентувала пісню "Наші вікна": Гімн життя під обстрілами

Свіжі публікації

ТНПУ виграв два міжнародні гранти Erasmus+ CBHE

ТНПУ виграв два міжнародні гранти Erasmus+ CBHE

25.07.2026
Ювілей професорки ТНПУ Оксани Кікінежді: визнання заслуг

Ювілей професорки ТНПУ Оксани Кікінежді: визнання заслуг

25.07.2026
Скільки насправді коштує ремонт дороги на Горбачевського у Тернополі?

То скільки насправді коштує ремонт дороги на Горбачевського? (РОЗБІР)

25.07.2026
Професії реабілітації: вебінар для абітурієнтів

Професії реабілітації: вебінар для абітурієнтів

25.07.2026
євгеній хмара

Україна фокусується на технологічній перевазі у війні і розраховує на підтримку США – Євгеній Хмара

24.07.2026
Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe

Популярне

  • Дрейфуючий оранжерейний острів: На Тернопільському ставі відкрили унікальний біо-купол

    Диво на воді: на Тернопільському ставі з’явився плавучий біо-купол зі світячими рослинами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Підводна сенсація: Дайвери знайшли у Тернопільському ставі затоплену церкву XVI століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Сенсація у Тернополі: під Старим Замком виявлено підземне місто XVII століття

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Рекордна кількість вступників у ТНМУ: деталі прийому 2026

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Нові правила для асистентів учнів з особливими потребами

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
Ua News media group Ua News media group Ua News media group
Тернет - інтернет провайдер
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.